НОЕМВРИйчето Калина ще е кака догодина!

  • 9 630
  • 290
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 297
 Crazy МНОГО ДОБРЕ СЕ СПРАВЯТЕ БРАВО,НЕ СТИГА ЧЕ НЕ СПЯ,А И ВИЕ НЕ СЕ СПИРАТЕ ДА ПИШЕТЕ И СЕ ЧУДЯ КАК ДА ВИ ИЗЧЕТА,КАТО ВИ МИСЛЯ ПО ЦЯЛ ДЕН,КВО ПРАВИТЕ,КАК СТЕ,КАК Я КАРАТЕ ВЕЧЕ С ТОВА ЛОШО ВРЕМЕ.ГОЛЯМ СТУД,НЕ ЗНАМ КВО ЩЕ ПРАВИМ ПО ЦЯЛ ДЕН В КЪЩИ,А ПО ЦЕНТРОВЕТЕ ЩЕ НИ ОМРЪЗНЕ,НО ЩЕ СЕ СПРАВИМ.иМАММЕ СИ НОВА МАМА,ДОБРЕ ДОШЛА,ВАЛЯ ДА СИ ПОЧИВА ,ЗАЩОТО И АЗ СИ МИСЛЯ ЧЕ ЩЕ СА ДВЕНКИ БУБОЛЕЧЕТА  Party,ШОПЧЕТО СИГУРНО ПАЗИ ТОПЛО ЛЕГЛОТО.НАШАТА МОМА КАКТО ДРУГИТЕ,НЕ СЕ СПИРА,ПАДА,УДРЯ СЕ В МАСАТА,НАВСЯКЪДЕ ДА БРЪКНЕ ДА ЧОПЛИ,УЖАС....БАДЖАДЖЕТАТА Й СЕ СТОПИХА ЗА ДВЕ СЕДМИЦИ И НИЩО ЧУДНО И ДА Е ОТСЛАБНАЛА,НО ТОВА ЩЕ СЕ ПОКАЖЕ НА 15 СЕПТЕМВРИ,ПЕДИТО КАЗА С РАНИЧКАТА КАТО ЗА 1ВИ УЧЕБЕН ДЕН НА КОНСУЛТАЦИЯ.НА МЕН МНОГО МИ НАМАЛЯ КЪРМАТА ,А РАДОСТ НЕ ИСКА АМ,ВЕЧЕ 4 ПРОБВАХ И ПЛЮЕ И СИ МИСЛЯ ЧЕ КАТО НИЩО ВЕЧЕ ЩЕ Я ПРОББВАМ С КИСЕЛО МЛЯКО,НЕ ЗНАМ ДАЛИ НЕ СТАВА,ЗАЩОТО НАМАЛЯ КЪРМАТА ИЛИ НАВИК,НО АКО ГО ПРОПИЕ СЕ НАДЯВАМ ДА ИМА ЕФЕКТ.И АЗ ВЕЧЕ КАТО ДИДИ МИ ОМРЪЗНА,ВЗЕМИ ГО ДАЙ ЦИЦА,СЛОЖИ ГО В ЛЕГЛОТО,СЛЕД МАЛКО ПАК И ТАКА СЕ РАЗБИВАМЕ ВЗАИМНО И ВСЕ ПО ЧЕСТО СЕ НАЛАГА ДА Я СЛАГАМ ПРИ НАС НА СПАЛНЯТА И ПОСЛЕ ЩЕ СИ СЕ ЯДОСВАМ НА СЕБЕ СИ,НО КВО ДА СЕ ПРАВИ ЗА СЕГА ТАКА,,,ПОСЛЕ ЩЕ МУ МИСЛИМ.ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ГОГАТА ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ,БРАВО ЗА ЖЕНСКОТО ПАРТИ НА МАРОЖИНКА,ЧЕСТИТО ХРИСИТЯНЧЕ НА СИМОНКА,УТРО ВЛИЗАМ ТИ В ПОЛОЖЕНИЕ МИЛИЧКА  Hug Heart Eyes,ЕЛЕЕЕ ДАНО КАТО СЕ ПРИБЕРЕШ МАЛКАТА ДА НЕ ТЪРСИ ДЯДО,ЩОТО ЩЕ Е ТРУДНИЧКО-НО ЯВНО ВСИЧКИ МАЛЧОВЦИ ЩЕ СА ГЛЕЗАНЧЕТА.еЛИЦЕ И АЗ ИСКАМ СНИМКИ Hug АКО ЗНАЕШ КАК МИ СЕ ИСКА ДА ВИ ВИДЯ,УЖ ТОВА ЛЯТО ПЛОВДИВЧАНКИ ДА СЕ ВИДИМ,ТО ДОЙДЕ ЗИМАТА ЕЙЙЙЙ ПУСТО МУ КАК ВЪРВИ ВРЕМЕТО.дРУГО НЕ ЗАПОМНИХ ,ДА МЕ ИЗВИНИТЕ ВСИЧКИ.лЕКА НОЩ И МНОГО ЦЕЛУВКИ ОТ НАС   bouquet

# 256
  • Бургас
  • Мнения: 2 136


Хайде набързо по едно кафенце с закуска, че с това дъжделиво време е само да пазиш леглото Mr. Green

# 257
  • Мнения: 22
Добро утро и от нас!
Студено-нестудено ние днес ще излизаме, че цял ден вкъщи не се издържа. Само дано не вали. Като си спомня миналата есен каква топличка беше...

