На море в Гърция - 2

  • 153 328
  • 726
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 18 679
А, прекарала се била...Аз 4етох темата седмици наред и накрая уцелих единственото мръсно и мизерно място в цяла Гърция, тя за прекарване ще ми говори hahaha

# 676
  • Мнения: 8 475
А, прекарала се била...Аз 4етох темата седмици наред и накрая уцелих единственото мръсно и мизерно място в цяла Гърция, тя за прекарване ще ми говори hahaha
Нали сте си изкарали хубаво, какво повече от това? Hug

# 677
  • out of space
  • Мнения: 8 577
Ние в същност не бяхме в самото Вурвуру, а на 3 км преди него в едни вилички. Целия район е красив.....
...

на миналогодишното място ли?

Пфууу, че се прекарахме с море по нащите земи таз година... ooooh! Tired

Ееее Шани, то явно е въпрос на вкус, знам ли...на теб Торони май не ти беше харесал хич  Rolling Eyes Бяхме на разходка по Ситонията миналото лято и точно на Торони плажа ми се беше видял суперски, ама знам ли като само стъпих за снимки на него  Rolling Eyes Също и в една кръчмичка бяхме на обяд, всичко ми хареса  Simple Smile Вероятно ако поседя и друго ще мисля, не знам....

# 678
  • out of space
  • Мнения: 8 577
А, прекарала се била...Аз 4етох темата седмици наред и накрая уцелих единственото мръсно и мизерно място в цяла Гърция, тя за прекарване ще ми говори hahaha

Къде? Не знам защо не съм прочела....  Embarassed

# 679
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ерика, питах на миналогодишните къщичи ли бяхте или открите други, по-добри?

... а се жалвам, че таз година бях цели 3 път на нашето черноморие и нито веднъж на гръцкото, което превъзхожда в пъти нашето.

Белиндичка, бях навлязла до кръста във водата (влас) и се сетих, че съм със слънчевите очила. Хвърлих ги на мъжО, който беше нагазил до глезените... Той не ги хвана, морето ги дръпна и се за секунда изчезнаха. Морето боза, пълна с водорасли... какво да видиш и да намериш.
Аз такова море по гръцко не видях... Ходила съм и през август и през септември и през октомври.
И не е само това.

# 680
  • out of space
  • Мнения: 8 577
В същите къщички бяхме Шани  Simple Smile

# 681
  • Мнения: 102
Цоп! Ето ме и мен тук  Flutter Първи ден след отпуската - ужас без край......
Вчера се завърнахме с моя любим от слъчев Закинтос. Неревоятно красиво! Препоръчвам го горещо. Ние бяхме в непосредствена близост до  курорта им Лаганас, който не е кой знае какво....нещо средно между слъчев бряг и черноморец.....
Природата на острова е уникална. През първите дни постоянно бяхме по круизи почти по 6-7 часа на ден,но видяхме прекрасни места като Навигио, Сините пещери, костенурките Карета Карета, Плажовете Оазис и Банана. Успяхме да снимаме излюпването на бебета Карети на едно малко островче Марацониси до което отидохме само двамата с приятеля ми.Лазурната вода на Йонийско море ни порази.  Толкова е чисто, че с просто око се вижда морското дъно на 15-20метра.  
Определено никога няма да забравя тези 7 дни и част от сърцето ми ще си остане в прозрачно сините води на Йонийско море...

Прикачвам ви и малко снимки...

Последна редакция: пн, 13 сеп 2010, 15:51 от labella

# 682
  • София
  • Мнения: 18 679
Ей, мама му стара, първото предложение на мъжа ми за море беше точно Закинтос!!! Знам си аз, че човек трябва да се доверява на първата си хрумка! Почнеш ли много да избираш....отиваш накрая в Олимпиаки акти при китайците Mr. Green
Лабела, голяма красота Heart Eyes

# 683
  • Мнения: 102
Ей, мама му стара, първото предложение на мъжа ми за море беше точно Закинтос!!! Знам си аз, че човек трябва да се доверява на първата си хрумка! Почнеш ли много да избираш....отиваш накрая в Олимпиаки акти при китайците Mr. Green
Лабела, голяма красота Heart Eyes

Единственото неудобно за хора с малки деца е,че е на почти 1000км от София. Ние бяхме с кола и имахме възможност да обиколим целия остров. Ако се ходи с организиран транспорт при всички положения моя съвет е да се резервират места в хотелите около местността Василикос т.е. южните им плажове като Банана бийч,Порто Зоро,Азур бийч.

# 684
  • Мнения: 660
Мда , и аз се отказах от Закинтос през юни . ooooh!

Лабела , чудни снимки , особено тази с костенурчето и гроздето  Peace. Би ли споделила колко е пътя с ферибот до там и от Игуменица ли се взима ?

# 685
  • Мнения: 102
Мда , и аз се отказах от Закинтос през юни . ooooh!

Лабела , чудни снимки , особено тази с костенурчето и гроздето  Peace. Би ли споделила колко е пътя с ферибот до там и от Игуменица ли се взима ?

Ферибота се хваща от пристанището на Килини. Пътя незнам колко е сигурно около 20-тина км.Пътува се 1 час и 30мин.

# 686
  • Мнения: 660
Благодаря !  bouquet

Ще се мисли за догодина .

# 687
  • Мнения: 3 379
Записвам се в темата, защото имаме намерение, ако смогнем с ангажиментите, в началото на октомври да посетим Гърция Simple Smile Досега не сме ходили и ми е интересно всяко мнение.

Иначе съм се насочила към средния ръкав, Ситония, засега. Харесах си едно хотелче в Торони, ако някой има отзиви, да казва: Villa Maria се казва.

Ето този също ми хареса, особено отделната къща Simple Smile

Понеже четох, че са коментирани и островите, аз засега от прочетеното тук и там много харесах Санторини, но ще изчакаме като че ли малкият да попорасне, за да издържи дългото пътуване. Освен с ферибот, има ли варианти със самолет дотам или да не си мечтая?

# 688
  • София
  • Мнения: 18 679
Силве, Санторини сякаш го препоръчват за почивки тип "аз и милото" Wink Не бил много подхоящ за малки дЯца.

# 689
  • Мнения: 3 379
Силве, Санторини сякаш го препоръчват за почивки тип "аз и милото" Wink Не бил много подхоящ за малки дЯца.

Хаха, и моето усещане беше такова, още повече, че попаднах на много приятно хотелче като за втори меден месец дет се вика Simple Smile Ама при нас е сложно с оставането на децата, затова и Санторини ми е в плановете за в бъдеще, сега нещо по-земно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт