Срещата дойде и мина - хубава е ФЕВРУАРСКАТА дружина :)

  • 11 704
  • 285
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 17
 А и да вметна само ни в клин ни в ръкав( или модерното спам) - момичета гледам, че във фейсбука съм получила покана за тази игра с фермите или там каквото е . Аз влязох там да видя какво е това животно ама нищо не разбрах  Embarassed. А отгоре на всичко е на англииски и не мисля че ще се справя, или по-скоро, че искам да се зарибявам. Та да не ви бъркам играта, че хич не и знам правилата ме подминавайте. Аз ако се науча някой ден ще свиркам ако все още ме искате. А иначе много благодаря на тези, който ме одобриха за приятел в мрежата, то фейсбука нали не е само за игри  Mr. Green
 Калинче то ....такова и аз нищо не виждам  newsm78
 Чао от нас ние заминаваме за Пазарджик на "по-хладно"  Mr. Green

# 241
  • Мнения: 529

к.пенкова,опитай пак със снимките! Сигурна съм,че си бижу със всякаква прическа,но пък съм и доста любопитна..явно!  Laughing

Толо аз ги виждам мила я презареди страницата че понякога става така. Аз нали се изложих така като казвах на Фокси че нещо не е на ред с първа страничка преди време  Embarassed

GALL78 аз също изпитвам ужас от задавяне. Имам ужасен спомен с каката. Тогава свекъра питал един негов познат - фелдшер какво се прави в такива случаи ако тупане и тръскане не помогне отговора бил "Нищо, едно детенце така ми умря в ръцете"
Извинете за кофти поста

и на мен неми излизат снимките Sad

# 242
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 836
Толо, не знам дали си забелязала, ама аз от доста време си мълча и не коментирам. Както тук се изразиха - не ми е работа това, а и няма конкретно зададени въпроси към мен. А и все по-рядко ще си коментирам каквото и да било... За захранването на баткото - май моя върви успоредно с твоя - прояде от тая година краставици и домати, с триста зора го излъгахме за сиренето върху картофите - обясни,че тея спагети отгоре не ги искал. Да не говорим, че както ядеше преди плодове, сега хич не ги иска Thinking
За кашлицата - Мила ми кашля от 3 дни, но си личи, че не е само за манипулация - чуват се едни хрипчета когато диша. Само че е в определени часове, не винаги. Та и аз като теб съм в чуденка дали е нещо сериозно или не. А тук са опасни и няма да ми обърнат внимание, щото температурата й е ниска Confused
К.Пенкова - и аз не ги виждам, даже и да рефрешна newsm78

# 243
  • Мнения: 17
Цитат

GALL78 аз също изпитвам ужас от задавяне. Имам ужасен спомен с каката. Тогава свекъра питал един негов познат - фелдшер какво се прави в такива случаи ако тупане и тръскане не помогне отговора бил "Нищо, едно детенце така ми умря в ръцете"
Извинете за кофти поста

 #Shocked  Tired Face

# 244
  • Мнения: 1 121
Е това за кашите съвсем ме обърка сега newsm78 аз знам, че се захранва с оризова каша (безмлечна, безглутенова) даже някои педиатри я препоръчват от 4 мес. а от 6-ти пюрета. Аз я дадох на шест месеца. Гея, кои каши имаш предвид и откога са? А глутена как го въведе? Със синът ми го въведох на 7 месеца с овесена каша, по погрешка, щото не знаех, че има глутен вътре, после разбрах и ми идеше да се гръмна ooooh! добре, че му понесе без проблем.

Зитка, Фокси, за какво им е тоя зрънчо на бебоците има само оцветители и консерванти Hug ако искате да предлагате по-твърда храна можете да пробвате с много малки парченца суров банан Peace

# 245
  • Мнения: 2 784
Привет мацки, Калина е подстригана какво мислите преди на (аватара)или сега е по добре?


Ето ви и нещо забавно Зуза е оставила бебето за къпане  Laughing


Ееее, преди малко ги пуснах и станаха. Cry Опитайте да отврите в нов прозорец с копи и пейст на снимката- Калинче, отива ти новата прическа.
И моето чаве върви като големите на Толо и Гея- тази година със зор прояде ябълки (заради Мързелград)  и пъпеш. Иначе яде само банан, а плодове само готвени. Не знам какво ще я правя... Rolling Eyes

Последна редакция: пт, 04 сеп 2009, 17:10 от Жълтият Ламтурник

# 246
  • Мнения: 226
Привет, момичета! Ние днес похарчихме паричките от НОИ, но пък пообзаведохме малкия за есента!

k.penkova, и ние се храним на 4 часа. Само че ги закръгляме на пет хранения:
7.30-8.00 - АМ
11.30-каша+плод+АМ
15.00 - АМ
19.00 - зеленчуци+АМ
23.00 - АМ

За снимките, не ми се получи с рефрешването. Видях ги след като се върнах от следващата страница  Peace .
И в двата варианта изглеждаш добре, но за лятото със сигурност този е за предпочитане.
Ама и бебето явно няма нищо против да почака там  Joy

# 247
  • Мнения: 529
Ламтурниче, и аз така вкарвам плодовете - това са на Спортакус спортните бонбони  Mr. Green пиши ме и мен в графата с проблемно "хранене" на каки и батковци  Hug

# 248
  • Велико Търново
  • Мнения: 116
Калинчееее, не можахме да ти видим новата прическа  Rolling Eyes

Аз пак се позагубих от форума, ама това щото ме мързи да пиша. Иначе си ви чета постоянно. И аз съм от зарибените във Фейсбука, та ей сега ще издиря и други мами-сектантки да си добавя. Да не се чудите коя е Елена Петрова - аз съм  Sunglasses

