НОЕМВРИйчето Калина ще е кака догодина!

  • 9 627
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 313
Ели и аз разглеждах сайтовете на 2 частни кухни във Варна и много хубаво ми се стори менюто далеч по-хубаво от на държавната. А зимата ако трябва да ходиш с такси или с колата то същото ще ти излезе като частната с доставката даже.
Леле малкия откача вече....какво ще правим до довечера не знам, всички игри изчерпахме, само мрънка.
Диде моля и чакаме снимков материал Simple Smile

# 286
  • Мнения: 8 905
Чакайте сега да си спомня какво бяха готвили на кухнята откакто взимаме - леща, пилешка супа, зеленчукова супа със зелен боб, прясно зеле, кюфтенца със сос, също и боб. Десерта обикновено е кремче или кекс.



Ама това е за втора група нали?Май беше казала, че татито ви е купил купони за по-големите.
В нашата всичко е с прясно мляко, а иначе рибата я давали на втора група-да им се чудиш на логиката. newsm78

Ей, направо откачихме днес вкъщи цял ден.  smile3511 Не спря да хленчи това дете.  smile3515 Дано скоро се оправи времето, че ще откачим!

Само лещата и кюфтенцата са за втора група. Имаше и едни кюфтенца от риба с варени картофи. Ние си купихме купони за нашата си група, след като установихме, че още сме малки за кюфтета.  Embarassed В нашата кухня само десерта е с мляко. Другото са си нормални манджи.  Peace

# 287
  • Мнения: 252
Бррррррр! Вярно гадно време. И понеже аз купих сандали на детето с надеждата да проходи още юли месец, то взе че проходи в най-нелетния ден  Mr. Green Сега ще си ходи с 'кецовете' за домашно ползване докато намерим подходящи обувки за ходене.... или ще джапа по сандали  newsm48 Амаха, да се научи да слуша, а не да своеволничи.
Та да се похвалим-Яна прави сама 5-6 крачки. Все още не смее да поеме инициативата да си ходи навсякъде, но се придвижва от една точка до друга.

А кухнята имаме късмета да е наблизо и се надявам да не зафучи толкова, че да лишим детето от манджа.

# 288
  • София
  • Мнения: 35
Здравейте и от нас! Ние излизахме днес, бях облякла Дани с боди потник, дънки, къси чорапи, блузка с дълъг ръкав и горнище на анцуг. На крачетата беше с едни обувки дето хем имат дупки, хем не са сандали, естествена кожа (бая се оръсихме за тях) на "Колев и Колев". На главата - тънка памучна шапка. Беше му добре, ръчички и крачета - топлички, но не потни.

А за кухнята гледам нищите темата - ние сме на мама Люси. Доволна съм, а и на Дани му харесват. Ако някой търси идеи за готвене, може да погледнете в сайта, те дават менюто за седмицата там. http://mamalusi.hit.bg/ А и има едни много ценни книжки - Детска кухня, в тях също има доста идеи и става вкусно, изпробвано е. А за риба - давала съм готови пюрета (на Ганчев и на Хип) пък и в кухнята правят.

Хубава вечер! (въпреки лошото време, а може би дори напук на него...)

# 289
  • София
  • Мнения: 167
Бррррррр! Вярно гадно време. И понеже аз купих сандали на детето с надеждата да проходи още юли месец, то взе че проходи в най-нелетния ден  Mr. Green Сега ще си ходи с 'кецовете' за домашно ползване докато намерим подходящи обувки за ходене.... или ще джапа по сандали  newsm48 Амаха, да се научи да слуша, а не да своеволничи.
Та да се похвалим-Яна прави сама 5-6 крачки. Все още не смее да поеме инициативата да си ходи навсякъде, но се придвижва от една точка до друга.

Охо, варненки сериозно оглавиха класацията с прохождането  Hug Бубе, честити ви първи стъпки на Яна  Hug

# 290

Общи условия

Активация на акаунт