LaRedoute.fr - 131 - Всичко за поръчката!

  • 33 249
  • 673
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 14
За първи път да се похваля и аз.
Получих ето тези дънки:

http://www.laredoute.fr/vente-jean-stretch-bootcut-entrej-80-cm. … &numberpage=1
Очаквах, че са по- тънки. Но ми харесват. Перфектни за зимата. 48 номер.

И детския плюшен анцунг получих в сиво, момчешкия вариант, 92 номер. Направо съм очарована от качеството.

Последна редакция: сб, 12 сеп 2009, 00:10 от Zornitza_r

# 556
  • Пловдив
  • Мнения: 1 272
Момичета,да ви се оплача и на вас,че много се ядосах! Sick
Както бя писала преди известно време поръчах от 2 различни акаунта една кафемашина и една хлебопекарна,и 2те с кода за сешоара.Преди да поръчам обаче писах на редут дали има проблем,ще ми ги доставят ли.те отговориха че единствения проблем е,че нямат гаранция,но иначе ще ги доставят.Понеделник получих 2та сешоара,хлебопекарната и останалата част от поръчката,но кафемашината я нямаше.Реших чесе бави,защото е по тежка.Писах им все пак.ДНЕС получавам отговор ,че кафемашината ми е отказана!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire щели да ми пратят ваучер!Да,ама аз не искам ваучер,искам си кафемашината или парите! М*мка им френска!  Sick Писах им как така хлебопекарна доставят ,а кафемашина НЕ!Много ги намразих с тия номера!Мисля че го правят нарочно!
Искам да ви помоля да ми обясните,ако им пиша да ми пратят чек,къде се осребрява и колко ще ми удържат?Стойността на поръчката беще 56 евро...
Направо....нямам думи.Много съм разочарована от тях!
На какво основание ти я отказват? Аз, ако съм, ще ги тровя до дупка и ще искам да ми я изпратят, при условие, че е налична и не е изрично упоменато в описанието, че не се доставя извън Франция  Crossing Arms Преди време се опитаха да ми откажат една блуза с претекста, че била изчерпана, когато ми подготвяли поръчката (което беше жива лъжа; според мен просто не им се щеше да ми я изпратят намалена с код Twisted Evil). Та като им спретнах едно "мило" писъмце, ми я изпратиха по живо, по здраво, при това free, т.е. без доставка  Mr. Green
Днес вече им писах гневно писмо,сега ще им пиша пак!Няма да ги оставя току така  Naughty
иначе основанието им е ,че нямали гаранция електроуредите и аз им писах е хубаво нямат,нямат,лебопекарната и тя няма ама я доставихте,квва е разликата с кафемашината и защо,когато ви писах дали има проблем,казвате няма,а всъщност има  ooooh!


За съжаление мога да позная какъв ще е отговора. Дори да се хвана на бас. Ще кажат, че някои колети, измежду многото, ги изпращат , виждате ли, "по погрешка" Crazy Това им е последната измислица #2gunfire

# 557
  • Мнения: 32
Момичета искам да взема на детенце зимно яке,някой ако има това http://www.laredoute.fr/vente-blouson-a-capuche-garcon.aspx?prod … &numberpage=1
или това http://www.laredoute.fr/vente-parka-a-capuche-garcon.aspx?produc … &numberpage=1 да ми даде някакви отзиви или размери Hug
Тези двете аз ги "виждам" еднакви, но едното идва леко дълго. Та, мин. година поръчах и получих от късия вариант, от кръглите цени го поръчах на 10 Е. Получихме го обаче късно, та почти свърши зимата, а после не се знаеше размера как щеше да му бъде и го продадох. Якенцето е много хубаво иначе, тогава беше кафяво, но на живо цвета не ми хареса особено, сега като е сиво е по-добре. Аз щях да поръчвам един от двата модела (по-добре дългото), но дори намалени ги сравнявам с 10-те Е и...се отказах... Mr. Green Но специално късото го препоръчвам, помня, че имаше полар отвътре, без на ръкавите. Те самите са по-дългички, а якенцето идва късо моделче. За дългото -гледам, че пише за зима, има подплата, а цвета предполагам, ще е точно кафявото, което аз бях поръчвала.
Цвети,благодаря ти много HugДобих представа и за двете Peace

# 558
  • Мнения: 3 216

За съжаление мога да позная какъв ще е отговора. Дори да се хвана на бас. Ще кажат, че някои колети, измежду многото, ги изпращат , виждате ли, "по погрешка" Crazy Това им е последната измислица #2gunfire

