Молим Господ всеки ден за прекрасните мъници на Комиксче, Деси, Далия и Арвен

  • 16 866
  • 286
  •   1
Отговори
# 75
  • София,
  • Мнения: 4 267
Привет момичета Laughing
НИе се прибрахме от село, умряхме от скука Crossing Arms.
Но пък ВИе тук си изкарвате добре Peace
Много се радвам за хубавите новинки, и се надявам дечицата да се подобряват и растат със скоростта на светлината. Praynig Praynig
Алекси, дано сте трима утре Wink
Гери весел празник, много да те слуша мъжо и на ръце да те носи Wink нищо че той е рожденика,  Wink да ти е жив и здрав! Hug
Мидичка исега след морето спряха ли сополите на Мимето, да знаеш от солената вода започва едно разтичане и прочистване, само от нея е било, и на Вероника така и беше един ден, та даже и очите и сълзяха. А там водата е още по солена от тази в Черно море. Thinking
Ние ще излизаме та сега ще се приготвяме, а утре ще стягам вече багажа за СОфия.  Sick Писна ми вече с тези багажи, аз все багажи стягам и разопаковам, утре последно надявам се #Crazy

# 76
  • София
  • Мнения: 1 711
Здравейте,
Гери, да ти е жив и здрав мъжа, много да го радавате и да го слушате.   bouquet

Семирамида, и аз много мразя това с багажа. Не ме питай тия дни как се опправих, нали бях без леличка, но успях да стегна всичките багажи и на децата и нашите.

Мидичке и аз гледах снимките, много е слаадка Мимето, но да знаеш много е порастнала. Не знам на килограми и сантиметри, защото на снимките трудно може да се прецени, но във физионимийката, вече си е момиченце  Heart Eyes

Ние вече сме в Лондон, утре тръгваме на голямото пътешествие. Днес говорихме на скайпа с децата и те много ни се радваха и не искаха да ни казват чао. Казвам им че мама отива да спи, а Дани ми вика "Мама не нани" Simple Smile

Как са малките мишлета, чакам добри новини  Hug Heart Eyes за всички сладури. Heart Eyes

# 77
  • Мнения: 6 604
Здравейте Hug.
Чак сега включвам компа и успях да ви изчета.
Много се радвам ,че темичката ни се изписва с такава скорост и надявам се само с добри новини Praynig Heart Eyes.
Гери-да ти е жив и здрав мъжа и много да те слуша Wink.
Дани-сополите още си ги влачим. Хубавото обаче е ,че не слиза надолу,не повлиява на апетита й и мнооого рядко повръща. КАто не броим повръщането преди ядене(онова с напъването Sick). За съжаление още го прави понякога.
Хелче-вие какво правите в Лондон newsm78? Уж следя темата пък това съм го изпуснала Blush.
Иначе за кг и см сме си все така фини-9200 и 82 см. Но да ми е жива и здрава само.
Аарвен и Комикс да пишат как са малките Heart Eyes.
Алекси-стиснати палци и от нас Praynig.
И накрая -благодаря ви за милите думи за моето Миме  bouquet.
Лека вечер Hug

# 78
  • София
  • Мнения: 1 946
 Praynig моля се за мъничката Бо на мама комикс!

# 79
  • София
  • Мнения: 39 940
Добро утро от Б-с Simple Smile
Картинките в 1вият пост известно време няма да се виждат.

# 80
  • Мнения: 9 973


добро утро!Малко кафе? Wink

Комикс,успех мила  Hug

Последна редакция: нд, 23 авг 2009, 09:14 от `Деси`

# 81
  • Варна
  • Мнения: 965
Гери, честит рожден ден на половинката (с малко закъснениеІ! Да е здрав и щастлив!
Гледам всеки е забягнал нанякъде - кой по-наблизко, кой по-надалеч.  Joy Да си изкарате хубаво  Peace.

