МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 36: чуй я, виж я ,наслади й се

  • 17 495
  • 456
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 3 414
Мисле за анкетата да е засукана да се развихрим и да дочакаме 75 тема в разговори стихове и шеги

# 436
  • Мнения: 1 064
хайде сложетеме мен някъде там от тези без кандидатите. Rolling Eyes

Пашата?

Бланка, не го ли продаде вече ма душо?Трети път питаш...

Гледам да не оказвам натиск. Доброволно, бееее!
Гледайте и за пропуснати роли. Да попълваме и дубльорите. Но за животинския свят - не отговарям. Омотах се вече в тези маймуни, змии и водорасли.

# 437
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Мисле за анкетата да е засукана да се развихрим и да дочакаме 75 тема в разговори стихове и шеги

МАШАЛЛА!

# 438
  • Мнения: 267
Мисле за анкетата да е засукана да се развихрим и да дочакаме 75 тема в разговори стихове и шеги

МАШАЛЛА!
Чакам предложение  Peace

# 439
  • Мнения: 1 064
Мисле за анкетата да е засукана да се развихрим и да дочакаме 75 тема в разговори стихове и шеги

Оле, майко!

# 440
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
айде,къзлар,да пием по едно ирландско...кафе,че съм на ръба вече....




Ванче,Маре,тука ли сте?

lacunababe ,аз и без това вече съм го поела Simple Smile

Кристофер,приготви ли гриса? Grinning

# 441
  • Мнения: 332
Боже, боже, сега се улових, че съм се нахилила като Макбуле. Детето ме гледа и се чуди да ли не съм изтрещяла. А аз се чудя репетирам ли за кастинга или ми е нещо по рождение

# 442
  • Мнения: 31 374
От днес ифициално можете да ме наричате Фифи Перото- Батьовата. Wine Glass
Да ви сипя?

# 443
  • Мнения: 3 098
Щом ви харесва вторият вариант,така да е. PeaceХем 4ервено има против уроки.   Flutter
Пашата няма ли кой да го изиграе?  Thinking
Аз се предлагам и за втора роля,мъжът на Афифе.Ще дойда когато тя се обясни в любов на Джавката и ще я набия за втори път и с пове4е поражения,задето ще изпедерасти децата с тоя пример. Mr. Green

Последна редакция: ср, 09 сеп 2009, 14:33 от Марица

# 444
  • Мнения: 267
Боже, боже, сега се улових, че съм се нахилила като Макбуле. Детето ме гледа и се чуди да ли не съм изтрещяла. А аз се чудя репетирам ли за кастинга или ми е нещо по рождение
rotfImbo rotfImao smile3532
много ви обичаааааааам  Hug

марица чета те вече едвам през сълзи от смях  Joy

# 445
  • Мнения: 332
От днес ифициално можете да ме наричате Фифи Перото- Батьовата. Wine Glass
Да ви сипя?

Сипни кака, то вече и по обед почнах да сърбам. Нали знаеш едни от радост, други от мъка, трети от филма

# 446
  • Мнения: 599
sofia68, дай да измислим мелодия за поемата и да направим парички.Стига са мислили как да ни спасяват.
И защита трябва да измислим по-сигурна - да няма пиратски копия.

Вуйчо изнамери ли се, че ми  е важно?

# 447
  • Мнения: 332
sofia68, дай да измислим мелодия за поемата и да направим парички.Стига са мислили как да ни спасяват.
И защита трябва да измислим по-сигурна - да няма пиратски копия.

Вуйчо изнамери ли се, че ми  е важно?

Оти джанъм, какво играеш?

# 448
  • Мнения: 1 064
И аз съм в еуфория. Хубаво, че съм сама у нас. Снощи се хилих на глас така, че мъжът ми се възмути, пита ме много сериозно дали съм добре и огорчено си легна.

# 449
  • София
  • Мнения: 3 414
Моя лабрадор ще го пусна да се мота във вилата за гости.
Лошо не ми идва идея за анкета мисля какво да правя децата от 15,3 до края на филма,как да им запуша устите поне в този час.Идеи?

Общи условия

Активация на акаунт