Е, как така "по погрешка" ??? Доколкото знам, продукти, които не се доставят извън Франция, изобщо не могат да се поръчат - още като ги сложиш в кошницата, ти ги огражда в червено. Каква ще да е тая грешка тогава  Outta Joint

# 559
  • Пловдив
  • Мнения: 685
sis7,би ли могла да ми измериш цялата дължина на дънките и крачола Hug
Съжалявам, че чак сега ти отговарям,но сега прочетох  Hug
Ето и размерите:
талия-22,разтяга се до 27
ханш-32
дължина на дънките-57
дължина на крачола от чатала-37
ширина на крачола(при чатала)-18,5

# 560
  • Пловдив
  • Мнения: 1 272

За съжаление мога да позная какъв ще е отговора. Дори да се хвана на бас. Ще кажат, че някои колети, измежду многото, ги изпращат , виждате ли, "по погрешка" Crazy Това им е последната измислица #2gunfire

Е, как така "по погрешка" ??? Доколкото знам, продукти, които не се доставят извън Франция, изобщо не могат да се поръчат - още като ги сложиш в кошницата, ти ги огражда в червено. Каква ще да е тая грешка тогава  Outta Joint

Би трябвало да не могат, ама е по-лесно да те излъжат, че може, пък после да ти пратят ваучерче пак при тях да си похарчиш паричките. Доста добра схема...за тях.

# 561
  • Мнения: 32
sis7,би ли могла да ми измериш цялата дължина на дънките и крачола Hug
Съжалявам, че чак сега ти отговарям,но сега прочетох  Hug
Ето и размерите:
талия-22,разтяга се до 27
ханш-32
дължина на дънките-57
дължина на крачола от чатала-37
ширина на крачола(при чатала)-18,5
Благодаря ти,май сме за следващия размер Hug

# 562
  • Мнения: 3 216

За съжаление мога да позная какъв ще е отговора. Дори да се хвана на бас. Ще кажат, че някои колети, измежду многото, ги изпращат , виждате ли, "по погрешка" Crazy Това им е последната измислица #2gunfire

Е, как така "по погрешка" ??? Доколкото знам, продукти, които не се доставят извън Франция, изобщо не могат да се поръчат - още като ги сложиш в кошницата, ти ги огражда в червено. Каква ще да е тая грешка тогава  Outta Joint

Би трябвало да не могат, ама е по-лесно да те излъжат, че може, пък после да ти пратят ваучерче пак при тях да си похарчиш паричките. Доста добра схема...за тях.

Ще те излъжат, ако мине номера  Peace Според мен, в много случаи те разчитат точно на това - че отсрещната страна ще си каже ОК, както и да е и така случаят ще приключи в тяхна полза. Затова моят съвет е да си търсите правата, когато имате такива. По принцип са коректни като цяло, но се убедих многократно, че си играят своите шмекерлъци и ако в този момент замълчиш, губиш.

# 563
  • Мнения: 50
Момичета,вчера пуснах поръчка с едни детски маратонки Адидас с кода за сешоара на стойност 13евро .В картата ми обаче имаше над 100лв и днес получавам смс че с картата неможе да се тегли от АТМ поради изчерпана наличност и за финал пише :"Моля платете".На някой случвало ли му се е подобно нещо.  п.п каратата е MasterCard на ОББ.

# 564
  • Пловдив
  • Мнения: 150
Малко вероятно е това да има нещо общо с Ла Редут....  newsm78
Най-добре се обади на номера, изписан на гърба на картата, и попитай кой е теглил парите.  Peace

# 565
  • Мнения: 99
Момичета помагайте, не мога да си поръчам, изписва ми - Article indisponible ne peut être livré à l'international newsm78
Ако пробваш с кода за Ягодка,няма да стане-отново не е налична.
Буквално Гугъл-преводача казва това-   Член на разположение, може да бъде доставен на Международната
Демек-не се доставя извън Фр.

 Да попитам това означава ли че ако съм пуснала поръчката въпреки този надпис, защото той ми излезна чак след 4 стъпка, т.е. след плащането, няма да ми го доставят никога.

А единия път ми излезна че " Поръчката трябва да се обработи ръчно" Какво ще рече това?

# 566
  • София
  • Мнения: 2 296

 Да попитам това означава ли че ако съм пуснала поръчката въпреки този надпис, защото той ми излезна чак след 4 стъпка, т.е. след плащането, няма да ми го доставят никога.

