МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 36: чуй я, виж я ,наслади й се

  • 17 483
  • 456
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 332
Моя лабрадор ще го пусна да се мота във вилата за гости.
Лошо не ми идва идея за анкета мисля какво да правя децата от 15,3 до края на филма,как да им запуша устите поне в този час.Идеи?

Току що моето го пратих у едни съседчета и му казах да не бърза да си идва. Да си играят децата, времето е хубаво. Гледам твоето е малко-помоли кучето да разходи детето и да поиграят Mr. Green

# 451
# 452
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Оооооооооо и аз ся мисля да  жмуцна едно малко.Виде и се края на таз мъка!Вчера по ТВ-то чух въпрос отправен към случаен минувач:

-Отказвали ли са ви секс заради турски сериал? Joy Joy Joy Joy Joy

# 453
  • Мнения: 31 326
От днес ифициално можете да ме наричате Фифи Перото- Батьовата. Wine Glass
Да ви сипя?

Сипни кака, то вече и по обед почнах да сърбам. Нали знаеш едни от радост, други от мъка, трети от филма
Леле, батко пръзулнаха
Мен сега ще ме измаха.

Добре че се намери и моичкия, да има кой да ме бие, че съм заждянала!Добре дошъл мили! Hug

# 454
  • Мнения: 267
От днес ифициално можете да ме наричате Фифи Перото- Батьовата. Wine Glass
Да ви сипя?

Сипни кака, то вече и по обед почнах да сърбам. Нали знаеш едни от радост, други от мъка, трети от филма
Леле, батко пръзулнаха
Мен сега ще ме измаха.

Добре че се намери и моичкия, да има кой да ме бие, че съм заждянала!Добре дошъл мили! Hug
ох нямате равни значи  Joy

# 455
  • Мнения: 343
E виждам че ролята на Ипек сте я заели, а аз цяла сутрин пиша кючека дето с Кенан ще свирим на свадбата на Ламия днес, но може и като добльор да я изиграя
ето го кючека

http://www.vbox7.com/play:24c86de8

# 456
  • Мнения: 267
E виждам че ролята на Ипек сте я заели, а аз цяла сутрин пиша кючека дето с Кенан ще свирим на свадбата на Ламия днес, но може и като добльор да я изиграя
ето го кючека

http://www.vbox7.com/play:24c86de8
Мечтание,пренеси поста в другата тема  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт