На море в Гърция - 2

  • 153 250
  • 726
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 718
Малена, ИнаДот, 2к, Шани, благодаря ви за отзивите Hug
Със семейство с две деца сме, едното от които на няколко месеца и държат да е AI. Има доста организирани забавления и програми за деца, което ни накара да се спрем на него. 
Иначе и аз не съм почитател на AI, особено в Гърция. Там и звездите не са звезди Whistling Винарната обаче ми допада като идея Laughing

# 721
  • София
  • Мнения: 6 703
Аз също гледах тази оферта, между другото я имаше някъде и само за HB. Чудех се същото - дали има смисъл да се ходи за НГ, още не съм решила. Подозирам, че голяма част ще са българи, както в Сани за 1 май. Има ли още места?

# 722
  • Мнения: 718
А, със сигурност. Но стига да не се пуска чалга, не ми пречат Mr. Green
Има места, и HB вариант, от Рейма Peace

# 723
  • София
  • Мнения: 6 703
А, със сигурност. Но стига да не се пуска чалга, не ми пречат Mr. Green
....
и на мен Laughing

# 724
  • София
  • Мнения: 423
Има ли резервирали за Сани през май 2011? Тази година едва намерихме двойна стая за 6 дни и затова си викам сега от декември ще резервирам. Нъцки  Shocked, всички евтини стаи са свършили, намерихме обикновена двойна все пак.

# 725
  • гр. софия
  • Мнения: 190
Има ли резервирали за Сани през май 2011? Тази година едва намерихме двойна стая за 6 дни и затова си викам сега от декември ще резервирам. Нъцки  Shocked, всички евтини стаи са свършили, намерихме обикновена двойна все пак.

и аз се интересувам от това.  Hug

# 726
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Предстои затварянето на тази тема, затова ви предлагам да прехвърлим последните два коментара в НОВА ТЕМA  Peace

Общи условия

Активация на акаунт