И след тези отклонения малко по същество - да пиша и за детето де - на последната консултация преди 1 седмица - 8500 г. и 73 см. Вече пълзи, подскача в бънджито и се изправя сама в леглото си. Изобщо дива работа, няма спиране това дете  Crazy Заместила съм й 2 хранения - на обяд зеленчуково пюре с жълтък или месно пюре и следобяд - каша. Глутенови каши още не съм й давала, а от пюренцата определено предпочита на мама бърканиците   chef  bowuu

Айде набързо ви се отчетох, сигурно след 2 седмици пак ще се включа  Laughing

# 249
  • Мнения: 2 829
Да се включа и аз по модерната тема- и аз гледам по-малко от боклуците да давам. Алекс яде такива само като го почерпи някой навън, на бебето няма да давам докато сам не си изпроси. Засега му давам да плюнчи кора от опечен вкъщи хляб, ябълка, круша, морков, краставица и т.н.- върши същата работа Simple Smile
Моят батко пък всичко яде, но ако между храненията дъвче боклуци не хапва нищо друго, хубавото е че ние вкъщи такива работи изобщо не купуваме. Като заминах за САЩ след 2 дена в които малкия беше само на чипсове, фъстъци, бисквитки, шоколадчета, кола и салами просто минах и ги събрах и той пак прояде свястна храна Simple Smile

Да се похваля- от седмица- две почти всеки ден мятам децата на някого и ходя за половин- един час да карам колело Simple Smile Е, още не съм свалила последните 3-4 кг., ама се чувствам по-добре и се харесвам Simple Smile

# 250
  • Мнения: 140
Калинка виждат се снимките вече! Супер си Flutter, ходи ти мн новата визия!
Аз проходилка няма да купувам Whistling. И мен мн ме е страх да не се задава детето, мн бавно я храня и накрая и давам малко водичка да пие.
Със Сияна отиваме на гобленарска среща beer 55

# 251
  • Мнения: 5
Здравейте маминки,
да почерпим за нашата месечинка, Криско става на 9 месеца днес, още 3 и ще празнуваме рожден ден. Ама че бързо минава времето Heart Eyes

Нашата схема е следната:
6.30-7.00 - АМ
10.30 - попарка
14.00-14.30 - зеленчуково/месно пюре-190гр
17.30-18.00 - каша/плодово пюре
21.00-21.30 - АМ
Ядем всичко без месо, свинско месо и кис. и прясно мляко. А иначе точно както Пепи казва, всичко иска да опита, нищо че преди малко е ял та ще се ядат скришом май забранените нещица Crazy А бисквитки с калций давам по няколко малки парченца на ден, но си мисля че за зрънчото е още раничко Peace  Иначе вече лазим и по паркета го оставям да си щъка с играчките около него. Зъбки още си нямаме, ама явно ще е като тати - на годинка всички наведнъж Laughing А и ние покашляме за да привлечеме вниманието, и като се обърна да го видя защо кашля, той започва да се киска и се кефи какво е направил Laughing
Другата седмица сме на консултация да видим колко сме пораснали. Хемоглобина ни е 106 и си пием малтофер, че бил нисък при положение че папка и месце и жълтък.
Това е засега от нас, хубава вечер и много Hug

# 252
  • София
  • Мнения: 66
Има хора (познавам такива), които задължително солят яденето още преди да са го опитали...
Ти от къде познаваш баща ми? Simple Smile)))))))))))))
Аз пък точно заради това че много се соли в нашето семейство сега ако мога съвсем без сол ще мина... само май на пържените картофи слагам  newsm78

Срещата много ми хареса  bowuu честно казано мога да сравня прекарването с първата бременлийкска среща във Виктория Simple Smile
Без да ми се обижда никоя мама, на ГАЛЛ най-мнго се зарадвах  Peace че нея не я бях виждала от болницата...
Още повече бих се зарадвала на Мамури  Heart Eyes
 
толо, те май всички бебоци се научиха на тоя номер с прокашлянето  Thinking

проходилка за сега ние няма да купуваме: Белка не се изправя още, освен това нямаме място Simple Smile)
Надявам се да минем и без нея...

а овесените ядки не правят ли проблем на бебовците?
Че нали като не измислиха друго и ми казаха, че на Белослава слузта в акото била от това дето аз 2 дена съм яла овесени ядки  newsm78

# 253
  • Мнения: 89
  Докато видим снимките от днешната среща,да взема да ви подгрея малко... Laughing

Вижте как реагира на целувки малката кокетка :

# 254
  • София
  • Мнения: 2 508
Като гледам режимите та се чудя  newsm78 само ние ли папкаме на 4-часа
8.00 - мляко с бишкота (от днес и попара)
12-00 - зеленчуково пюре
16.00 - каша
20.00 - мляко с бишкота


За нашия режим хич няма да ви пиша, ядем всичко, без риба и свинско, всички видове каши, и от вчера и попара, а от др.сед.сме на кухня.

Peace това важи и за нас. На кухня мисля да се запишем към началато на октомври или към средата зависи какво ще ми скимне до тогава.
Чао от нас за сега.


Хора, разбивате ме! Много сте напред с материала! Аз днес си мислех да дам бишкоти и се отказах, защото вътре има мляко! ooooh! А вие кухня вече... Crazy

Общи условия

Активация на акаунт