108 САЩ-Сини гащи съхнат на простора, розовите чакат в гардероба, давай Ники !

  • 29 084
  • 732
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 169
Ашколсун http://buzz.yahoo.com/buzzlog/93042?fp=1

Какво ядат тия жени   #Crazy

Въпреки, че и аз имам приятелка в БГ, която е висока и прекалено слаба бих казала. Двата пъти като забременя качва яко и ражда 6 килограмови бебета, нормално  Shocked. Герой е тя казала съм й. Месец след раждането си абсолютно същата клечка.

# 706
  • Мнения: 131
Леле aма това е огромно бебе... ShockedПредставям си как е изглеждала майката в 9тия месец newsm78

# 707
  • Мнения: 558
Pety,
на мой Данни, когато беше на година (и половина- не помня точно) за първи и единствен досега път му взимаха кръв от вената за профилактика, или както там му се казва, а на 2 навършени ни пратиха за оловото, на което "забравих" да го заведа, че сме голям цирк по докторите все още...  ooooh! Crazy Embarassed

Ирка, а какви са тия шапоци на госпожиците?

# 708
  • Бостън
  • Мнения: 13 707
21 Tylenol Children's meds recalled
Children's and infant's liquid medicines will be pulled from warehouses and stores as a precaution against possible contamination.

http://money.cnn.com/2009/09/24/news/companies/tylenol_recall/in … =money_topstories

# 709
  • Мнения: 2 255
Пффф...аман се каза, беее...

# 710
  • Мнения: 7 091
Агентката ме изпреварила, аз тъкмо щях да пускам.
Мдам, а коя е бактерията, не се смята за нужно да ни се каже. Само да сме спокойни че от почти 2 години си тъпчем децата с нея, ама тя не е опасна.  Sick #2gunfire
Сега видях, че едно от нашите е такова.  Confused ДОбре поне, че е пълно неразпечатано, защото не сме го ползвали.

Интересно защо само с детските има проблеми, аз досега не съм чула за recall на такива за възрастни, дали защото са течни? newsm78

Последна редакция: пт, 25 сеп 2009, 06:21 от Tandoori

# 711
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
A  къде гледате датата на происводство? Аз видях само дата на годност на опаковката?

Какво е това чудо с тези бактерии тук? Мине се не мине време, и айдеее - бактерия в доматите, пъпешите, пастичиото и пр. Сега в Тайленола!

облак, и ние "забравихме" миналата  година да отидем на това изследване, ама тази година ни хванаха, нямаше как! Wink Шапките са от вчерашното  Graduation Party, което имахме и аз и мъжо, послучай завършването на курса по англ. на който ходех. Аз го завърших миналата година по това време и вече бях забравила за него, а те сега се сетили да ми дават дипломата!  Децата поне се забавляваха добре и забравиха неприятното изживяване при лекарката бързо, бързо. А мъжа ми има да изкара още 2 нива, ама и на него му дадоха, за успешно завършване на първият етап от курса! Wink Та се уредихме и двамата набързо с по една тога и шапка! Simple Smile

# 712
  • Мнения: 558
Irka, предполагам lot number трябва да търсиш на шишенцето и да го сравниш с тия от списъка...

Мда, ако паметта не ме лъже, бяха риколнали и едни ваксини, по подобна причина и с подобно извинение преди около 2 години, че щом детето ви е ок, значи няма проблем...   ShockedThinking

Хубаво, че предупреждават де- по добре така, отколкото да се прикриват проблемите, ама като си спомня за рикола на доматите и моята втора бременност още скърцам със зъби и преглъщам  Crazy...

# 713
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Irka, предполагам lot number трябва да търсиш на шишенцето и да го сравниш с тия от списъка...



Ох, да бее, ама кой да гледа! Crazy Нашия не е от този номер. Ама преди него децата бяха изпили едно друго шишенце!

Хайде Лека нощ от мен!

# 714
  • Мнения: 13
и ако е от този лот номер какво да направя освен да изхвърля гадния тайленол?

# 715
  • Мнения: 7 091
и ако е от този лот номер какво да направя освен да изхвърля гадния тайленол?

На всяко шише има телефонен номер на горещата им линия, обади се и питай. Понякога ти пращат нов, понякога ти дават купони, а можеш и да разпиташ за бактерията. Аз по-късно днеска ще звъня, че ми пуши главата в момента.  Peace

# 716
  • Мнения: 131
Момичета замислила съм се тези дни за продължаване на образованието тук.В Бг съм завършила Публична администрация-бакалавър.Много се чудя дали тук да запиша специалност отначало или да карам само master degree.Вие как процедирахте?
За съжаление специалността ми от Бг не ми е много полезна и май ще трябва да се преориентирам към нещо друго.Затова и се чудя дали да карам нов degree или да запиша master.
Мислех си за нещо свързано с Банково дело за bachelor или Маster of  Business administration/Public administration.Какво бихте ме посъветвали? newsm78

# 717
  • Мнения: 2 185
Категорично съм на мнение, че е по-добре да запишеш магистратура, другото е губене на време, според мен  Peace

# 718
  • Мнения: 7 091
И аз съм на мнението на Клеърет. Това, че си учила друга специалност няма значение, може да изкараш приравнителни и да се запишеш това, което искаш.  Peace

# 719
  • Мнения: 14 513
здравейте, аз пак да подосаждам с моя шопинг Crazy

от вашата тема бях харесала т. нар. pettiskirt и смятам да поръчам за дъщеря ми. (евентуално от този сайт http://www.carlapie.com/Pettiskirts-and-Tutus_c_103.html, него бяхте препоръчали)
много бих била благодарна ако ми препоръчате сайт, в който да има такива поли за възрастни щото съм решила и на мене си да купя. търсих с гугъл но като че ли не намирам нещо кой знае какво Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт