Сетра ми и съпруга ми

  • 12 342
  • 114
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 109
Май просто ревнуваш мъжа си и затова ти се струва, че всички му налитат Stop А той се кефи и се мисли за много велик Grinning

# 61
  • Мнения: 600
Сестра ми и съпруга ми се харесват, но мисля, че не са преминали границата.
Тя също е омъжена и има дете, но не обича съпруга си.
Разбрах един път като звънна на вратата и съпруга ми отвори, незнам какво и е казал, но цялата гореше от червенина и смущение.
Когато се събирахме семейно винаги беше нагиздена като коледна елха и демострираше телосложение.
Но тази година откакто напълня, не изпитва никакво желание да се показва пред него, напротив тенденциозно избягва общите ни срещи. Скоро разбрах, че и съпруга й има съмнения от една случайно пусната реплика.
Вече повече от 6 години мълча и наблюдавам, съпруга ми никога няма да ни остави с детето ни. Но ситуацията е доста кофти.
Не сме особено близки с нея и аз се отдръпнах още повече. Когато говоря за нея и искам мнението на съпруга ми той мълчи като пукал.
Незнам как да постъпя, вие какво предлагате и как бихте постъпили ако бяхте на мое място.




готина история. пиши пак, ако се вземат. ще чета с интерес!

# 62
  • Мнения: 1 898
Май всичко, което се е случило е само в главата ти.

# 63
  • Мнения: 17 546
започвам да мисля, че мъжът ти нещо я закача и тя се смущава Rolling Eyes
Peace
И аз взех да се замислям! Thinking Да не излезе, че той е ненаситен за задявки и сестра ти няма грам вина?

# 64
Както писа по-горе една от потребителките, явно между тях няма нищо повече от недоизказан флирт, възможно е и повече, но само платонически, което пък от своя страна не значи че е безобидно.
За 12 години брак на всеки мъж му се случват разни работи, този период не е малък. Двете истории, които впрочем са и единствените, които съм предусетила правят ли ме ужасно ревнива жена. Ами убавец явно...знам ли  Sunglasses
Това, което ме шокира, че за комшийката веднага ми даде да разбера как стоят нещата, докато за сестра ми не обелва и дума. Това ме яде, ами да обясни, когато го питам. А нея никога няма да я попитам.
Споделям с вас сега, защото точно по тези дни тя престана да ми вдига телефона и аз се почувствах зле от това, че вечно се правя на глупачка и прощавам, а другите ме използват. Беше ме срам да го напиша, незнам за мен е срамно това, което се е случило и от него явно само аз се срамувам.
Вече няма да се тормозя, досега лека-полека се дистанцирах и отдръпвах и смятам да приключа отношенията със сестра ми. А със съпруга си ще проведа още един сериозен разговор.
Избирам този вариант, благодаря, че изчетохте постовете ми, дадохте ми кураж.

# 65
започвам да мисля, че мъжът ти нещо я закача и тя се смущава Rolling Eyes
Peace
И аз взех да се замислям! Thinking Да не излезе, че той е ненаситен за задявки и сестра ти няма грам вина?

Напълно възможно е и да я е закачал, но тя защо не се отдръпна преди години, а точно сега...как да го разбирам.
Трябва да и е било приятно, за да идва у нас и да го вижда, ако не и беше приятно можеше да му даде да се разбере, че й е неприятно нали!? Най-малкото ако беше притеснена, трябваше да сподели с мен това или да отказва визите още преди 6 години.

# 66
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 265
имаше една поговорка в случая за балдъзите ...

Който има балдъза спи между два гъза.

# 67
  • Мнения: 22
ТОВА Е УЖАСНО!!!!!!!!!! НЯМАМ  ДУМИ !!!

# 68
  • Мнения: 1 898
Сигурно има друга причина да не вдига телефона.
А ти стига анализира всеки неин поглед или действие, съотнасяйки го към съпруга ти. Иначе, ще луднеш.


# 69
  • Мнения: 2 070
Аз съм изпадала в ситуацията на сестра ти Confused.Също е много гадно,особено ако хабер си нямаш какви картини рисува болния сестрински мозък ooooh!

# 70
  • Мнения: 41
Не прочетох всичко ,но недей да мислиш ,че сестра ти е виновна.Аз бях във същата ситуация зет ми ме задиряше и аз му дадох ясно да разбере че все пак е женен за сестра ми и не му прави чест.А на сестра ми не споделих за да не я засегна и да не я заболи.Все пак тя ми е сестра.

# 71
  • Мнения: 1 581
Значи не допускаш сестра ти да си има проблеми, да й е трудно, да се чувства депресирана, затова да не иска да се вижда с хора, включително с теб, да не иска да се вижда с вас заради репликите на собствения й мъж (който може и пред детето да е пускал подобни  ooooh! ), от които може да й се повдига и на нея, може да знае какво си мислиш, и от тебе да й се повдига, може и да са се закачили безобидно, на майтап, случайно, по погрешка, какво ли не може... Аз имам поне 10 възможни сценария. Наистина, ако не сте близки, какво ти пука...

Обаче аз моята сестра си я обичам и бих го проверила това 100 пъти, преди да я отрежа от живота си. Да се харесват един друг не е никакво престъпление или предателство, напълно човешко.

# 72
  • Мнения: 2 013
Сигурно има друга причина да не вдига телефона.
А ти стига анализира всеки неин поглед или действие, съотнасяйки го към съпруга ти. Иначе, ще луднеш.


И на мен ми се струва, че въображението ти тук е в повече. Може да си има някаква съвсем нейна си драма, която да не иска да споделя... сама казваш, че не сте близки. А пък и разликата ви е доста голяма, не сте расли заедно никога...

# 73
  • Мнения: 51
Освен ако сестра ти не е изнасилила мъжът ти,значи и двамата са У кюпа.Popcorn

Последна редакция: чт, 27 авг 2009, 22:24 от konstantin2007

# 74
  • София
  • Мнения: 16 124
Авторката,  по всичко личи, че сестра ти е невинна.  Мъжа ти  си прави устата да се възползва от нея, за преминаване на границата - не знам, къде е границата.
Но да ти кажа 1 от сестрите на мъжа ми има 4 деца, като 3 от тях са от мъжете на 2 от сестрите  и. Сега и трите сестрички са си приятелки и не са си развалили отншенията. Просто не обвиняват сестра си, че е теглила по 1 п---а на мъжете им. Развели са се с мъжете, но не знам причината.

Общи условия

Активация на акаунт