Отговори
# 60
  • Мнения: 307
Аз нали бавно схващам Laughing

# 61
  • Мнения: 4 187
Ето това имам предвид :

Няма нови известия.
Христомира Христова и Калина Ангелова станаха приятели, както вие предложихте. Предложете още хора, които Калина познава.


Аз нали бавно схващам Laughing

Разбрахме се  Hug!

# 62
  • Мнения: 219
Нещо не ми се спи още и попаднах на тази тема без да искам
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=424751.0
Още не мога да се съвзема от смях и се надявам с нея и вас да развеселя  hahaha hahaha hahaha Боже, какви хора има по този свят  hahaha

# 63
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Да се разпиша после ще ви чета.

# 64
  • София
  • Мнения: 6 011
Нещо не ми се спи още и попаднах на тази тема без да искам
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=424751.0
Още не мога да се съвзема от смях и се надявам с нея и вас да развеселя  hahaha hahaha hahaha Боже какви хора има по този свят  hahaha
Темата е пързалка.  Laughing Авторката се е регистрирала днес, редовно има из форума такива пързалки, по-старите съфорумки /особено активните в клюкарника/ добре се забавляват в такива теми.

# 65
  • Мнения: 219
Определено ме развеселиха с техните изказвания  hahaha иначе най-вероятно е така, но купон да става. Явно и авторката се забавлява много с тези си измислици  Laughing

# 66
  • София
  • Мнения: 6 011
И мен ме кефят такива теми.  hahaha

# 67
  • Мнения: 304
И аз я бях зачела преди малко.Като я видях първоначално си казах,че девойката здраво го е закъсала,ама след решението да си пътува с влак или автобус към БГ ми стана особено забавно. Laughing .Е всякякви индивиди се намират Grinning.

# 68
  • Мнения: 36
Оххх най-после да ви изчета и да драсна нещо Grinning
Поздравления за добрите новини и успех на чакащите такива:)))
Пратих покана на няколко майчета в facebook ,да не се чудите аз съм Kristina Evgenieva.

Аз доста се притеснявам за килограмите тъй като съм плюс 1 само,но пък доктора каза,че всичко си е в реда на нещата,важното е бебето да си отговаря на седмиците.
Ще продължавам да ви чета,но едва ли ще имам време да пиша,тъй като организирам сватба си,ходя на работа,взимам изпити и какво ли още не,но вече направо съм полудяла  smile3511 smile3514

# 69
  • Мнения: 339
Много хубаво заглавие на новата тема, въпреки че при нас от вчера тъкмо се позатопли пак.
Аз сега няма да ви чета само се записвам че днес най сетне успях да заведа малкия в Зоото и цял ден бях на крак, че и   количка бутах , пък и две перални пуснах и кучето разходих . Хаяйдеее, умря циганката дето ме хвавалеше.
 Обаче голямо разочарование днес - не ме записаха в болницата за раждане  Sad - нямали места за февруари, взеха ми данните , щото съм раждала вече при тях и ще минавам на нещо като комисия като се върнели неразбрах и аз кои точно доктори от ваканция Praynig. Та стискайте ми палци , че да не си раждам у нас Mr. Green, шегичка ама ще трябва да мисля друга болница, а хич не е лесна тая знаете  Confused

# 70
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 431
...цял ден бях на крак, че и   количка бутах , пък и две перални пуснах и кучето разходих...
Е, браво, бе, ти мъж нямаш ли си? Я ги виж нашите.  smile3534

Та стискайте ми палци , че да не си раждам у нас Mr. Green, шегичка ама ще трябва да мисля друга болница, а хич не е лесна тая знаете  Confused
Ще те уредим, колко му е -- ти си наш човек. Misc Ghost Още утре ще се обадим където трябва и комисията ще реши в твоя полза, мене слушай. newsm66

Пък и вкъщи не е лошо. Mr. Green

И аз изпонадобавих всички, които ми се изпречиха на пътя във фейса. Ей, от месец не бях влизала. Мемория ми съживи профилчето Wink

# 71
  • Мнения: 774
добро утро на всички
аз като рано станала да се разпиша

# 72
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Добро утро и от мен ! Записвам се да следя !
Вчера ходих на ЖК, за първи път мъжът ми не беше на работа и успя да дойде с мен и видя бебчето на видеозона ! Казаха че всичко е наред,ама за пол нищо....Взеха ми кръв за БХС и така .
Относно Фейсбук , това ми е профила ,ще пращам и аз покани ,но който не е получил и желае да ме добави може да ме намери http://www.facebook.com/desislava.dimitrova1
Хубав ден !  Sunglasses

# 73
  • Мнения: 304
Добро утро и от мен!Тази сутрин се успокоих за килограмите-само един е.За първи път от сума време не можах да спя през нощта.По принцип нямам проблеми с тази дейност,даже и на обяд си поспивам,ама тази нощ...
Аз имам едно питане: как сте с гърдите-освен ,че са пораснали имате ли болки или тече ли ви нещо.От 2-3дни ми се случва такова напрежение в зърната,което граничи с болка и ми се събира там нещо беличко(събира...по няколко дни),за което не съм убедена,че е от текстила,защото на пипане е по-различно.Не знам кога трябва да се започне с подготовката на гърдите за кърмене(чувала съм,че трябва да се мажат с нещо и там някакви други работи)  и кога протичат. smile3529 smile3530
Целучки и хубав ден!!!!!!!!!!!

# 74
  • Мнения: 1 403
И аз немога да спа, днес пак станах в 04:30  Tired

Общи условия

Активация на акаунт