КУХНИТЕ - 27та тема

  • 85 960
  • 762
  •   1
Отговори
  • у дома
  • Мнения: 1 581


26-та тема
25-та тема
24-та тема
23-та тема
22-ра тема
21-ва тема
20-тата тема
19-тата тема
18-тата тема
17-тата тема
16-тата тема
15-тата тема
...хеЙ ДЕвойки, влезТЕ в ЦАРСТвото на КУХните и направЕТЕ неЩО крАСИвО - 14
...хеЙ ДЕвойки, влезТЕ в ЦАРСТвото на КУХните и направЕТЕ неЩО к … АСИвО - 13  
СлЪНЧеви кУХни - да ГИ наПравиМ какТО са в МечТИте НИ - 12 тЕма
СлЪНЧеви кУХни  - да ГИ наПравиМ какТО са в МечТИте НИ-11тЕма

...лЕтни, слЪНчеви и инТЕРЕСни куХНИ - часТ 10
в ЦВЕтове от нюанси на ДЪга КУХНЯ направи-и на приЯТЕЛ вкуСна манДЖА ти сготВИ - номеР 9
ЧЕРВЕна, бяЛА или синЯ - кухНЯТА Ми е лЮБИмА...8-ми брОй
ЛюБИМАта куХНЯ преОБразИ и на МЪжа чеРПака Ти врЪЧи
ПРОСторНИ, наШи ЛЮБими КУХНИ - 6-та теМА
..... ПреКРАсни и удОБни куХНИ.....5-та темА
КрасИви, иЗЯЩни и ЦВЕтни куХНИ - наслаЖДавайТЕ им СЕ, 4 чаСТ
ТрЕТА кухНЕНСка, обРАЗоватеЛНА
ВтоРА кухНЕНска теМа
тУК Е първата темичка




Кухненски материал

ПДЧ - Плоча от дървесни частици /талашит/. Известно е прилагането на формалдехидни смоли като свързващи

вещества при тях, макар, че в много страни е забранено. Внимавайте с некоректни производители. Днес се

произвеждат плочи от дървесни частици от така наречения Клас Е 1, които се считат за безопасни. Плочите от

Клас Е 2 отделят по-голямо количество свободен формалдехид и се използват само с допълнително повърхностно

покритие.
 
МДФ - от Medium Density Fiberboard - плоскости съставени от дървесни влакна, споени под високо налягане със

специални смоли. Добра влагоустойчивост.

Фирма за интериорни врати

Варна -  Дорис - ул.Марин Дринов (до медицинския университет) - тел.610-979

Механизми, аксесоари и материали за кухня

Тека
Булфурнир
ДИКАМ Д
Бланко
ВРВ ДИЗАЙН
Италтерм
КЕНТ ИМПЕКС
Мебели инфо
Viva
Магнолия
Como


Кухненски плотове


Кухненски, работни плотове
Кухненски, работни плотове
Salex
kronospan


Кухненско обзавеждане

mebel-m
Порталът на българските потребите на мебели
Rapidgroup
Интериор 46
Никром Мебел
Stefanystyle
Negova Style
Casa Design
Лабиринт
BMD furniture (Пазарджик) - изработка на маси, столове - интериор BMD furniture


Мебели Миков ЕООД
ТЕКА - Малкия свят на мебелиста
Италиански мебели от record-bg
Технически мрамор
Mебелна фабрика Лем комерс
Жилищно обзавеждане
Обзавеждане на дома
RСтил


Програми за За лесно създаване на 3D цветен модел на мечтаната кухня

ALNO AG Kitchen Planner,
немски, английски езици
Kichendraw

Има я в Downloads.bg с регистрация


Пердета за кухня

1,2,3,4,5,6 от Спаска


фирма РОСИ - складове за дървен материал и разкрой аксесоари от метални изделия и др.

Домакински електроуреди

BOSCH
БЪЛГАРСКИЯТ САЙТ ЗА МАРКОВА ЕЛЕКТРОНИКА
leksgroup


Маси и столове за хранене

The best furniture
Интерседа

Последна редакция: пн, 31 авг 2009, 12:59 от blueeye®

# 1
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Както се казва - пу първа!

# 2
  • Мнения: 77
Danili до къде стигнахте със сглобяването на кухнята. Чакам развитие Simple Smile.

# 3
  • Мнения: 1 207
Запис и  снимките на моята кухня.
http://tasi.snimka.bg/other/k-shta.231816.0.big

# 4
  • Морска приказка
  • Мнения: 465
Danili до къде стигнахте със сглобяването на кухнята. Чакам развитие Simple Smile.
Cry Нашето развитие е много бавно  вчера буквално ударихме на камък. Решихме да слагаме горните шкафове, оказа се че точно където трябва да захванем шината се намира трегера и няма пробиване. Тези дни ще търсим по мощна машинка да видим какво ще се получи. Пък и вратичките тепърва ще се поръчват та скоро май няма да сме готови  Sad
tasi Страхотна кухня... Като за корица на списание.. Има ли дизайнерска намеса или е ваше творение.

