На море в Гърция - 2

  • 153 259
  • 726
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 399
Sunsunny

На мен въпросът ми беше има ли откъде да се зареди газ в Гърция? Или само бензин и дизел...  newsm78

# 31
  • Мнения: 294
 Party
Отиваме на Олимпион сънсет Касандра!
БЕЗ ДЕЦА!  Party
Сега се кефя, ама колко ще ми е мъчно.... Confused

# 32
  • Мнения: 138
[quote  По стечение на обстоятелствата бяхме с автомобил с газова уредба. Много се изненадах, че не видях да има газ по бензиностанциите, включително Шел.  newsm78
Пропуснала ли съм, или там наистина няма от къде да си заредиш?
[/quote]

 Много са малко бензиностанциите, които имат и газ. В северна Гърция , има една в Солун и две близо до летището.  Peace

# 33
  • Мнения: 3 399
Ясно - ние минахме през КПП Илинден, до Кавала. Газ не видях никъде  Confused

# 34
  • Мнения: 377
Merlinski, хубав ли е пътя през ГКПП Илинден?
Ние ще пътуваме в събота, но се налага да минем през Гоце Делчев и се чудим дали да минем през Илинден или през Кулата. После продължаваме за Аспровалта и като км. е едно и също, но тъй като не сме минавали през Илинден и голямо чудене пада

# 35
  • София
  • Мнения: 6 707
Хубав е пътя - няколко пъти съм минавала оттам. Има малко завои след границата, защото се преминава през една ниска планина, но не е толкова страшно.

# 36
  • Мнения: 3 399
Olive вече е отговорила, но все пак и аз да потвърдя - точно след границата има един учасък със завои, но пътят си е ОК  Peace

# 37
  • София
  • Мнения: 438
записче, да следя  Grinning

# 38
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 772
Да пусна вътрешно инфо - хотел Трипити на Тасос е на цена 38 евро на възрастен през Туи /има доста агенции, които работят с тях/. Същата цена ми даде и хотелът при директен контакт с тях.

# 39
  • Мнения: 1 045
И аз да се запиша да следя темата. През почивните дни и ние мислим да отидем към Гърция. Дано и времето да е хубаво.
Иначе не съм ходила до Гърция, но съм чувала от други, които са ходили, че газ има по бензиностанциите ЕКО - тези които ги има и в България. Това била гръцка верига бензиностанции. И ние сме на газ и затова се интересувах.

# 40
  • Мнения: 1 073
Да пусна вътрешно инфо - хотел Трипити на Тасос е на цена 38 евро на възрастен през Туи /има доста агенции, които работят с тях/. Същата цена ми даде и хотелът при директен контакт с тях.
Здравей, къде св намира точно този хотел?
Че ние утре пътуваме и се чудим къде да спим. newsm78

# 41
  • Мнения: 377
Момичета благодаря Ви за бързите отговори.
Смело пътуваме през Илинден
Дано и времето да е с нас  Praynig, че май нещо го дават да се поразваля другата седмица

# 42
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 772
Да пусна вътрешно инфо - хотел Трипити на Тасос е на цена 38 евро на възрастен през Туи /има доста агенции, които работят с тях/. Същата цена ми даде и хотелът при директен контакт с тях.
Здравей, къде св намира точно този хотел?
Че ние утре пътуваме и се чудим къде да спим. newsm78

Tripiti - Limenaria, Thassos, Macedonia, Greece
http://www.gothassos.com/thassos%20map.htm
http://www.thegreekhotels.info/index.php?option=com_content& … =53&Itemid=61 Peace

# 43
# 44
  • Мнения: 3 896
Следващата седмица отново сме на Вурвуру.
Искам да попитам за плажа Fava beach, нали е на1-2км след Кариди?



Scorpios,
Като разбереш къде е Фава-та, драсни тук, и мен ме интересува, както и други хубави плажове в района на Вувуру.
Ти къде ще отседнеш между другото във Вурвуру, може и на ЛС да ми напишеш.

На всички стягащи се да пътуват по празниците към Гръцко бих искала да дам един съвет, гледайте да се прибирате един ден по-рано от края на нашите празници, мноого е натоварено движението иначе, аз планирам на 21-ви да си пътувам обратно към БГ.

Общи условия

Активация на акаунт