Срещата дойде и мина - хубава е ФЕВРУАРСКАТА дружина :)

  • 11 713
  • 285
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 57
Карбо, много мило ми стана  Hug.
Аз пак да кажа, че почти не пиша, но ви чета редовно и всички ви чувствам много близки.Мисля, че сме се събрали много готин февруарски отбор и момичетата, с които се запознах лично докато бяхме бременни и след това в болницата са ми много на сърце и ми липсват  Heart Eyes.

Толо, отново уникална снимка!

И Марти яде жълтък, пилешко и пуешко + почти всички зеленчукови пюрета и оризова мл. каша.Другата седмица ще въведа и глутенова каша.

# 256
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 871
Рени, оризовата каша понеже е неутрална я препоръчват ако не искаш с друго да захранваш като начало, понеже не предизвиква никаква реакция. За кашите - ще ти напиша по-късно.

# 257
  • Мнения: 4 070
 ПРИВЕЕЕТ и от мен една от майките- autumnsphere- ме покани при вас. Laughing
Моето дете е родено на 26.02.2009 г. в Тина Киркова, дали не съм се срещала с някоя от вас там??  Wink Wink

# 258
  • Мнения: 2 784
Ламтурниче, и аз така вкарвам плодовете - това са на Спортакус спортните бонбони  Mr. Green пиши ме и мен в графата с проблемно "хранене" на каки и батковци  Hug
Laughing Голям удар е това филмче, много го харесваме всички вкъщи.

# 259
  • Мнения: 1 121
Като гледам режимите та се чудя  newsm78 само ние ли папкаме на 4-часа
8.00 - мляко с бишкота (от днес и попара)
12-00 - зеленчуково пюре
16.00 - каша
20.00 - мляко с бишкота


За нашия режим хич няма да ви пиша, ядем всичко, без риба и свинско, всички видове каши, и от вчера и попара, а от др.сед.сме на кухня.

Peace това важи и за нас. На кухня мисля да се запишем към началато на октомври или към средата зависи какво ще ми скимне до тогава.
Чао от нас за сега.


Хора, разбивате ме! Много сте напред с материала! Аз днес си мислех да дам бишкоти и се отказах, защото вътре има мляко! ooooh! А вие кухня вече... Crazy

Споко, аз дотука съм въвела само:
оризова каша
морков, сладък картоф, зелен боб
банан, ябълка, круша
пуйка

жълтък ще дам на 8 месеца, белтък на 12 месеца, цитруси, ягоди, череши след 12 месеца, хляб 9 месеца, сокчета след 10 месеца, риба след 12 месеца, свинско, агнешко след 18 месеца, мед след 18 месеца, фъстъци след 2 години Peace

Гея, чакам с нетърпение Peace

Последна редакция: пт, 04 сеп 2009, 20:15 от Reni.

# 260
  • Мнения: 360
Добър вечер Hug
Снимки от днешната среща очаквайте утре,само да стигна до другия комп, че моя още не е ходил на поправка Confused

gundie welcomeнякоя друга снимка ако пуснеш хич няма да ти се обидим Laughing

Силве,снимката на двамата батковци с малките е много готина и нея ще я кача утре,а аз мисля във вторник да намина към южния.
За днешната среща,да беше много приятно,Гал аз не очаквах да си толкова готина на живо Hugако знаеш как си те представях ooooh! а не мога да се сетя да съм ти виждала снимки newsm78на теб.
Аз за захранването нищо не казвам, че при нас е каша.Нямам ред никакъв,само картофа и моркова ги въведох малко бавно(2 дни Laughing)всичко друго общо взето през просото,плодовете ги включих 2 седмици след зеленчуците,на кашите Мая не се кефи ама и аз не я напъвам.Попарка мисля тея дни да я пробвам ама се чудя с какво сиренце или да я почна с извара(аз умирам за попара така че и двете ще папаме сутрин Mr. Green)
За зрънчото и аз да кажа,денс Мая опита от на съседчето ни,то яде Зайо Байо,та си близнахме много и се услади,то и аз и дадох защото тя посягаше,но не мисля че е толкова вредно,все пак е царевично брашно newsm78ама знам ли,все тая нали няма да е основно ядене и  от един път нищо няма да и стане.
лека ако се сетя нещо ще драсна

 

# 261
  • Мнения: 360
Ламтурниче, и аз така вкарвам плодовете - това са на Спортакус спортните бонбони  Mr. Green пиши ме и мен в графата с проблемно "хранене" на каки и батковци  Hug
Laughing Голям удар е това филмче, много го харесваме всички вкъщи.
от както го дават това детско,Едо яде ябълки на поразия, а на малката и вика госпожа любопиткова Laughingаз от my toys му поръчах страхотна блуза със Спортакус и той полудя от щастие като си я получи Laughing

# 262
  • Мнения: 360
извинете за трите поредни поста ама сега качих снимка на руския сайт,дето го даде инесита и искам да я покажа,вземете си от камъните на Теди и ги хвърляйте по мен колкото си искате smile3534а ако желаете и на мод може да ме обадите Mr. Green

# 263
# 264
  • София
  • Мнения: 2 508
Абе, хора, нещо не ви се отдават снимките... Stuck Out Tongue Winking Eye Миме, твойта е много малка.

Гунди, добре дошла в нашата весела секта, ще видиш, че е голяма краста! Hug

Рени, аз дори и пуйка не съм въвела... ooooh!

# 265
  • Мнения: 226
gundie


Със захранването, изглежда аз най-бавно се движа. От 20.07. съм въвела пет зеленчука, един плод и от вчера почнах втора каша  ooooh!

Проходилката я ползвам повече като количка и по този начин се надявам да ми намалеят значително вътрешните бричове  Blush Дори сега докато пиша работя с единия крак. После, ако малкия не е заспал, ще обърна стола и ще потренирам другия крак  smile3521

# 266
  • Мнения: 360
Доре не ме дразни  Twisted Evil Wink,че и без това ми иде да го тресна тоя лап топ в земята   hitще откача,и качеството на снимките е еб.... м.. м....ако я направя по голяма излиза многп размазана,а аз като си ги разглеждам са идеални Thinking

# 267
  • Мнения: 143
Толо, Ралица през нощта се събуди и искаше да си играем и като я оставих в креватчето се започна една кашлица - направо се притесних. После като я гушнах веднага спря - значи било номер newsm78още ми е странно това, но явно така правят вече, за да ни привлечат вниманието.

    Ние от два дни смучем сухар, като мен ме беше много страх да не се отчупе парче или просто от омекването на сухара да не се задави, но майка ми настоя. Резултатът е - голям кеф. Друго си е сухарче в сравнение с гумени и плюшени играчки. Майки ми (винаги ме пита първо) иска да й даде да смуче обикновени бисквити - дали са подходящи?

# 268
  • София
  • Мнения: 2 508
Ми ти явно си въвела глутен, виж само съставките... newsm78

# 269
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
dorabella ,в бисквитките би ме притеснила захарта,набухвателите и разните Е та .Иначе глутена си го въвела със сухарите

Общи условия

Активация на акаунт