А единия път ми излезна че " Поръчката трябва да се обработи ръчно" Какво ще рече това?
По принцип,няма да можеш да направиш поръчката и след 4-та стъпка,ако излиза този надпис.
А когато излиза надписа,че поръчката ще се обработва ръчно-в повечето случаи изобщо не е регистрирана такава.
Хубаво е да се провери в суивито и в банката,дали парите са блокирани и след това да се пише на ЛР дали е регистрирана
при тях поръчката.

# 567
  • Пловдив
  • Мнения: 1 272

За съжаление мога да позная какъв ще е отговора. Дори да се хвана на бас. Ще кажат, че някои колети, измежду многото, ги изпращат , виждате ли, "по погрешка" Crazy Това им е последната измислица #2gunfire

Е, как така "по погрешка" ??? Доколкото знам, продукти, които не се доставят извън Франция, изобщо не могат да се поръчат - още като ги сложиш в кошницата, ти ги огражда в червено. Каква ще да е тая грешка тогава  Outta Joint

Би трябвало да не могат, ама е по-лесно да те излъжат, че може, пък после да ти пратят ваучерче пак при тях да си похарчиш паричките. Доста добра схема...за тях.

Ще те излъжат, ако мине номера  Peace Според мен, в много случаи те разчитат точно на това - че отсрещната страна ще си каже ОК, както и да е и така случаят ще приключи в тяхна полза. Затова моят съвет е да си търсите правата, когато имате такива. По принцип са коректни като цяло, но се убедих многократно, че си играят своите шмекерлъци и ако в този момент замълчиш, губиш.

Разбира се, че е така Peace Само дето този отговор, за който съм писала е на н-то поред мое писмо Crazy Т.е. не съм "мирясала" лесно и още не го правя, де  hahaha

# 568
  • Мнения: 2 039
Момичета, това е зимно яке, нали  Rolling Eyes ? Поръчах го с код за 28 евро, супер доволна от това, но после се замислих дали е дебело, щото на нас такова ни е нужно. Ако някой знае, да сподели, моля  Praynig  bouquet
Оффф, забравила съм линка  Crazy Става въпрос за Адидаското бебешко-детско яке  Wink

http://www.laredoute.fr/vente-blouson-a-capuche-garcon.aspx?prod … &numberpage=1
 За това става въпрос, никой ли не знае  Confused

това се пукнаха да го коментират в предишната тема. виж там Peace
\аз лично не 28, а 8 евро не бих дала за нещо, което ще се носи 2-3 месеца, и то броени пъти. но... въпрос на вкус - казало кучето и...  Mr. Green\ \да не ти троша ентусиазма Grinning\

Ами при условие, че по нашите тука магазини една проста детска жилетка струва 45лв., не ми се вижда много 55 за яке Адидас. Да не говорим, че веднъж направих грешката да купя българско яке за 30лв. и на 5 ден му се разпори ръкава по шева  Twisted Evil Та затова Simple Smile И мисля да го носим поне 7-8месеца  Peace

# 569
  • Мнения: 0
Здравейте, някой спомняли си на каква цена беше този комплект и доволнили сте .

http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?productid=324110278&a … 2&Mode=Update
Благодаря

Ние го имаме от миналия декември ако не се лъжа имаше някакви коледни намаления на детски играчки и беше на 35е според мен е хубав малката едва от скоро започна да си играе с него по предназначение ( по рано тя "спеше" в кошарата и искаше да я возя с количката) от такава експлоатация още е здрав.

katrin7 зимата по намаленията имах поръчка която обработваха ръчно не съм им писала нищо, във суивито стоеше много време без да е фактурирана  и след като пристигна  ми бяха сменили три от артикулите предимно цвета на стоките и дори един модел маратонки за мажа ми  беше заменен с подобен такъв за което ме беше много яд но не съм  ги връщала защото я чаках 2 месеца (по намаленията беше това) и в къщи щяха да ме линчуват ако се  бях занимавала с връщане. Това е моя опит с ръчно обработените поръчки но все пак пристигна без да съм писала нищо.

А сега еди въпрос някой успя ли да измери някои маратонки на адидас номер 38 2/3 да каже колко е стелката примерно за тези 2 вида, аз гледам таблицата но предпочитам някой който ги има да каже
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?productid=324163153&a … 7&Mode=Update  и за тези бях питала дали стават за мокро време това отгоре ми изглежда като плат
и тези http://www.laredoute.fr/vente-baskets-stan-smith-fille.aspx?prod … p;cssrc=CrossSell

и да добавя още един въпрос някой получи ли вече тези боти да даде мнение за номерата и качеството 

Последна редакция: сб, 12 сеп 2009, 12:42 от kami06

Общи условия

Активация на акаунт