Мама се надява ФЕВРУАРЧЕ да усети в тумбачето да шава ! (15)

  • 10 573
  • 292
  •   1
Отговори
# 255
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 435
Да се включа и аз по темата за мъжете - моЙто мъж пък е душица...обаче лъвска душица...
Анджек, ето кой ще ме разбере поне на 85%. Crazy

Е, наистина се получи едно надхвалване на мъжете, та знае ли се...

Последна редакция: пн, 31 авг 2009, 12:24 от Мяуче

# 256
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 435
Там си вече, там си, и мърдане няма - поне до Февруари  Joy  newsm53
След това минаваме в други отчетни.

И аз тоз път се надявам да дочакам/е февруари.  Stop

# 257
  • Мнения: 219
Здравейтеее   love001

И аз не се оплаквам от мъжа ми, напротив  Peace. Много ми помага, въпреки че не винаги е с ентусиазъм, защото е доста уморен и той уикенда и повече му се почива, но сме се нагодили някак  Simple Smile. Просто правим нещата заедно всъщност.
Е, и той си има някои кусури, ама никой не е идеален.

star, и аз мисля само за консултацията в петък  Thinking и ставам нетърпелива с всеки изминал ден. Дано е всичко наред  Hug а и ако пол видиииим  newsm08 А изпитът не го мисли толкова, само спокойствие си налагай и всичко ще е ОК  Peace

Оххх, така ми се спи и днес...Все към 3, 4 часа се будя, ставам до тоалетна, пия вода и после абсурд да заспя...въртене докато стане мъжа ми в 6 и ставам и аз  ooooh! Ако съм на работа ще съм ужасно нетрудоспособна и не знам да се връщам ли след болничния, пфууу...Имам още 2 седмици за размисъл по темата...

# 258
  • Мнения: 0
ЗДРАСТИ И ОТ МЕН!
ДНЕС УЖ МИ Е ДОСТА НАТОВАРЕНО И МИ СЕ СПИ ,НО ЩЕ НАМЕРЯ ВРЕМЕ ДА ДРАСНА НЯКОЙ РЕД, ПОНЕ ДА БЛАГОДАРЯ ЗА МИЛИТЕ ПОЖЕЛАНИЯ И ДА ПОЗДРАВЯ ПУХИ ЗА ГОДИШНИНАТА НА ПАТЕРИЦИ И НА ДАЛЧЕТО ДА ЧЕСТИТЯ И ДА ИМ ПОЖЕЛАЯ МНОГО ЛЮБОВ И СЕМЕЙНО ЩАСТИЕ.
И НАКРАЯ ДА НЕ ЗАБРАВЯ ДА ПОХВАЛЯ И МОЙТО МЪЖ-МНОГО МИ ПОМАГА,НО ЗА ПРАНЕ,МИЕНЕ НА ЧИНИИ И ДУМА НЕ МОЖЕ ДА СТАВА И САМО И САМО ДА СЕ ОТТЪРВЕ ЗА ЧИСТА СЪВЕСТ МИ КУПВА МИЯЛНИ,ПЕРАЛНИ JoyРЕМОНТИТЕ САМ ГИ ПРАВИ В КЪЩИ И ВСИЧКО МУ ИДВА ОТРЪКИ-ПУ ПУ ДА НЕ МУ Е УРУКИ.



Последна редакция: пн, 31 авг 2009, 13:06 от shomire

# 259
  • Мнения: 306
  Привет мамчета!!!  Grinning
отпуската свърши и от днес пак съм на работа! Много ми липсвахте,сега ще наваксвам с четенето,че мноого има Simple Smile Аз успях да си почина хубаво-и Мусала качих,и Рилските езера-невероятно беше.И на морето времето беше хубаво,само дето доста вълни имаше и не можех много,много да влизам във водата.Има огромно количество снимки ,като намеря време ще ги попресея и ще кача да ме видите Simple Smile Сутринта и на преглед успях да ида,че цял месец не бях.Всичко е наред,бебо доста е пораснал и беше много активен!
 Почвам с четенето и после пак ще се включа! Аааа и добре дошли на новите мами,гледам расте отбора Simple Smile

# 260
  • Мнения: X
Вие понапазарувахте ли вече дрешки за бременни?  newsm78

# 261
  • Мнения: 98
Здравейте и да ви се оплача малко и аз Sad Много съм притеснена...Днес ходих при лекарката която ми дава болнични и ми видя резулататите от урината които си взех в петък и ми каза че имам инфекция и че ще трябва да пия АБ най вероятно.Аз много се стреснах и веднага щом си тръгнах от там звъннах на лекаркатя която ми води ЖК и казах какво са ми казали а тя с едно спокойствие ми казва щом нямаш температура ела в петак да ти дам ново направление за стерилна урина...Направо побеснях и незнам какво да правя-дали не се бавя много във времето така?Някоя от вас имала ли е подобен проблем...Много се притесних наистина.... ooooh!

