НОЕМВРИйчето Калина ще е кака догодина!

  • 9 636
  • 290
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 35
Здрасти и от нас момичета!!! Как сте в това гадно временце...

utro77, направо не ти завиждам, още повече че знам какво е... с големите ми деца не съм имала никаква помощ (само в много редки случаи) защото баба им по бащина линия не искаше да ги погледне и на снимка, а за да не тормозя бившия ми мъж (щото му беше гадно от тази ситуация) не ги давах и на нашите, да няма после "само майка ти и баща ти ли могат да им се радват..." (не че другите им се радваха де...) много е гадно, но поне сега никой не може да ми каже "аз като ТИ ГЛЕДАХ децата..." . А сега пък с новия мъж - свеки само чака да я извикам и пристига, каквото й кажа прави и въобще не мога да се оплача че не ми помага. Лошото е че аз вече толкова съм си свикнала сама, че почти не я ползвам. А майка ми за съжаление вече я няма и не може да ми помага. Имало е моменти, в които съм й се сърдила заради неща от този род (гледането на деца), но сега всичко това е загубило значението си и само ми се иска да беше жива, а и мисля, че тя би искала да е постъпвала по друг начин. Така че не им се сърди, ще се осъзнаят и ще си дойде всичко на мястото. А за нощните събуждания не знам какво да ти кажа - пробвай да заместиш своето присъствие с нещо друго - имам предвид някоя играчка, мека и по-големичка, с която да се опиташ отначало през деня, а после и нощем да я приучиш да спи, да се гушка и може и да стане... то си зависи от детето. Във всеки случай успех!!! И стискай зъби, ще се уреди всичко с времето си.  Hug

# 241
  • София
  • Мнения: 70
Първо да питам ... Как са бременните ни коремчета???  preggo Да се пазите , ей  smile3513

Днес следобяд тук стана хладно и незнам какво ще правим.  doh  Облякох й дълги ръкави, обаче не и НЕ. Дърпа ръкави, дърпа крачоли - страшна работа  ooooh! Как ще караме, голям зор с това навличане.  cold

За бабите и дядовците - Никол нали си има само един чифт, обаче я глезят като за световно  #Cussing out Баща ми най-вече - за него реве повече от мене, бе  #Crazy  Но като си идем няма да е така.....сега зимата майка ми ще помага, че аз тръгвам на работа, пък нали още не сме установили наново в София, та ще е трудничко. Пък напролет ще видим.... живот и здраве, на градинка Simple Smile

# 242
  • Мнения: 398
София-как е времето при вас.След малко изпращам мъжо и се чудя какво да си облича(да не замръзне случайно).

Да ви разправям какъв съм шемет неземен.Пускам прахосмукачка преди малко.Абе нещо не смучи както трябва, боклуците си седят след мен.И тъкмо разправям на мъжо, че явно е за смяна вече и  като поглеждам-вътре няма торбичка-ни временна, ни постоянна-никаква  #Crazy Има някакъв мижав филтър ама тя като се напълнила с прахоляк и боклучки и те си минават под филтъра и излизат заедно с въздуха отзад  doh smile3532 Че сложих торбичката и айде пак наново  newsm79
Та така-всеки луд с номера си, ама вече на цирк заприличва  Crazy

# 243
  • София
  • Мнения: 215
Ели на мен лично ми е студено. Laughing
Аз май ще спирам хапчетата, днес следобяд направо не се издържаше. Close

# 244
  • Варна
  • Мнения: 365
Ауу много студено стана. Аз нали ви се похвалих че обличам Габи в пижамка и не се притеснявам, че се отвива- еми научи се да си я събува  Crossing Arms Сутринта мъжа ми я намерил в леглото играеща с пижама, събута до коленeте  hahaha
Ели туй и аз съм го правила с newsm79 даже си изметох нямолко пъти  Whistling
aleksa_sm защо не ги смениш хапчетата? Аз все отлагам момента за прегледа при гинеколог  Embarassed но когато се наканя да отида и аз ще искам хапчета...