# 258
  • Мнения: 398
Добро утро  Tired
Мале тук какъв вятър има не е истина.И вали ужасно.Сега съм в чуденка как ще взема кухнята на Анита  newsm78

# 259
  • Варна
  • Мнения: 365
И аз това се чудя, пък и на всичко отгоре се събудих болна  yu5
Поне ако спре малко да вали ще е добре.

ААА и да се похваля, Габи тая сутрин спинка до 8:30. Предполагам че е инцидентно, но не пречи да се надявам  newsm03

# 260
  • Мнения: 8 534
Добро утро!

Снощи изкарах кошмарна нощ. Нещо съм настинала и като вдигнах една температура, как оживях незнам ooooh!. Кърмата ми естествено никаква я нямаше, няколко пъти предложих на Али АМ да не стои гладна, но тя отказа и предпочете да си държи гърдата в устата даже и без мляко. Толкова мило ми стана Heart Eyes и си дадох сметка колко са зависими от нас малките душички.

С това време как ще го караме не знам newsm78.Вчера при нас цял ден валя, а мойта мома непрекъснато мрънка да излизаме навън. Принудих се да я приспивам под една тераса в количката. Ако някой знае от къдеи мога да си поръчам дъждобран за количката да сподели. Количката ми е Чиполино Пуки, но предполагам че има универсални.

Утро, не само твоите баби са такива. Моите и те са същите- майка ми много работи(живее на 500м. от нас), а свеки я зове живота. Но да живи и здрави, те децата ще си пораснат и грежите ще понамалеят, ама на тях акъла никога няма да им стигне #2gunfire. Таткото ни и той е същия - все има някаква работа, а като е в къщи не взема малката и за секунда и сега резултата е че Али го третира като непознат- само да я вземе и започва едно мрънкане и рев ooooh!. И аз съм преуморена, ама все си казвам, че трябва да се стегна, защото не само мен няма кой да погледне , но и децата ми Sad.

Шопче, дано си почиваш ,мила Hug. Пиши някой ред, че ни притесни!

# 261
# 262
  • Мнения: 22
Добро утро!
Егати времето наистина. Добре, че намерих една приятелка да ми дойде на гости, за да мога да прибягам да взема храната от кухнята, иначе гладни щяхме да си седим.
Снощи нашият татко се събудил и видял, че ме няма, а коляното ми стръчи над решетката на кошарата, и по едно време в просъница гледам през решетките надничат две очи- гледал какво става, ама в стаята тъмно, а и той без очила- какво ли му се е сторило  Thinking
Днес давам за закуска бисквитена каша. Накрая Рая решава, че и се играе и е нахранена вече. Решава да плесне с ръка по пълната лъжица, при което се разхвърчава каша- омазана е цялата и длан, пада по дрехите и по стола. Аз хващам ръката и, за да не я размята и да оплеска повече и оставям купичката с останалата каша отстрани. Но явно така съм я оставила, че докато бърша Рая, се чува "тряс", купата пльосната на земята (подът е постлан с мокет), каша в радиус от 30см, а Рая гледа и се хили с глас. Завъртях я със стола да не ме гледа, че бях полудяла и започнах да бърша. А нахалитетчето наднича през рамо иззад облегалката на стола и като я погледна ми се смее. Мина ми бързо, ама поредното свежо събуждане имах днес...

# 263
  • Мнения: 5 577
Момичета слагате ли някакви обувки и какви? Навън, сега като е студено.
Вчера Лина беше с 2 чифта чорапи на краката, обаче лед студени после, струва ми се че и търлъци няма да стане, нещо ботушки ли?

# 264
  • Мнения: 22
Вчера я пратих с баща и навън- беше с чорапи и маратонки, но явно така са и се изпотили крачетата и бяха ледени като се прибра, така че и аз не знам какво да обувам

# 265
  • Мнения: 280
И тук времето е ужасно   umbrella  и   cold

Диди при теб наистина няма скука, но на теб едва ли ти е забавно поне сега  Hug Но след време ще се смеете и двете  Heart Eyes

Вита Какво ти е?

