МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 36: чуй я, виж я ,наслади й се

  • 17 493
  • 456
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 0
Аз или Намъкчо или Пашата ... който и да е ....

# 421
  • София
  • Мнения: 3 414
Ламия като се втурна по стълбите към стаята на Джеми,си помислих ако беше в начална серия да се утрепе,все падаше ставаше блъскаше се настъпваше някой.Ама нали е финал.

# 422
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Къде е вуйчо? Къде е е моля ви се? Трябва да разкрия кой изпързаля батко. Вуйчо помогни.
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 423
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
То онова с Кенан си беше детска неосъзната любов,сега с Джемил е нещо друго,истинско.

# 424
  • Мнения: 1 064
хайде сложетеме мен някъде там от тези без кандидатите. Rolling Eyes

Пашата?

# 425
  • Мнения: 0
Ламия като се втурна по стълбите към стаята на Джеми,си помислих ако беше в начална серия да се утрепе,все падаше ставаше блъскаше се настъпваше някой.Ама нали е финал.

Тя ако беше както в началните серии щеше да повярва че не иска да я вижда и айдее още толкоз серии щяхме да глеаме

# 426
  • Мнения: 5 140
и Назъм и се изкефи според мен

# 427
  • Мнения: 267
Анкета?КАква?

# 428
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
Малко остана!  Hug

# 429
  • Мнения: 267
ТАя за финала ще я оставим за след серията  Peace

# 430
  • Мнения: 31 372
Ламия като се втурна по стълбите към стаята на Джеми,си помислих ако беше в начална серия да се утрепе,все падаше ставаше блъскаше се настъпваше някой.Ама нали е финал.

Тя ако беше както в началните серии щеше да повярва че не иска да я вижда и айдее още толкоз серии щяхме да глеаме
Трети сезон? Mr. Green

# 431
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
А Пашата  в коя партия ще членува? newsm78 Предлагам Анубис да поеме кетъринга.Аз и без това съм с хроничен синузит,щото главата ми е нон стоп в хладилника,но като ги видя нейните творения направо изтичам по стола.

# 432
  • Мнения: 0
Ламия като се втурна по стълбите към стаята на Джеми,си помислих ако беше в начална серия да се утрепе,все падаше ставаше блъскаше се настъпваше някой.Ама нали е финал.

Тя ако беше както в началните серии щеше да повярва че не иска да я вижда и айдее още толкоз серии щяхме да глеаме
Трети сезон? Mr. Green

Да бе верно .... пуу забраих  Mr. Green

# 433
  • Мнения: 332
хайде сложетеме мен някъде там от тези без кандидатите. Rolling Eyes

Пашата?

Бланка, не го ли продаде вече ма душо?Трети път питаш...

# 434
  • Мнения: 5 140
нали утре ще си го повтарят по диема фемили, че аз май сега няма да мога да го гледааааааам  ooooh! Confused Cry

Общи условия

Активация на акаунт