Мама се надява ФЕВРУАРЧЕ да усети в тумбачето да шава ! (15)

  • 10 564
  • 292
  •   1
Отговори
# 270
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Ради ако наистина имаш инфекция и по тел може да ти назначи лечение като и кажеш какви са фрезултатите от изследванията и не е чак толкова страшно да пиеш антибиотик ако се налага.
Точно дрехи за бременни не съм гупувала,вземах си 1 клин и 2 по широки тениски,сестрами ми даде 2 панталона и 2 блузи сдълъг ръкаф с тях ще изкарам есента пък за зимата ще му мисля.

# 271
  • София
  • Мнения: 6 011
Здравейте и от мен!
Добре завърнали се на почиващите!
Радост, честити ти сини гащи!
Ради, не се притеснявай от сега. Една седмица не е късно за бактерии в урината, стига да нямаш температура. Аз днес също си пуснах стерилна урина, защото имам някакви леки съмнения, защото имам прегънат уретер и честичко ми се е случавало да лекувам бактерии.

Да довърша за ютията, вече почти ми мина, въпреки, че ми идеше да го набия с точилката. Снощи го накарах да измие цялата пералня, търкал е един час - уплътнения, отвън, ваничките за прах, абе на мен по принцип винаги ми е било досадно това. Тези дни ще го накарам да измие и голямата баня и съвсем ще ми мине.  hahaha
Сутринта безуспешно пробвах с какво ли не да премахна черните петна от ютията и не успях с нищо. Накрая с шпатулката от стъклокерамичния плот успях да му изстържа гащите.  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Сега остава да намеря и близко какъвто и да е сервиз, защото се оказа, че сервиза за дребни уреди на Бош е чак в Люлин.

La vida loca, за личния лекар и аз не знам. Иначе може да ти даде направление и да се запишеш при някой гинеколог в поликлиника поне само за болнични, пък на консултация да си ходиш при твоя лекар. Най-лесният вариант за ЛКК е да влезнеш за 3 дни в болница, от там излизаш с епикриза за високо-рискова бременност и 30 дни болничен, след което явяването на ЛКК е направо фиктивно, защото никой не оспорва епикризи от болниците.

# 272
  • Мнения: X
Абе аз със летните дрехи се справях отлично и мислех направо следващата ми покупка да е дебел панаталон и дънки направо за студа, но се оказах изненадана сутринта като видях студеното време на вън и невъзможността да изляза по рокля  hahaha Та сега ще си седя в къщи докато се оправи времето или си купя панталон  Laughing Не ми се иска сега да купувам един по тънък панатлон пък после още един за зимата, иска ми се с един панталон и едни дънки да изкарам оставащите месеци  Wink
Виж за клин не съм се сетила, наистина с един клин мога да изкарам есенните дни  newsm78

# 273
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Клинчето което си купих става точно за сега за по хладните дни,аз го купих от Теранова имат големи намаления,клин-3,90 и 4,90,тениски от 3,90до 9,90 и са по широки,точно каквито ми трябват.

# 274
  • Мнения: 112
Ей, майчета имате ли Facebook?

Ето моя:

# 275
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 432
Ей, майчета имате ли Facebook?
Изпратих ти заявка да ме добавиш, но напоследък не влизам почти никак, освен за някой-друг тест.

Хе, Ника, добри идеи даваш за лечение на яд/гняв спрямо половинката. Mr. Green

# 276
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Ей, майчета имате ли Facebook?

Ето моя:
Абе и аз скоро се регистрирах,но не мога да влизам много,много,пък и нещо не мога да го схвана,трябва ми време да го разуча.

# 277
  • Мнения: 7
Здравейте, момичета! Честито на Радост, макар че Радост, при миналата ми бременност дъщеря ми до последно беше момче. Аз затова на тия обикновените ехографи въобще не им вярвам, по-точно не вярвам на тия, които гледат обикновен ехограф и гадаят какво се вижда. За това си трябва малко дарба, а 99% от лекарите я нямат. Затова чакам феталната и там каквото ми кажат - това значи е. Защото на оня ехограф има малко място за фантазия.
Вчера бях на сватба и беше много хубаво. Качила съм малко снимки тук,който иска да ги види, особено за момичетата със сватбите може да даде някои идеи.

# 278
  • Мнения: 219
Ей, майчета имате ли Facebook?

Ето моя:

Изпратих ти покана  Wink

# 279
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Здравейте!!! Пак съм аз  Wink

Имах проблем с казването на новината за бебето на каката...., защото е мнооооооооого особена Simple Smile
Подхванах и такава тема в "Нашите деца"...

По съвет на Нарцис (а тя къде изчезна  newsm78), купих книжка за съзряването. Написах в нея: "За кака Катя от нейното братче или сестриче" и я подарих. Четейки пожеланието Катя каза: "Ама аз нямам братче и сестриче!" и аз я попитах: "А според теб какво означава надписа?" - отговора беше смайващ: "Не знам!". Последваха обяснения, подробно разглеждане на книжката...На въпроса ми: "Искаш ли да дойдеш с мен на ехограф?" - "Ами - не!"- отговори тя.  Thinking 
От вчера до днес все едно нищо не съм казала: продължавам да говоря, показвам снимки и клипчета на бебета...- реакцията: усмивка...и нищо... Wink

Ще видим по-нататък...

Та това е за сега от мен Hug Hug Hug

# 280
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
la vida loca надявам се каката да свикне с мисълта и като се роди бебо да е много щастлива,тя на колко години е?
Нашата кака е на 6г и засега много се радва че ще става кака и няма търпение да се роди бебето.

# 281
  • Мнения: 98
Благодаря много на всички Ви  Hug Наистина доста ме поуспокоихте,аз все пак мисля в сряда да отида да пусна урина без направление но се чудя дали резултатите ще са готови до петък  newsm78 Някой да има представа и за този мой въпрос...Благодаря пресварително на всички ви наиситна   bouquet

# 282
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
аnik79 нашата кака е почти на 11 години и от една страна я тресе пубертета, а от друга я виждам как още и се играе с кукли, пързаля и се на пързалка (въпреки, че обикновено пързалките са и мноооооого малки Simple Smile), изрязва си картинки...абе занимава се с по-"детски" работи - явно не и се пораства  Wink

# 283
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 432
la vida loca, вашата кака май навлиза в пубертета и... не знам какво можеш да очакваш. На самата нея й предстои полово съзряване и мисля, че въпросите за репродукцията по-скоро я тревожат, отколкото да я радват. Дано скоро се зарадва истински, за да се успокоиш и зарадваш и ти. Но я изчакай, не я насилвай да участва с теб... Мое мнение! Peace

Не знам защо си мисля, че на подобни вести най-много се радват дечицата между 4 и 7 годинки, защото те са достатъчно големи да го осъзнаят, но не толкова, че да изпитват неудобство от тези съвсем естествени процеси.  Embarassed

Халюшка не може още да възприеме ситуацията. Обяснявам й аз, че имам бебенце в корема, а тя ту вика "Дай ми го в мойто коремче!", ту пък "Не е вярнооо! Нямаш бебенцеее!" Второто придружено с рев и обикновено когато не искам да я нося или да й дам да "поцокне". Чиста проба ревност си е това.

# 284
  • София
  • Мнения: 6 011
Ради, ако я пуснеш в сряда сутринта, до петък следобяд трябва да е готова. Естествено, ако я занесеш директно в микробиологична лаборатория, ако ще я пращат някъде вероятно няма да стане. Поискай ако изолират бактерии да ти напраят антибиограма, поне да покажат към кой антибиотик са чувствителни. Знаеш ли как точно да си вземеш пробата? Ако не, ще напиша.

Общи условия

Активация на акаунт