ФЕВРУАРЧЕТО е слънчице засмяно, на половин годинка само!

  • 10 672
  • 289
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 192
Добро утро! Grinning
Ей, Хетера, ако щеш вярвай ама тази сутрин си мислех за теб! Викам си - каза и спря да пише, но ето, че ти се появи!  Flutter
 welcome back

Аз ще хапна от по-здравословната закуска на Ками.  Wink

# 16
  • Мнения: 80
Добро утро и от нас.
Днес се бяхме нагласили да спинкаме до 8, но познайте станахме още 5.20 хапнахме и реших че ще заспи, успях да я устискам да не мрънка до към 6 и накрая почна да се сърди на тати, че спи и не й обръща внимание  Laughing, до сега успях да свърша повечето работа, изгоних тати и бебе навън и сега почвам с  newsm79 и  hang после баняяяя и аз ще бегам навън че от утре го дават лошо времето.
Диде, приятно изкарване на морето.
Добре дошла на новата мама.
Аз ще я записвам на частна кухня от понеделник и после от 10 на държавна, в нашта готвят много хубаво.
Ели, Ками мерси за закусчицата, но съм на диета. но сокчето ще го пийна.
Хайде хубав ден, отивам да нагледам фермата. Hug

# 17
  • Мнения: 1 121
Добро утро и от мен Laughing моята госпожица се будеше през половин час цяла нощ и не спря да мрънка Crazy накрая тъкмо заспа и баткото взе, че се домъкна при нас и я събуди Twisted Evil сега си кибича с двете и се събуждам с кафенце. След малко ще ги водя нанякъде, че мъжът ми трябва да стяга къщата за понеделник, че идват да ни взимат мебелите...

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Вижте на моето чаве как му растат зъбаците

любов ли е,чудо ли е

# 19
  • Мнения: 139
Здравейте мамита,

Аз утре пътувам обратно за Техеран, полета ми е от 19.15 вечерта. Стискайте палци да ми вземат всичкия багаж. Че съм взела 26 кила пюрета за Дени. Имам право на общо 40 кг багаж за двете. А крайният резултат е 47  hahaha.  Praynig Praynig Praynig дано ми го вземат, молете се че иначе Дени няма какво да яде там.

И така...целувам ви много и излизам да отпътуваме за Софето, та да е спокойна бебка утре преди полета.

Стискайте палци и до понеделник! Hug

# 20
  • Мнения: 192
ioli, леко и безпроблемно пътуване. А не се ли страхуваш, че ще се натришат бурканчетата? Като знам как ги премятат куфарите и чантите...... #Crazy
Ще чакаме да пишеш отново като се прибереш.

# 21
  • Мнения: 24
Здравейте муцони   love001

Лек път , и дано няма проблем с багажа  Peace А свършиха ли лошите работи в Техеран  newsm78 Че нали имаше някакви ексцесии  Confused

Аз сега си тегля Rainbow от нетчето да си слушкаме в колата докато пътуваме към Каварна за загрявка  newsm47 И довечера   superuu  superuu  superuu  smile3534

Не е истина значи, как  и с фермите  се справяте не знам   bouquet

Хе,хе, аз дори от вчера имам и втора ферма  Crazy

Много сладка Таничка с тези зъбчета  Heart Eyes

# 22
  • София
  • Мнения: 66
Zдравейте  и от мен Simple Smile

МИлото ми каза че ще ме води в МОЛ-а ?! сигурно нещо е сгафил ама още не съм го хванала какво е Simple Smile)))))))))))

Хайде до скоро на вас Simple Smile

Цвети, мини ми полей цветята Wink

# 23
  • Мнения: 356
Запис и от мен в номата темичка!!!!!!

Карбо,по добре не се мъчи да го хващаш къде е сгафил,а се отдай на шопинга  Mr. Green

За зъбки ние ползваме пансорал когато се наложи.

За храната аз май съм казала - плодове на пюрета - банан,ябълка,круша,сини сливи,боровинки,грозде,от вчера и манго.Праскова опитах и се обринахме.От зеленчуците ядем само морков,тиква (това може и плод да е),картоф само в комбинация,грах,защото го има в зеленчуковите пюрета.Месо ядем с апетит - досега съм вкарала пиле,заек,а от ония ден пуйка.Каши - безглутенови.
Режим по часове нямаме - ядем,когато искаме (обикновено на 4 часа),спим когато искаме,къпим се когато на нас с баща и ни е удобно  Mr. Green .Въобще не си падам по режимите,дори и като осъзнавам удобствата им.Детето съща не искам да го приучавам от сега да прави всичко по часовник.

Приятен уйкенд момичета.Нашия татко от 10-ина години почива само в неделя следобед  Cry,а иначе работи от 5.30 до 19.30 ч.така че май за нас отново разходката ще остане за неделя.То поне да имаше полза от толкова бачкане,ама кво да се прави - живи и здрави да сме!

А от Фермите във Фейсбук и аз нищо не разбирам и да знаете,че отхвърлям всичките ви предложения.

Последна редакция: сб, 05 сеп 2009, 12:47 от naiema

# 24
  • София
  • Мнения: 2 508
naiemche, как я даде прасковата?

Абе, днес ще давам пащърнак с пуйка за пръв път, колко лъжички да дам??

# 25
  • Мнения: 2 784

Цвети, мини ми полей цветята Wink
Готово!  Peace

# 26
  • Мнения: 356
naiemche, как я даде прасковата?

Абе, днес ще давам пащърнак с пуйка за пръв път, колко лъжички да дам??
Дадох я в пюре - ябълка,круша и само 8 % праскова.Не посмях направо да дам чиста праскова.А от това пюре хапнахме около 4 лъжички.И резултата беше пъпки като от хранително натравяне - не много,но все пак.От тогава не смея да опитам пак.

Аз новото месо го въвеждам в деня със зеленчуковото пюре.Първо 2 лъж.месо и изяваме зеленчука,или ги смесвам направо.На следващия ден изяждаме 4-5 лъжици и другото го изхвърлям.И затова вземам малки бурканчета.След това зеленчук и на другия ден едно цяло малко пюре давам.Ама че обяснение му врътнах  Mr. Green

# 27
  • София
  • Мнения: 2 508
Момичета, направих голяма глупост! Оставих пюретата на балкона на слънце и сега са много горещи!

Не съм ги отваряла, мога ли да ги използвам? newsm78 ooooh!

# 28
  • sofia
  • Мнения: 73
Момичета, направих голяма глупост! Оставих пюретата на балкона на слънце и сега са много горещи!

Не съм ги отваряла, мога ли да ги използвам? newsm78 ooooh!

Da te sa sterilizirani,nishto im niama.

# 29
  • Мнения: 24
Момичета, направих голяма глупост! Оставих пюретата на балкона на слънце и сега са много горещи!

Не съм ги отваряла, мога ли да ги използвам? newsm78 ooooh!

 Listen "Паника, тук - Смут. Как ме чуваш?"  Joy Нали на тях си пише щом капачката прави "пльок" значи всичко е ОК  Peace

Общи условия

Активация на акаунт