# 82
  • Мнения: 1 765
Момичета  Hug

Аарвен, радвам се, че бебки наддават така добре Heart Eyes

Мидичка, Мимка е супер сладурка, а басейна е уникален....хайде, дано след морето сополките изчезнат Hug

Семирамида, добре сте дошли!

Хелче, весело пътешествие, ще чакаме снимков материал  Peace

Надявам се днес, отново да донесем добри новини, и Деси, ти ми разчете тайната мисъл..ще попитаме дали можем да я щракнем  Praynig

# 83
  • София,
  • Мнения: 4 267
Joy Привет момичета,
ВИки права си всеки е забягнал на някъде Joy, е аз току що привърших с поредното приготвяне на багажите и след малко се прибираме в София, лятната ваканция свърши Sick, за нас с Вероника де, баткото остава още една седмица при баба, да си почине малко от нас Mr. Green, малко ми е кофти и на Вероника също, тя постоянно го търси Sick и ще и е много скучно в къщи сама, но какно да се прави Crossing Arms, да почва да тренира, че той нали ще тръгне на училище и пак няма да го има по цял ден Blush
МИдичка много е сладка Мимето, и наистина е пораснала, ти не гледай килограмите, но виж на сантиметри многоооо е пораснала, браво на нея, също като Вероника, абе нали знаеш че ще са ходещи спагетки и това е Joy. А къде е това толкова спокойно море, леле, аз направо се шашнах,  Joy, утре ако Снимка БГ не ме изнерви много ще Ви кача и аз малко снимки от морето, да видите вълни. Иначе изглежда много хубаво и си личи че Мими е била доволна,  Hug
Много здраве на мъниците ни и само хубави новинки очакваме! Hug
Комикс може според мен, аз някога и видеокамера си бях вкарала в неонатологията на Тина Киркова и си я снимах, а пък с телефона никой няма и да разбере даже Wink, ще чакаме с нетърпение да пишеш довечера как е БО, много  Hug Hug и за двете Ви!

# 84
  • Мнения: 6 604
Още веднъж благодаря за милите думи за моята калпазанка  bouquet.
Дани-колко време можеха да се слагат капките на Улевинов newsm78(така ли се пишеше? Blush)
Аз до сега два пъти съм ходила на море в Гърция и морето винаги е било толкова спокойно. Това му е хубавото там-че ги няма вълните,които те връхлитат. А и на поне 500 метра навътре в морето дълбочината е до кръста. Много е хубаво. Ще видим живот и здраве за другата година да плануваме нещо по-отрано.
 А едни наши познати сега са нашето черноморие и са много доволни. 90 лв на човек ол инклузив(с 4 хранения) и с аниматор за малки деца. Много добре се грижели за дечицата-с песни,игри,както си се полага.
Затова ще поразгледаме и офертите в България.
Но това е за другата година чак.
Сега на дневен ред е яслата и свикването с нея. Нещо ме затресе от сега Crazy. А и тези сополи още си ги точи #Cussing out.
За кг вече не се притеснявам толкова. И без това май предпочитам да е така,отколкото с наднормено тегло. Има тук едно такова детенце и честно казано Мимето ми се струва по-добре Embarassed. Е,няма да се разсърдя на поне кг отгоре де Peace. Иначе за височината съм доволна поне-пу пу. Изглежда ще е като мама Blush.
Комикс-чакаме снимки  Hug

# 85
  • София
  • Мнения: 39 940
Много ми е бавен нет-а, качих малко снимки (4-5) http://onehalf.snimka.bg/sea/burgas.413528
Като се прибера ще кача 2 клипчета. Да го видите как ходи.

# 86
  • Мнения: 923
Момичета нашият татко си е удома. newsm44 Коки е много щастлив, гушнал се е в него и само го целува.

# 87
# 88
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Моля се за мъничката Бо на мама Комикс! Praynig Praynig Praynig
Моля се и за всички останали недоносени дечица. Praynig

# 89
  • Мнения: 1 875
Хехе, браво на малкия юнак, страшна походка!
А да заспиваш докато ядеш е класика в жанра просто. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт