НОЕМВРИйчето Калина ще е кака догодина!

  • 9 633
  • 290
  •   1
Отговори
# 270
  • Бургас
  • Мнения: 130
Здравейте и от нас!
Майче благодаря за кафенцето Hug! Прати една поща на "лични" за да ти пратя снимки на Мирелка - много е хубава!
Утро съжалявам мила hug! Дано им дойде акъла на вашите баби!
Тофче много благодаря за рецептата smile3525! Ще го направя и ще сложа снимки! (Да се запомни, че съм една домакиняяяя квато никъде я няма...  bowuu!)
Да си кажа аз, че вчера закрихме сезона на плажа фук фук, smile3533 тъкмо тръгнахме да си прибираме багажите и излезе кофти вълна и вятър... Лоша работа, ама ние вече се бяхме изпекли, извадили и изчистили мидите и рапаните натоварихме се в колите и айде към Б-с да правим салата от миди и да панираме рапанчета newsm68! И после седнахме  cheers пък нека да вали smile3521! Малко съм разстроена, защото на "Райския залив" догодина сигурно няма да може да се влезе, а и ще бъде гадно от всички страни висят хотелчета, стълби, заведения.... лоша работа и още строят... ! А беше толкова красиво и до Б-с както се казва....! Иначе Марти се гледаха цял ден с баба си и бил мнооого послушен и добричък (Утро това не е с цел да те дразня, Марти има само една баба и бащата на мъж ми, но на него не мога да му оставя детето, защото няма да се справи. Свекървището още не си е виждало внука Mr. Green, но аз не държа особено)!
Лек и спокоен на всички!

# 271
  • Мнения: 8 952
Здравейте и от нас в този дъждовен ден!
От сутринта не е спряло да вали. А и е ужасен студ. Явно ще си останем без разходка днес. Направо се чудя какво ще я забавляваме Симона като се наспи.  newsm78

Благодаря ви за подрепата за бабите!  Hug Решила съм си да не се оплаквам, щото няма полза от оплакване, но на моменти просто чашата прелива.  Sad Е, надявам се, че като проходи и проговори Симона по- ще я искат. Ама защо трябва да е така?! Иначе всеки път като я видят и отбелязват, че била започнала да става много забавна. Но явно все още не достатъчно, че да им е приятно да я гледат.  #2gunfire

Детската кухня засега я харесваме / взимали сме само 3-4 пъти/. Но не зная колко време ще изкараме на кухня сега като се развали времето. Особено като си помисля, че Симона хапва няколко лъжички. Хм! Ще ме умори това дете със злоядството си. Ама и аз съм била изключително злояда, та явно сега ми се връща.  Crazy Напоследък я държа хубаво да изгладнее и има минимален ефект. Чакайте сега да си спомня какво бяха готвили на кухнята откакто взимаме - леща, пилешка супа, зеленчукова супа със зелен боб, прясно зеле, кюфтенца със сос, също и боб. Десерта обикновено е кремче или кекс.

За обличането - още не съм свинкала с времето. Все ми се струва, че ще й е студено. Обличам й чорапогащник и дънки. Вече започнахме да обуваме и обувчиците за прохождане. А нагоре - боди с къс ръкав, блузка с дълъг и яке, а понякога и пуловерче под якето. Но днес при нас е особено студено и ми се струва, че каквото и да й облека ще й е студено. Дори и да спре да вали, едва ли ще се осмеля да я изведа.  Rolling Eyes

# 272
  • Мнения: 398
Чакайте сега да си спомня какво бяха готвили на кухнята откакто взимаме - леща, пилешка супа, зеленчукова супа със зелен боб, прясно зеле, кюфтенца със сос, също и боб. Десерта обикновено е кремче или кекс.



Ама това е за втора група нали?Май беше казала, че татито ви е купил купони за по-големите.
В нашата всичко е с прясно мляко, а иначе рибата я давали на втора група-да им се чудиш на логиката. newsm78

# 273
  • София
  • Мнения: 167
Здравейте мацки,
стига сте ме редили за близнаци защото наклая вярно ще се окажат близнаци и ще трябва да си търся ново жилище, татето ако удържи брменността след това 100% ще дезертира  Joy

Май ние ходим най-голи, сутринта се облякохме с боди къс ръкав, чорапогащи и дънкова рокля, и памучно яке с качулка и сандали. За сандалите ме е срам ама така й се потят краката, че докато не завали сняг няма да смея да й обуя други обувки.

Мацки като гледам ентусиазмът ви да добавям бебета в колажа умря бързо бързо  hahaha та затова от 1-ви октомври ще освободим албума за да слагате снимки за 1-годишния колаж на бебоците.

