КУХНИТЕ - 27та тема

  • 85 991
  • 762
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 485
iwa, danili   bouquet  bouquet

tasi, и кухнята много ми хареса, и от гардероба в спалнята се впечатлих Peace

# 16
  • Мнения: 459
Tasi,изключително стилен апартамент!Честито!
Peace

# 17
  • Мнения: 40
tasi  страхотен дом имаш.Аз съм на вълна кухни би ли споделила от коя фирма е кухнята ти и колко пари ти излезе. Столовете също ми харесаха-удобни ли са и от къде са купени и последен въпрос спалнята от коя фирма е и колко пари.Извинявай че те затрупах с толкова вапроси.

# 18
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 734
Тук   bouquet
Таси, чудесен дом Simple Smile

# 19
  • Мнения: 178
Таsi,nemoga da povqrvam na o4ite si  bouquet apartamenta e strahoten i izglejda to4no kakto si oredstavqm i na6iq da izglejda sled 2,3 meseca(nadqvam se).Vsi4ko mi haresva,kuhnqta,masa,stolove,steni,cvetove.Spalnqta,osobeno garderoba(za koito muja mi obqsnqva kak bi izglejdal,no az s predstavata sum zle,i sega opredelno kato go vidqh se vlubih)Pozdravqvam te za vsi4ko tova i sus zdrave da si gi polzva6.Tursq 3ti mesec seriozna forma i neotkrivam tova koeto si predstavqm.Razkaji,ako moje firmite koito pomognaha da se osu6testvi proekta,ceni (za kuhnqta,spalnq,garderob)i koordinati.I mnooogo vajniq mi vupros za stoikata na tv,otkude?? O6te vednuj 4estito! Simple Smile

# 20
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
 Simple Smile

# 21
  • Мнения: 167
Здравейте, това е една от темичките, които от 2-3 месеца следя с интерес, но нямах нито с какво да се похваля, нито имах опит за да дам съвет Blush
Надявам се обаче до 2-3 седмици и нашата кухня да е готова   Praynig

Tasi страхотна кухня със здраве да си я ползвате Peace

# 22
  • Мнения: 1 207
Благодаря на всички за милите думи  bouquet
Фирмата е русенска -Макмебел.Абсолютно всичко тя е правила.Без разбира се масата и столовете в кухнята.
Масата е на Calligaris,а столовете са  Phantom chair(имитация, разбира се Mr. Green).
Стойката на ТВ-то също е от Макмебел.
Фирмата работи предимно с индивидуални поръчки с предварителни проекти.
Кухнята е около 5000лв.,но само механизмите са 1500лв.

Последна редакция: пн, 31 авг 2009, 19:21 от tasi

# 23
# 24
  • Мнения: 121

Красотаааааааааа!

# 25
  • Мнения: 178
Таsi,моля те пиши ми на лични координати на макмебел.Нищо не намирам за тях в нета  Sad Искам да се свуржа с тях спешно.

# 26
  • Мнения: 395
tasi, Честито! Апартамента ви е станал великолепен, всичко многооо ми харесва.  Hands Clap

Ние утре сигурно най-накрая ще поръчаме кухнята  fingerscrossed Дано, че вече ми писна от #2gunfire несериозни фирми и пишман майстори.
Това е окончателния проект http://i537.photobucket.com/albums/ff333/kapkavl/Kitchen.jpg?t=1251753582
Дано в следващата тема се похваля със снимчици.  fingerscrossed

# 27
  • София
  • Мнения: 642
Искам да ви питам нещо за фурната (вече вградена).... Трябва ли като се включи за първи път да "обгори" нещо вътре, че реших да я пробвам и се отчаях. Миришеше на нещо лютиво ..... Издушихме се  Sad
Сега вече поспря да намирисва, но знам ли, да не се окаже проблем?!?!

# 28
  • Шумен
  • Мнения: 555
Tasi, честито и от мен. Страхотна кухня.   chef Останалата част от дома ви също е страхотна.
И да те питам на този лак дали остават много пръсти.  Rolling Eyes

П.С. barbaroska ето сайта им: http://makmebel.com/index_bg.html Д. Николкова ги беше похвалила в предната тема.

Последна редакция: вт, 01 сеп 2009, 07:38 от kiva

# 29
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Аз и в тази тема най-вероятно няма да се запиша с нова кухня, нещата отиват към напролет, но продължавам да следя с интерес.

Общи условия

Активация на акаунт