# 262
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 435
Вие понапазарувахте ли вече дрешки за бременни?  newsm78
3 анцунга втора ръка, средно за по 5 лв. И поръчах една туника и една блуза от Редута. Ще обикалям още, реално и виртуално.

# 263
  • Мнения: 45
Здравейте, аз сега се връщам от ЖК. Притеглиха ме 61,5кг , ама аз си знаех  Laughing И изненадата за мен - легнах да ме гледа докторката, а тя мълчи и се пули само  Close Накрая ми вика за мене е момченце  Crazy Каза, че е добре и че е пораснало, ама защото я питах  #Cussing out И ми вика - "не са ли ти казали, че е момче"? Понеже тя знае, че ходя в Стара Згора... Та засега предположение - мъж.
Аз отивам да чистя, че довечера свеки си идва от Испания и ще има инспекция  Joy Лек ден, момичета  Hug

# 264
  • Мнения: 219
silvery, добре дошла! Браво за хубавото изкарване и покоряването на върховете! Направо си герой! Аз само по равно мога да вървя, че се задъхвам ужасно като има голям наклон. Мечта ми е и аз да видя Рилските езера, ама няма да е скоро като гледам, освен, ако не се разходя с въртолет дотам Joy Joy Joy  newsm52
Чакаме снимки  smile3509
Mushmulche, имам много дрехи подходящи за по-топлото време, но сега като застудее ще го закъсам вече. Ще обикалям обикновените магазини  Peace
Radi, не се притеснявай, а повтори изследването и дано не се потвърди. Не се шашкай, и да се наложи АБ е по-добре да се премахне инфекцията  Wink
Radost, честит ти мъж на първо четене!

# 265
  • Мнения: 45
Ради, ако не си сигурна в лекаря или лабораторията по- добре изчакай до петък. Аз имах подобен проблем, но с микробиологията. Казаха, че имам бактерия и ми изписаха антибиотик. Повторих си изледването в друга лаборатория при друг доктор - и всичко беше ок. Сама трябва да решиш на кого да вярваш, но ако не е спешно се консултирай и с друг специалист  Peace

# 266
  • Мнения: 307
Радост,радвам се че всичко е наред и честити ти сини гащи! Hug

За сега никакви дрехи не съм си взимала,малко да позахладнее и тогава,но и не мисля да се впускам в голямо пазаруване.Нали ще си стоя вкъщи.
Ради дано наистина няма нищо притеснително,повтори изследванията и тогава преценете какво е най-добре! Peace

# 267
  • Мнения: 98
Притеснявам се защото моята лекарка приема само в петък,и този петък трябва да види старите изследвания и тепърва да пусне нови и евентуално чак следващия петък да ми назначи лечение-мисля че това е много време ако наистина има инфекция Sad

# 268
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Здравейте, момичета!!!
Аз се завърнах  Wink
Морето беше СУПЕР , но и аз като Rapilo малко се къпах, че имаше вълни   Wink

Много се хвалите с мъжете си  Party , е няма да ви повтарям, но и моят не е за изхвърляне.........все още  Wink

Честито на рождениците и на младоженците - най-вече здраве желая, а другото ще дойде с него  Laughing

Относно дрехите - днес си купих два дънкови панталона на Конти, но от магазин "Дева" до Майчин дом. Не знам вие какво мислите за цените, но аз съм доволна - двата панталона излязоха 80 лв. (имаха 30 % намаление); стоят ми много добре и най-важното - много са ми удобни - смятам, че разреших проблема си с панталоните (поне за сега Simple Smile )

Ами това е от мен за сега. Ще чакам ФМ при Томова на 7.09. И ще мисля комбинации за болничен...в тази връзка да попитам: може ли болничния да е издаван от личния лекар чрез ЛКК? А от гинеколог, който не работи със здравната каса? Благодаря за отговорите и съветите Simple Smile

Последна редакция: пн, 31 авг 2009, 14:16 от la vida loca

# 269
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 435
...може ли болничния да е издаван от личния лекар чрез ЛКК? А от гинеколог, който не работи със здравната каса?...
Добре завърнала се! Hug

Според мен има много възможности, стига лекарят да е навит.

Може да се наложи да платиш например болничен престой (2 или 3 дена беше, това е за едномесечен болничен -- за календарен месец). А може и просто да полежиш 2-3 дена, зависи какви са възможностите на гинеколога ти.  Thinking

Все пак мисля, че личният лекар не може да свика специализирана комисия без консулт с гинеколог, но нека и по-компетентни се изкажат.

Уф, аз си изповръщах червата току що, а май и диарията ме сбара. Бягам в леглото с пецето, че има спешности в бизнеса... Sick

Общи условия

Активация на акаунт