Последна редакция: пн, 07 сеп 2009, 14:49 от valya_76_08

# 274
  • Мнения: 398
Албума е на първа страничка.Моля заемете нисък старт и от 00:00 на 30 септември може да го атакувате. running photo
Крайния срок е до 00:00 на 10 октомври

Е на тва му казвам аз "Разпореждане"  People Cop

 

# 275
  • София
  • Мнения: 70
Здравейте мацки,
стига сте ме редили за близнаци защото наклая вярно ще се окажат близнаци и ще трябва да си търся ново жилище, татето ако удържи брменността след това 100% ще дезертира  Joy

Май ние ходим най-голи, сутринта се облякохме с боди къс ръкав, чорапогащи и дънкова рокля, и памучно яке с качулка и сандали. За сандалите ме е срам ама така й се потят краката, че докато не завали сняг няма да смея да й обуя други обувки.

Aбе, вие с Калина ще го подготвите татито до раждането на близнетата  hahaha

А иначе Никол от сутринта е по тениска и къси гащи, а крачетата с чорапки и маратонки, че пада голямо вървене и бягане  Joy И въпреки това, одеве като се беше затичала главицата и пак беше мокра от пот  Thinking
Току-що й изпрах 2-3блузки с дълъг ръкав и едно комплектче есенно, че ако не се оправи времето да сме готови Wink
Уффф, не искам да идва студ  ooooh! и да се затваряме в четири стени  Whistling и да се молим за малко слънце, че да си покажем носовете навън, защото вече ще сме на ръба на нервна криза.  newsm78

Ели какви да са снимките? Някакви идеи?!?!?!

# 276
  • Мнения: 398


Ели какви да са снимките? Някакви идеи?!?!?!

 Naughty Ааа отговорник по колажа е Валето  Laughing

# 277
  • София
  • Мнения: 167


Ели какви да са снимките? Някакви идеи?!?!?!

 Naughty Ааа отговорник по колажа е Валето  Laughing

Матрос Валя се явява по нареждане  People Cop
Снимките да са АКТУАЛНИ!!! И да има усмихнати деца на тях!!! Няма да има възможност да се виждат целите така че само глави ще има на колажа  Mr. Green

# 278
  • Мнения: 398
Вале забрави да козируваш

 smile3532 smile3532 smile3532

Последна редакция: пн, 07 сеп 2009, 16:17 от tsvetkova_elica

# 279
  • София
  • Мнения: 167
Вале забрави да козуруваш

 smile3532 smile3532 smile3532


еййййййййййй ама това все едно точно мен гледаш   Joy
бЯгай да правиш нова тема че с тоя дъжд и студ ще има покани за бяло вино и мохабет  Mr. Green

# 280
  • Мнения: 297
Вале забрави да козуруваш

 smile3532 smile3532 smile3532
 ще ме убиете вие ейййй,сладуранки  Heart EyesСнимка ще гледам да осигуря,актуална на Радост

# 281
  • Мнения: 916
Албума е на първа страничка.Моля заемете нисък старт и от 00:00 на 30 септември може да го атакувате. running photo
Крайния срок е до 00:00 на 10 октомври

Е на тва му казвам аз "Разпореждане"  People Cop

 


Сватя, 00:00 по кое време? Кой часови пояс  gydi Аз да питам, да няма неразбрали  smile3533

# 282
  • София
  • Мнения: 167
Албума е на първа страничка.Моля заемете нисък старт и от 00:00 на 30 септември може да го атакувате. running photo
Крайния срок е до 00:00 на 10 октомври

Е на тва му казвам аз "Разпореждане"  People Cop

 


Сватя, 00:00 по кое време? Кой часови пояс  gydi Аз да питам, да няма неразбрали  smile3533


Знаех си че съм забравила нещо  newsm78

Сватята на Анита и Юлето, за вас срокът за качване на снимки е 5.10   smile3521 щот вашите часови и други пояси не мога да ги мисля  smile3533

# 283
  • Мнения: 34
Сватята на Анита и Юлето, за вас срокът за качване на снимки е 5.10   smile3521 щот вашите часови и други пояси не мога да ги мисля  smile3533
Дискриминацияяяяяяяяяяяяяяяя  smile3514 smile3514 smile3514 smile3514 smile3514 smile3514

# 284
  • София
  • Мнения: 167
Сватята на Анита и Юлето, за вас срокът за качване на снимки е 5.10   smile3521 щот вашите часови и други пояси не мога да ги мисля  smile3533
Дискриминацияяяяяяяяяяяяяяяя  smile3514 smile3514 smile3514 smile3514 smile3514 smile3514

Не е дискриминация а е презастраховка !!!

Общи условия

Активация на акаунт