КУХНИТЕ - 27та тема

  • 86 008
  • 762
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 560
Искам да ви питам нещо за фурната (вече вградена).... Трябва ли като се включи за първи път да "обгори" нещо вътре, че реших да я пробвам и се отчаях. Миришеше на нещо лютиво ..... Издушихме се  Sad
Сега вече поспря да намирисва, но знам ли, да не се окаже проблем?!?!


Май трябва да обгори, защото и ние си купихме фурна за вграждане, и тя също мирише. С всеки ден, все по-малко.  Peace   

# 31
  • София
  • Мнения: 1 358
ЗДРАВЕЙТЕ!
Tasi-кухнятят ти е направо страфотна-такъв лукс.
Ние от днес започваме ремонта в кухнята и балкона,но май още не се е наспал майстора....

# 32
  • Мнения: 35
Лелеееее, такива красоти видях в кухните ви. Поздравления за завършените - със здраве и разбирателство да си ги ползвате!
А такива като мен дето не са започнати или са само започнати - дано скоро сложим лакти на масите в готовите ни кухни.
ЕТо ние докъде сме я докарали - това стана миналата есен:
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1684/340199539357343634125179 … qQdWhUr0YpCF2.JPG
Тъй като предстои къртене на стената дето е вратопрозореца, цялостна смяна на пода и стените, диванче, маса, столове, фурна и котлони, шкафчета разни... все още чакаме да дойдат по-добри финансови времена...

# 33
  • Мнения: 2
Здравейте на всички от този прекрасен форум!

Пиша за първи път, но редовно ви чета и черпя идеи, защото тази година съм на вълна ремонти.

Първо искам да поздрави Таси за стилната визия на дома й! Раздижено и свежо, а в същото време стилно. Много добре сте се справили.   bouquet

Ето, че след безкрайни перипетии вчера монтираха и нашата кухня. Разбира се има да се довършва още тук там, освен това още не съм я почистила.. Влюбих се в нея и много се радвам, че се получи това, което желаехме. Нека споделя с всички вас щастието си  Hug
http://shaton.snimka.bg/other/dom.416856

# 34
  • Морска приказка
  • Мнения: 465
NBVV не се отчайвай и ние правим ремонта от минала есен , всичко става бавно, но хубаво.
shaton  Честито със здраве а си я ползваш. Много хубава и свежичка е станала.
iwa на мен ми харесва, но има някои неща , които лично на мне не ми допадат. Микровълновата на какво ниво ще, понеже ако е на нивото на очите няма да ти удобно да я ползваш. Аз в момента съм временно така и мн е неудобно. Друго, хладилника дали ще ти удобен там врата  му се отвяр  не към печката и пак си мисля, че няма да ти е много удобно както и шкафа над него. Има ли вариант да се премести в края на редицата. И нещо , което въобще не ми се връзва са тези рафчета на горният шкаф в края според мен са излишни. Иска да уточня, че като цяло ми харесва проекта и не е задължително да се съгласиш с моето виждане. Все пак това си е вашат кухня и си я устройвате както на вас ви удобно. Успех  Wink

Последна редакция: вт, 01 сеп 2009, 13:12 от Danili

# 35
  • Мнения: 77
  Здравейте, стигнахме до някакъв вариант на проекта ни за кухня. Ето го и него
http://iwa00.snimka.bg/properties/kuhnya.416872.14554332

Очаквам мнения и препоръки. Hug

# 36
  • Мнения: 29
Tasi,много ми хареса обзавеждането на апартамента. Кухнята е СУПЕР.Интересуваме  гардероба  горе долу  колко  ви излезе  и какъв е материала от които е изработен?  Благодаря ти

# 37
  • Мнения: 156
записвам се и аз..нашата върви по план, но ние не сме готови още
с останалите неща..тепърва ще шпакловаме и тряба да махаме металните каси..
лудница!!!