# 5
  • Мнения: 183
tasi браво наистина страхотно се е получило.Сподели моля те какъв точно е цвета на долните шкафчета и плота Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 1 480
Вместо запис, да пусна проектчето, което успях да сътворя с Ално. Идеята е горните шкафове да са бял лак, но за съжаление в програмата не открих опция за различен цвят на горните и долни шкафове.





Приемам препоръки Hug

# 7
  • Мнения: 236
tasi  поздравления  bouquetчудно е станало Laughing
Bubble79 много хубав проект Laughing
Аз да кажа само че си поръчахме мивка от гръцките на Санитек...чакам да ми я доставят  Laughingслед голяма чуденка каква да е алпака или.....да видим
Днес ще ходим и да си  взимаме плота и гърба на кухнята от Салекса...
Тези дни почваме

# 8
  • Морска приказка
  • Мнения: 465
Bubble79 много практично и удобно ми иглежда. За горните шкафове пробвай с модел HL 18065B той може да се оцветява различно. Само едно ми идва на ум като ти гледам проекта, а и понеже в момента сглобяваме нашата. Всички шкафове ми се виждат доста широки около 60 см, според мен е добре да са малко по-тесни иначе самите врати стават по-тежки и се слагат повече панти, а и отварянето създава неудобства ако не разполагаш с достатъчно пространство.

П.С. Ей iwa_ златна си аз толкова време си играх с тая програма, ама не бях разбрала как се прави този горен цвят  Laughing

Последна редакция: пн, 31 авг 2009, 15:59 от Danili

# 9
  • Мнения: 77
Tasi наистина е страхотна кухнята, засега и ние сме се спряли на тези цветове.

Bubble79 днес и аз разучавах програмата и открих, че някои шкафове можеш да ги направиш и друг цвят - като си в 3D screen и си маркирала шкафа който искаш да оцветиш във втория цвят
  1. зададеш front colour 2 и си избираш цвета, който искаш
  2. цъкваш бутончето front colour 2 долу

# 10
  • Мнения: 1 207
Danili до къде стигнахте със сглобяването на кухнята. Чакам развитие Simple Smile.
Cry Нашето развитие е много бавно  вчера буквално ударихме на камък. Решихме да слагаме горните шкафове, оказа се че точно където трябва да захванем шината се намира трегера и няма пробиване. Тези дни ще търсим по мощна машинка да видим какво ще се получи. Пък и вратичките тепърва ще се поръчват та скоро май няма да сме готови  Sad
tasi Страхотна кухня... Като за корица на списание.. Има ли дизайнерска намеса или е ваше творение.
Да,имаше проект от дизайнер,но попроменихме доста неща.

# 11
  • varna
  • Мнения: 676
Tasi,изключително стилен апартамент!Честито!

# 12
  • София
  • Мнения: 1 311
tasi,прекрасна е и тук ще напиша!  Grinning
Моля те да споделиш стената от какво я направихте?
Благодаря!   bouquet

# 13
  • Мнения: 863
Надявах се в предната тема да мога да се похваля и аз вече с готова кухня, но не би....може и в тази да не ме огрее...
Кухнята ни е почти готова,но все още няма вратички...Голямата ни грешка беше,че платихме на майстора преди да приключи и сега ходи го търси   ooooh!   ooooh!  ooooh! Ама това е защото мъжът ми е толкова наивен,че повече няма накъде,аз бях абсолютно против да плащаме, преди да видя готовата кухня,ама на..........сега ходим да го търсим и да го навиваме да я свърши, станаха 2 месеца откакто сме дали капаро,направо вече нямам нерви Tired

# 14
  • Мнения: 1 207
tasi,прекрасна е и тук ще напиша!  Grinning
Моля те да споделиш стената от какво я направихте?
Благодаря!   bouquet
И аз благодаря на всички.
В кухнята са плочки които са рязани ,а в хола е от лакиран МДФ.

Общи условия

Активация на акаунт