И у Кипро, и в БГ на есен с песен пак школόто ни зове (28)

  • 22 881
  • 756
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 456
Добро утро и от мен! Mr. Green

Ние сме днес за пръв път на детската след лятната ваканция.
Големи уговорки бяха, но минахме без сълзички. Само с малко
цупене.  Heart Eyes Странно е че имаше нови дечица...Не съм чула някое дете да е напуснало, а как така става че идват и нови дечица не разбрах, но живи и здрави ще видим. Laughing

Деситка, появи се най-сетне!
Аз пък не знаех, че има коли без резервни гуми. Embarassed newsm78
Наистина предположих липсата й, но беше в кръга на шегата... Rolling Eyes
Както и да е! А за концерта, да наистина беше вълнуващо.
Днес ще гледам да кача малко снимки.

Жу, Цвети и Мириам са душичките златни. Другите за сега само си говорят
и не смеят ... smile3534 Не могат се разбра за фазите на луната.... hahaha

Блондичка
, как лиси прекарват? дано им е хубаво временцето...
При нас в Софето днес е 17 градуса с очакване за покачване до към 26, а след няколко дни и 30 градуса... Crazy Съвсем ще изперкаме ..
Пепитке, къде се губиш...хайдеееее!
Аз съм от днес официално на диетката....започвах на пет пъти, но от днес вече твърдо. Naughty Все пак е първи, нали?! Joy

Яничко, днес Симеоновците ли празнуват?
Хайде сега да после. Хубав и успешен ден!

...Мастерчееее. къде сиииииии искам си гушкитееее и цункитееее....


# 61
  • Мнения: 0
ДОБРО УТРО СЛЪНЦА
Хайде гладници
КАФЕНЦЕфрапенце
Причтно похапване Hug Hug Hug
Десита Hug Hug...малееее всики ден мисля,за твоята градина newsm78 newsm78 newsm78това 50 км....баш си е разтояние
Катеееееее,значи и от прически разбираш newsm78  да не сме колежки  newsm62то и аз така,но фризьотството само варху мъжото и сина ги практикувам smile3503..даже нямам намерение да си преведа дипломата тук ....те кипърки
 с техните претенции Twisted Evil
Муци,...,ама изобщо ли не плака smile3501ние още от сега се кандардисваме за школото newsm78
Цитат
Странно е че имаше нови дечица
....,че за наши ваши винаги има място Mr. Green...дори да няма места винаги ще се намерят..за съжаление е така Twisted Evilи то не само в бг ,а почти навсякъде newsm61..сложи ли  smile3509
Милички,на нас вчера и дне ни се размина плажа..  grinning039и двамата са ми сополиви Sickи аз вчера като съм легнала в 11/по принцип все е след1/ та до преди малко newsm78никога не е било...а и все едно не сум спала newsm78толкова ми е уморено...,незнам защо така
НА ВАС ПРИЯТЕН ДЕН

# 62
  • Мнения: 213
Ееееееееее Добро утро!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Гуши  Laughing
  love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001
Цункииииииии Mr. Green

Кати  Hug Hug Hug Ще ме побъркаш от смях с "цицките напред"  Joy Joy Joy Вярно, парава си - то аз едни рамене ще разголя и ще искам да се крия  hahaha Много ти благодаря за помощта, и идеите, и всичко  Kissing Heart Flowers Bouquet Ами и двете са страхотни, но първата картинка по се доближава така към моята идея в главата ми как да съм в главата  Mr. Green Пък каквото излезе, то с тая мойта дива коса какво може да се направи, смее се фризьорът на мен и майка ми в София  Laughing Ако има значение каква ще е диадемата - имаше го и варианта с тази тип "коронка" от рисунката, но нали е съвсем бяла, екрюто с кехлибарените камъни по вървеше и такаааа... с една малка панделка отстрани, кукленска  Laughing Но предполагам, че държи прическата по същия начин като коронката  Thinking

Хайде, мили мои, на кафенцето:

# 63
  • Мнения: 213
Ееееее Пепитче  Hug Hug Hug Пишем заедно! Страхотна закуска! Мерси  newsm51

# 64
  • Мнения: 0
Жу,моляза оправяне на настроението
при нас има достатъчно  Nature Sunny и с удоболствие ви пращам на всички Hug Hug Hug

