МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 36: чуй я, виж я ,наслади й се

  • 17 497
  • 456
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 13
Хайде, че не останаха:

Кенан - sofia68 / na_ga
Джемил - Ийит Йозшенер
Ламия - chloebis
Джавидан - lacunababe
Нимет - syd_13
Гюлай - Tincheto 78 
чуждестранната докторка - Марица
кака Сузан - Nadyk
Шахика - geradost
Мелек - Хексе
Макбуле - vania_61
Иляз - vania_61
Лейла - anubhis 
Маджиде - Вlanka
Енисе - .mira.
Афифе - densi
Умут - Синеоч
Ипек - Ива&СиЕ

Без кандидати:

Пашата
Назъм
Намък
Шюкрю

За дубльорите - помагайте, че не поВня.

Някои предлагаше кучето си за дубльор, но не помня кой и за коя роля.
Ваня го предлагаше за дубльор на Ламия, а имаше и едно опулено бебе

# 406
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Сега гледах вчерашната серия,много се развълнувах накрая,браво на Ламия

# 407
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
оффф,за двайсти път рева сигурно на края на тая серия  ooooh!

ще ем прощават Кенанките,ама на Ламия очите и лицето й не са били така озарени от любов,когато гледаше Кенан,както сега  - Джемил  Peace

# 408
  • Мнения: 5 140
Нямали да има анкетка като за последен епизод?

малко по-спокойно,не бързайте,за всичко си има време  Peace

много символика има в това - Ламия хукна към Джемил със сватбения файтон  Heart Eyes



и как сияеше

# 409
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
И Енисссссее
Ама за нейната роля може спокойно да се наеме една змия да съска отвреме на време

Май тая змия беше дубльор на Енисе

# 410
  • Мнения: 31 389
Кандидат съм за ролята на Афифе. Ще батя и ще сипвам пукница на всички.И мезете ще режа.Ще ви пропия да знаете. И мениджър ще съм на батьо, ще му гоня интереса да стой далеч от Ламия.  Mr. Green
ох на бати милата ми сестричка. как мислиш за мен. ще пина едно с кеф да знаеш. няма страшно да ме пропиеш, просто защото съм с диплома в областта Wine Glass smile3546
Баткоооо, баткооо, батко обичам те! Ти си ми едничък батеее, заедно децата. Тях също ще ги пропием да стоят мирни, докато търся кой така те прее.. с албума. Баткооооооо оди да посвириш докато стане готово кайвето. И тая опулената да не съм я видяла у нас, че ще те млатя с точилката по главата, тъй да знаиш. Mr. Green

# 411
  • Мнения: 370
ама разбира се ,че Ламия този път е влюбена до уши.втурна се да тича през глава към Джамил.много се изкефих на тая сцена. newsm44

# 412
  • Мнения: 267
Ей тайфата се заформи вече-хиля се като жаба.  Joy
Марица,втория вариант  Peace
Гледам в списъка някои по две роли имат  Crossing Arms-тогава аз взимам Шюкрю-ще има да позтупвам Енисето и бретона веднага ще й поправя  Peace

chloebis,минавам на лични  Peace

# 413
  • Мнения: 0
Абе какото и да си говорим Джемил я обичаше даже и да знаеше че няма шанс и я подкрепяше пък Кеню ккао ли не я прай ... обижда я после пък не можел без нея в сяка серия се различно мисли ... еее или тей или иначе кви са тез раоти ..

# 414
  • София
  • Мнения: 1 433
аз съм Назъм-забравихте ме
ще помагам на Ваня да побийва Гюлайката Wink
и между другото, пиша се за дубльор на Ламия, единствено от любов към Джеми, да съм по-близо до него Flutter Crazy Party
пък да не се изморява титулярката, то толкова страдание, занесеност и откръстопътища човек се изтощава, от помощ ще има нужда
за телешкия поглед, ще го докарам някак си, ще се прежаля и за кундурите, само няколко кила да сваля, и съм тамън Peace

# 415
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
е,нямам търпение да започне филма  Praynig
аз със Нощите не бях така нетърпелива,беееее ooooh!

# 416
  • Мнения: 31 389
Къде е вуйчо? Къде е е моля ви се? Трябва да разкрия кой изпързаля батко. Вуйчо помогни.

# 417
  • Мнения: 267
Da бе кой ще е Пашата/

# 418
  • Мнения: 1 064
Кенан - sofia68 / na_ga
Джемил - Ийит Йозшенер
Ламия - chloebis
Джавидан - lacunababe
Нимет - syd_13
Гюлай - Tincheto 78 
чуждестранната докторка - Марица
кака Сузан - Nadyk
Шахика - geradost
Мелек - Хексе
Макбуле - vania_61
Иляз - vania_61
Лейла - anubhis 
Маджиде - Вlanka
Енисе - .mira.
Афифе - densi
Умут - Синеоч
Ипек - Ива&СиЕ
Намък - go0dgirl/ Кристофер
Шюкрю - geradost
Назъм - galia2007

Без кандидати:
Пашата
Само той остана - бива ли така? Да го взема аз, ако няма желаещи. Но първо давам път на тези, дето си нямат роля.

Ох, много хубав край на серията. А това с файтона - направо  Heart Eyes А този път изражението на Ламия беше точно на място - нетърпение, радост, все едно на крилата на щастието... И физиономията на Назъм - великолепна!

Последна редакция: ср, 09 сеп 2009, 14:20 от B l a n k a

# 419
  • Мнения: 31 389
ВуЙчооо? Вуйчо яви се веднага! Пак се въргаляш с леля Шаки! Работа имаме да спасяваме задника на батьо! Кой ако не ние? Вуйчооо?

Общи условия

Активация на акаунт