Таси страхотен до, честито  Peace

# 38
  • Мнения: 1 149
  Здравейте, стигнахме до някакъв вариант на проекта ни за кухня. Ето го и него
http://iwa00.snimka.bg/properties/kuhnya.416872.14554332

Очаквам мнения и препоръки. Hug
Много  освежава този зеленичкия цвят.
Абе само на мен ли ми се струва че едната стена  е наклонена и е пред падане newsm78
На всички момичета-Да са ви честити новите кухни.
Надявам се и аз скоро да се похваля с нова кухня,днес дойдоха уредите.

# 39
  • Мнения: 679
Tasi, страхотен дом, изглежда като от списание!    bouquet

shaton, честито, при вас всичко е толкова свежо и естествено. Поздравления!  Hug

iwa_, при мен микровълновата сега е на нивото на очите, и в новата кухня ще е така, мисля че не е проблем, на мен си ми е удобно  Peace По-скоро доста неудобно ми се вижда отварянето на хладилника откъм комина. И другото, което ме озадачава - защо фурната е на различно ниво с работния плот, заради шкафчето отдолу ли? И ако е така защо не се направи да е по-малко шкафчето и всичко да е на едно ниво  newsm78 Иначе шкафа над хладилника ще побира не толкова използващи се често неща, така че за мен е ок.

Последна редакция: вт, 01 сеп 2009, 14:22 от бебка и бебко

# 40
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Tasi, страхотен дом, изглежда като от списание!    bouquet

shaton, честито, при вас всичко е толкова свежо и естествено. Поздравления!  Hug

iwa_, при мен микровълновата сега е на нивото на очите, и в новата кухня ще е така, мисля че не е проблем, на мен си ми е удобно  Peace По-скоро доста неудобно ми се вижда отварянето на хладилника откъм комина. И другото, което ме озадачава - защо фурната е на различно ниво с работния плот, заради шкафчето отдолу ли? И ако е така защо не се направи да е по-малко шкафчето и всичко да е на едно ниво  newsm78 Иначе шкафа над хладилника ще побира не толкова използващи се често неща, така че за мен е ок.

Вратата на хладилника е най-малкия проблем, обръща се и готово. Аз пък по-скоро си мисля за микровълновата, аз съм висока, но ако е на нивото на очите мисля, че няма да ми е много удобна, в момента моята е на 1.30-1.40 от пода и така ми е добре, но има една особеност, че на моята вратата се отваря като на обикновените фурни - надолу. Така че аз бих я смъкнала малко по-надолу.

# 41
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
  bouquet

# 42
  • Мнения: 2
Благодаря на всички за отзивите!Както вижда хладилникът не е заел почетно си място, а и абсорбаторът не е в наличност.

П.С. Лоренца не мога да ти отговоря:

Съобщението не може да бъде изпратено. 'lorenca' е изчерпал лимита си и е запълнил кутията си за входящи съобщения.

# 43
  • Мнения: 5 160
shaton, съжалявам  Cry Разчистих! Ако може - пусни пак. Благодаря! Peace

# 44
  • Мнения: 77
И другото, което ме озадачава - защо фурната е на различно ниво с работния плот, заради шкафчето отдолу ли? И ако е така защо не се направи да е по-малко шкафчето и всичко да е на едно ниво  newsm78 Иначе шкафа над хладилника ще побира не толкова използващи се често неща, така че за мен е ок.

Фурната и котлоните са малко по-нависоко, защото ми се иска да е по-разчупено, надявам се да не ми е неудобно.

Аз пък по-скоро си мисля за микровълновата, аз съм висока, но ако е на нивото на очите мисля, че няма да ми е много удобна, в момента моята е на 1.30-1.40 от пода и така ми е добре, но има една особеност, че на моята вратата се отваря като на обикновените фурни - надолу. Така че аз бих я смъкнала малко по-надолу.

Микровълновата съм я сложила на 1.40 м. от пода, мога евентуално малко да я сваля, но не знам дали няма да ми пречи ако е по надолу.

Искам да ви питам колко трябва да е широк шкафа за фурната /външен размер/, колко трябва да са дълбоки горните шкафове.

Общи условия

Активация на акаунт