Утро Съжелявам, че няма кой да ти помогне и за миг. Желая ти много сили. Всичко ще се оправи  Hug

Ставам, че бебка се наспинка

# 266
  • София
  • Мнения: 167
Didi, четейки поста ти за кашата усмивката ми малко по малко ставаше все по-голяма и по-голяма, доакто накрая не прерастна в бурен смях!  hahaha
И на мен ми се е случвало. Ида още в началото на захранването си бехеш хванала контейнерчето с пюрето и го надигна като чаша - резултатът - всичко беше омазано - глава, ръце, дрехи, стол, под. Добре, че сме на паркет навскяъде, нямаме килими и лесно се почистват всякакви поразии  Peace

А майките на детска кухня, споделете моля ви се какво им готвят там на бебешоците, че аз се поизчерпвам. Онзи ден готвих на ида макарони с пилешко месо и доматен сос. Много й хареса. Направих на парата малко лукче, доматка, морков и червена пиперка, пасирах с малко захар и босилек, прибавих макаронките да ги понакълцам и тях + месцето - много й хареса   chef
И има ли вече такива, които са давали риба? Ние в петък си наготвихме лаврак за нас си, но Ида така примляскваше, че й дадохме да опита - много й хареса и искаше още, та направихме сефтето. Смятам тия дни да панирам хек и сигурно и от него ще й дам да опита.  Thinking

А за времето няма да коментирам  #Cussing out Точно пуснаха метрото до Борисовата и  Wear Umbrella cold Добре че си имаме тераса, та съм паркирала количката навън, иначе няма начин да я приспя дребната. Вчера пробвах на обяд да я приспя на гърда, но то не беше озъртане, не беше скачане. Накрая си легнах с нея и така заспа, за 30 мин  #Cussing out


Айде събуди се сладуранката ми  Heart Eyes

редактирам, за да кажа, че дребната спа с боди+фанелка с дълъг ръкав+туника+якенце, надолу плътничък анцуг, чорапки и буйки, завита с дебело одеалце. Беше топличка, краченцата също, но не бяха потни  Peace

Последна редакция: пн, 07 сеп 2009, 12:09 от _ilka_

# 267
  • Мнения: 313
Аз купих на Марти от тия проходилки на Колев с ципче-16.90 струват. Хареса ми че лесно се обуват. преди това му купих други обикновени но са много твърди и се скъсаха после.ох ще бягам че не стои дивачетооо

# 268
  • Бургас
  • Мнения: 2 136
Утро много добре те разбирам какво е да няма кой да ти помогне. Аз мога само на майка ми да разчитам рядко да ми помага, баща ми е болен и тя се грижи за него така че не и се сърдя, тя иначе навремето ми изгледа Миро и аз като млада не усетих какво е да имаш дете, за сметка на сега. Свекърва ми почина, бог да я прости иначе щеше много да ми помага.
Ето днес оставих малката на баткото докато спеше и прибягах да взема кухнята, ами ако не беше по голям на кой щях да я оставя newsm78. Тука имам една дърта комшийка, която само ще ми уплаши детенцето ако и я поверя ooooh!
За обуването, днес и сложих едни термочорапи да пълзи с тях из къщи, но резултата беше изпотени и студени крачета, затова и сложих обикновени чорапки и обувчиците за прохождане.
За навън не знам какво ще и обувам, но с този  Wear Umbrella скоро няма да излезем.
 Didi_83 добре че си ти да пуснеш по нещо смешно(макар че на теб едва ли ти е било до смях),че в този дъжд навън е голяма скука. Тя и мойта редовно ме издебва да бръкне в купичката с храната и после с една  доволна smile3521 да размаже по таблата на столчето за хранене.

# 269
  • Мнения: 398
ами ако не беше по голям на кой щях да я оставя newsm78. Тука имам една дърта комшийка, която само ще ми уплаши детенцето ако и я поверя ooooh!


Аз не си представям да оставя Анита на някой чужд човек, особено на комшийката (изглежда ми една шантава).И като си нямаме батко или кака ходихме с такси да си вземем кухнята-верно 6 лв струваше, ама  няма как.Ако мъжо е в града ще е различно-той ще иде.      

Илка аз съм давала риба-бях правила рибена чорба, а и отделно й сварих кефал(само бялото месце) и си яде.Купувала съм на Семпер сьомгата, но е много гъсто и не й хареса особено.За детската кухня-специално нашата е доста еднообразно менюто-задължително основното е картоф или грис и вече разни месца и зеленчуци.Има една частна, която е и с доставка до дома, а и менюто е доста по-разнообразно и мисля да я пробвам и нея. Hug

Последна редакция: пн, 07 сеп 2009, 12:55 от tsvetkova_elica

Общи условия

Активация на акаунт