# 65
  • Мнения: 0
Добро утро, миличкиии! Как сте? Аз нещо не съм на кеф днеска! Ама съвсем... no Кофти ми е без да има видима причина ... Няма какво да обвинявам Дюкан, милия той няма вина ... cry Всички знаете, че има такива дни!
Деситка, получи ли снимките, мила?
Яничко, ти пък ще кажеш, че никой не е заподозрял теб в бременност  smile3534 - аз пък бях сигурна, че си ти, ама не казах, защото реших, че не искаш да си разкриваш истинското име Naughty Както и да е! "Познах"!!  Crazy
Апропо, да не си учила филология или нещо такова! Thinking .... че тия еманации и изблици на алтруистични настроения ми напомнят странно на екзистенциалния свят на класическото образование ... Знам, че отпуската замина без да отбележим края й подобаващо, но пък може да си намерим друг повод - я нова учебна година, я Симеоновден, ли каза, беше днеска  Thinking ?
Линчееее, направо си те представям каква принцеса ще бъдеш!!! bowuu Кукла и половина!!!

Муци, подкрепи другарчето си и нека да гладуваме дружно, че на мен вече ми избиват балансите  #Crazy !

На всички мами  lovekiss

Хубав ден!

# 66
  • Мнения: 0
Лина, Hug Hug Hugнаправи си кокчето и не се побърквай повече
на тема коса Peaceнаправи една проба за всеки случай и всичко е преключено Peace
важното е на теб да ти е удобно Peace Peace
Кафенце, Hug Hug и ти като мен ooooh!

# 67
  • Мнения: 289
Добру утру мацоранииии!

 Аз ще се наредя първа за хапването .Мен почват да ме мъчат едни гладовееееее..................лелее ще ви изям всичките подред  Laughing Laughing Laughing  Майтап  hahaha hahaha hahaha  Ама сериозно трябва да внимавам,че предния път ми се овидя докато отслабна  Confused

   По въпроса с пола на бебето си мисля,че има отношение кой към кого е по-привързан,кой кого повече обожава.Ако жената в момента на зачеването,а и по принцип цени и се гордее и обожава повече мъжа си-ражда момче,ако мъжа е по-ценящ,харесващ,привързан,отдаден на  жена си е момиче.
  Чувала съм и,че момичетата се правили с повече любов,а момчетата с повече страст,един вид малко по-груб скс.  Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing

Муцонн каква диетка почваш ти  newsm78 Желая ти успех и твърдост. Peace

Линче като те слуша човек да му се прииска да се ожени  Joy Joy Joy Тоз път аз ще предложа на мъжа ми,да затвърдим както се казва.Аз май съм изпуснала,ама казвала ли си къде и как ще се състои празненството. Аз честно да ви кажа най-трудното нещо ми се струва казването на "Да".Поне моята свободолюбива природа трудно преглъща такова едно обричане.  Flutter Ма аз съм една друга порода и се радвам,че съм случила на такъв разбран човек  Joy

Кафенце,аз вчера бях в такова настроени и си поревах малко,ама то от зодията е при мен,аз си знам.....пък и не само.Ама Яничко не е бременна или поне така си мислим  newsm78

Утре съм на преглед сутринта.Първа среща  Joy Много ми е странно....
Отивам да си похапна плодове и се връщам  Peace

Цуууунннн!

# 68
  • Мнения: 213
Аааааааа Пепи...... давай насам тапията да я преведем и легализираме, моите арменци ще се погрижат  Wink Щом приятелки на моята Лъчиста могат да си правят салони за таквиз неща по къщите си, що и ти да не можеш  smile3506 Капрзини били, то всеки си шета на акъла  Stop Гъркините и те такива младичките, то мъжът ми затова ме харесва - щото не съм перфектна по техните разбирания  Laughing  Crazy

И искам безплатен съвет как се прави първата прическа, от теб, от Кати и от всички  Grinning

Цвете, и аз съм същата като теб, но доброволно и с голям кеф се отказах от тази си упоритост  Wink Много беше смешно как той ми предложи и как аз му казах "Да" на 6-ти ноември миналата година, въпреки че бяхме говорили за това и друг път. Ама ще разкажа по-късно  Laughing Общо-взето първото предложение дойде от мен, харесах си го, взех си го  hahaha

Стискам палци, мила  Hug Аз днес бях до Джи Пи-то, доки ме изюрка да си взема едно направление, пък то се оказа, че и навалици от баби нямаше  Wink, и така - чакам утре-вдругиден да ми дойде и на 10-11-ти отивам на преглед за МБ, да потвърдим окончателното  fight на гадинките. И да черпя!  Hug