Последна редакция: нд, 06 сеп 2009, 22:51 от shhht.secret

# 245
  • София
  • Мнения: 215
Еха Сикрет браво на Габи Laughing, щом е успяла да си съблече пижамката. bowuu
Хапчетата щяха да ми сменят след три месеца с по-ниска доза на хормоните. Аз ги пиех тези заради ендометриозата, която след раждането не се знае дали я има или не. Но ми е много зле от тях. По цял ден съм с гадене Sick. С мъж ми дружно решихме да не ги пия и да не се тормозя. Дано няма еднометриоза, пък ще се пазим по друг начин. Wink

# 246
  • Мнения: 398
Аз съм толкова наплашена от тия хапчета, че и през ум не ми минава да почвам пак.
Като момиче (т.е като ми дойде за пръв път) , на 12 год. беше много нередовен цикъла.И като ме почнаха с едни хапчета-втори-трети и така 12 години.Тотално ми объркаха хормоните, дори лекарите ми казваха, че много трудно ще забременея.Слава богу не познаха.Като влязох в деветия и моята докторка се консултира с един професор заради малкото води и растежа на Анита.И като му заобяснявала как са ме лекували и колко време съм била на хормонална терапия, и какви са последствията в/у органите ми-човека не е повярвал, че съм бременна и че съм забременяла без чужда намеса.
Така че момичета много внимавайте, интересувайте се за страничните качества на хормоналните препарати.
Няма да ви разправям как ми повлияха на килограмите, кожата, окосмяването и т.н. ooooh!

# 247
  • София
  • Мнения: 70
Ауу много студено стана. Аз нали ви се похвалих че обличам Габи в пижамка и не се притеснявам, че се отвива- еми научи се да си я събува  Crossing Arms Сутринта мъжа ми я намерил в леглото играеща с пижама, събута до колените  hahaha

Aбе, хора rotfImao Имайте милост с тези ваши истории  rotfImbo

# 248
  • София
  • Мнения: 167
Ели, приготвяй кожуха на мъжо да не замръзне  Mr. Green Направо стана студено, облякох си пуловер, обух си чорапи и отивам да издирвам олекотената че нощес няма да изтрая така. Калина спи завита с одеалце и отгоре плик с вълнено одеалце значи е много студено !!!! Mr. Green
Сикрет,браво на девойката.  Mr. Green Като цяло гледам момите добре започват, мъж ми първо й говореше че отсега си вдигала краката, сега си махаме лепките на памперса и го дърпаме да го свалим, та Сашо го интерпретира веднага като първи наченки да си сваля гащите. Аз му казах да изчака до догодина като почне да си прави вятър с роклята  Joy

Алекса като слушам по-добре се пазете или нали имаше едни хапчета за веднага след акт да се пият, постинор май бяха те не са ли на друга основа?????

# 249
  • Варна
  • Мнения: 365
elleee  нещо ми подсказва, че те едва сега започват.... Crazy
Валее Joy да казвам, викаш, на мъжо да купува пушката Laughing

# 250
  • Мнения: 916
И мойто чаве се съблича  Mr. Green Има един супер анцуг, голям сладур е с него, един такъв потурест. Да ама не - бандитът почва невинно да си играе седнал в кошарата и обут с анцуга и след има-няма 5 мин. го намираме прав и без анцуг  hahaha Joy Така днес тамън 3 пъти - много е доволен от себе си  bowuu

Иначе днес май сме настинали - Фафи му протече нослето  Sad

# 251
  • София
  • Мнения: 70
elleee  нещо ми подсказва, че те едва сега започват.... Crazy

Такаааа е, но по това време да ме карате с глас да се кикотя Simple Smile  Joy

Валя тези постинори май вече били спрени от производство, имало някакви други, ама близо 40лв.  newsm78 Мойта приятелка заради спрените постинори сега си има една сладка Евка Simple Smile

# 252
  • Мнения: 398
Ели те са ги спряли с цел повишаване раждаемостта. Laughing

# 253
  • София
  • Мнения: 70
Ели те са ги спряли с цел повишаване раждаемостта. Laughing

Целта им е достигната според мене  newsm10

# 254
  • Мнения: 313
Такааа гледам бабите обсъждате....Утро то бива една от бабите да е така ама и двете ли  Shocked поне на майка си може всичко да споделиш. И аз съм съгласна с Бубето, когато Марти беше малък много ревнувах като му се радваше свеки и като казваха, че ще го вземат на лозе и ще го гледат. Обаче сега съм на друго мнение, много щъкат вече децата и искат ръце, кръст и внимание, да не говорим за домакинството. Днес Марти дремна 40 мин. и от 14.30 до преди малко такава игра (не излизахме на разходка), че ми се разказа фамилията, пълзене, ставане, падане, облизване на всичко, дърпане на всичко и като му омръзне малко рев, после пак наново и аз си викам кеф ще се измори и 21ч. ще е гроги, да ама не, накрая се приспиваха с тати. До сега не ми е будувал толкова часове  Shocked
Шопи как си, почиваш ли???

Общи условия

Активация на акаунт