# 69
  • Мнения: 0
ПАЗИ  БОЖЕ БАш СЕГА , ПУ-ПУ !   Shocked

# 70
  • Мнения: 140
Момичета,здравейте! Честита ни нова темичка Wink
Аз много нередовна станах май Embarassed
Благодаря на всички за пожеланията за мъжо Simple Smile Изкарахме чудесен рожден ден,а след това малко спонтанно решихме да мръднем към морето,та затова липсвах от пейзажа Hug Доста съм пропуснала,ама реших да се запиша и после се връщам да чета Peace
Срещата изглежда е минала много добре...всички сте много сладки Simple Smile Буболинка ми се вижда отслабнала май newsm78 А за Елена просто думи нямам... много е порастнала и се е разхубавила като майка си Hug   Hug  Hug
Много целувки на всички! Отивам да чета че да съм в час  bouquet

# 71
  • Мнения: 33
Иухооооооо, добрУ Утро  или добър ден от мен Hug Hug Hug bouquet  bouquet bouquet Наи- накрая успях да се напся като запоследно  Mr. Green
Айде и от мен малко кайфенце и разхладителни за тези,които вече са пийнали,че гледам че Пепито почерпила вече  Hug  bouquet

Да ви е сладичко  мили дами  Kissing Heart Kissing Heart Kissing Heart
Кате , такава съм си аз.... В началото съм  лУеко срамежлива  Crazy и после ставам мноого целувална... Blush Blush Blush smile3539  remybussi
Вчера ви нацелувах и обещах да мина по-късно... Е минах ...едва успях да се добера до компа пак по никое време.... седнах да чета преди да се разпиша и в един момент се усетих,че аз не чета а спа Sleeping Sleeping Sleeping....Явно напрежението ми идва малко вповечко, щом 2 вечери подред си лягам преди 12.00 ( обичайното е към 2-3) Grinning

Вчера завърших обиколката си по лекарите като запоследно.....Ииии за какво изобщо ми трябваше да ходя...само да се нервя ooooh! ooooh! ooooh! Ще разкажа от начало , както казва татко "Ти докато стигнеш до смисъла,аз вече не те слушам! Joy" Та преди известно време получавах някакви остри болки отзад,сякаш в бъбреците бяха...И понеже не бях ходила от малка на ехограф и така и така бях по разни лекари ,викам си айде ще мина да взема един талон и за ехограф...Личната като чу че заминавам веднага написа всичко и отделно поиска да направя и пълна кръвна картина за диабед,захар и т.н. Били задължителни....Това беше мин. седница...И вчера минаха всички лекари и изследвания и какво се оказва....Кръвната ми картина била перфектна, всичко в норма....Но  Whistling На ехографа зле  ooooh! Оказа,че по наследствен път имам камъни в жлъчката ooooh! ooooh! ooooh! Лекарката се хвана за главата,  толкова млада съм била, как може така .... И ето от какво били кризите....Отделно имало малък проблем с левия ми бъбрек, но там не е сериозно, то си е следствие на една операция ,която ми правиха като много  малка, така че не се притеснявам затова.... Но с тази жлъчка направооооо ме убиха.....Вчера цял ден ги мисля....Сега трябва да внимавам, никакво кафе вече сутрин на гладно, да избягвам, пържено,мазно, да не ям подправки много и някви такива....И това на 23 години  smile3511 smile3511 smile3511
На всичкото отгоре тук времето не е особено хубаво и дрехите ми съхнат много бавно....Вчера цяла вечер бях така prostor и така 1ironing .....И пак остана един простор за днес...Та сега трябва да се залавям тепърва да догладя другите дрехи ( които не щат да съхнат ooooh! ) и едва след това да почвам да стягам багажлето.... Кога ще смогна незнам и аз...като се знам що за тутка съм  Laughing
Пепиии броенето  може спокойно да започва, че утре по това време живот и здраве ще съм ето така  newsm52  newsm44
Линче мила аз попитах приятлката ми там дали има нужда от нещо да й донеса, но като чуха всички ,че ще идвам  и се почна с поръчките ooooh! Нали в Бг уж било по-евтино... Ако видиш само какви глупости са ми поръчали...Болшинството са мнооого лекарства и някакви апарати за кръвно,ама пак не е малко...Други искат цигари,трети ракийка  и т.н. Да не изброявам ,ама ги отрязах вчера половината,че ако продължавам с тва темпо трябва да си напълня куфара само с тяхните поръчки и така  Mr. Green За куфара и майка ми е голям факир, как ги реди незнам,но винаги всичко събира  Laughing Но при мен проблема не е толкова ,че няма да ги вместя (тук сме толкова много ,че  все ще ги набутане някакси  Mr. Green), проблема е просто че трябва да се вместя в 20те кила ,което от сега ми се струва невъзможно... Whistling
Благодаря ви за съветите за ръчния багаж...Предполагам,че ще направя като мин. година - в ръчния успях да си сложа повечето лятни дрехи,за да имам повече място в кухара за другите глупости и така успях да ги събера.. Споменахте,че може да ми изхвърл;ят нещо от ръчния - как така  newsm78 Аз тъкмо си мислех да си сложа най- скъпите ми неща да са си при мен, да не стане фал с куфара. даже в ръчния мислех да си набутам задължително и часовниците и кутията с бижута  Laughing но ако има опасност да ми ги извадят...... Незнам и аз къде да ги пъхам,помагайте..... Praynig Praynig Praynig
Линче, бижуто е разкошно, точно както си го предсатвях  Hug После да покажеш снимка с завеършения вариант и всичко на куп   bouquet
Винаги благодаря ти  много за съвета. Ама я кажи защо  пък 32 кг или аз нещо не съм разбрала newsm78 До колкото знам и си спомням от миналогодишното ми пътуване имах право на 20 кг багаж + 5 кг ръчен  newsm78
Муценце желая ти у спех с диетката мила  Hug

С малко закъснение искам да честитя рождения ден на сладурчето на Цветенце и на мъжленце на Винаги  newsm59.. Да са ви живи и здрави и много да ви радват милички   bouquet   Hug Hug Hug
Това е за вас
 
Мноооого дълго стана, но като почна да пиша и няма спирка Grinning Милички от утре съм там,така че ще влизам много по-рядко ,да не се цупкате и да си помислите ,че пак съм се затрила ако ме няма  Hug Много ще ми липсвате всичките, но ще гледам при първа възможност да ви пиша Hug Hug Hug
А сега се сетих и за едно въпросче ,което искам да отправя към вас.. Спорих със сестра ми онзи ден и тя ми заяви,че не можело да работя в Кипър без да си извадя разрешително за работя, както е в повечето страни ... в протитен случай ще се водя нелегално там. Та ако някой знае да каже  наистина ли е така и в такъв случай нас като ни дърпат сумати българчета да работим  по 6 месеца във Фасури тогава нелегално ли ни взимат newsm78 Пък и имам много други приятели, които са останали там и работят от години  и досега не бях чувала,че им се е наложилода си вадят такова разрешително. Много ще съм ви благодарна ако знаете нещо по въпроса   bouquet  bouquet  bouquet
Айде да спирам, отивам пак да  prostor и 1ironing и по-късно пак ще гледам да се включа замалко  newsm51 newsm51 newsm51

# 72
  • София
  • Мнения: 1 456
Aни, правилата за ръчния багаж са много стриктни и то
килограмите са най-малкия проблем.
Една малка поправка...не ти изхвърлят ТЕ нищо. Ти сама си го изхвърляш
в предварително определено за целта кошче! Mr. Green
Основно гледай разфасовките и милилитрите. Повече от 100 мл не може да има
една опаковка. Пасти за зъби и всичко ще е козметика по-добре пусни с големия багаж, иначе трябва да е в прозрачни пликове, а за пилички, ножчета и подобните забрави! Naughty

Ето прочети инфото
http://www.sofia-airport.bg/pages/content.aspx?lm01=101&lm02=81


# 73
  • Мнения: 33
Муце благодаря ти за инфото мила   bouquet
Аз тези неща ги знам в общи линии. И затова мисля като миналата година да набутам само дрехи в ръчния, колкото се съберат..Иначе всичко такова като течност,пилички и т.н. ще са в големия багаж...Дилемата ми беше за часовниците и бижутата , исках ги плътно с мен,че съм голям песимист и все си мисля какво ще стане ако ми затрият багажа  Whistling Mr. Green

# 74
  • Мнения: 213
Ани, аз обикновените бижута си ги нося в метални кутии. А тези за сватбата с кристалите смятам да са плътно до мен в самолета, като ги пренасям  Peace

  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт