Отговори
# 15
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Memoria


# 16
  • София
  • Мнения: 6 011
Кристинче, тук из форума чета, че е почти 20 кг. Ако няма да я вдигаш е ОК - като танк - стабилна и сигурна. Но като сложиш и бебе и багаж ще удари 30 кг. което си е много за носене по стълби. Другият вариант е да гушнеш бебето и на заден ход да я качваш по гуми стълба по стълба, но също си е трудно.
Ей сега ще потърся инфо за точното тегло.

# 17
  • София
  • Мнения: 166

Тази количка дето съм си я харесала в България струва около 1400лв. с всички аксесоари,а в Германия излиза около 800лв.
Та се питах дали да не си я поръчам от там,ама като гледам и 200лв да е ще си струва:))


Ще ми кажеш ли кой е сайта в Германия?

Благодаря ти предварително!   bouquet

# 18
  • Мнения: 36
Кристинче, тук из форума чета, че е почти 20 кг. Ако няма да я вдигаш е ОК - като танк - стабилна и сигурна. Но като сложиш и бебе и багаж ще удари 30 кг. което си е много за носене по стълби. Другият вариант е да гушнеш бебето и на заден ход да я качваш по гуми стълба по стълба, но също си е трудно.
Ей сега ще потърся инфо за точното тегло.

Как може да я направчят 20кг smile3516
Тези хора не са нормални,та нали е алуминиева конструкция???Много гадно така си я бях харесала Cry  Аз дори да не я вдигам тя пак си е тежка като количка,а и като порасне лапето не ми се мисли.Ника още веднъж ти благодаря:))

# 19
  • Мнения: 304
Айде и аз да се запиша!Мемория,страхотно заглавие на новата тема!!! newsm10 newsm03
Дано и тази запълним с добри новини и хубави емоции три пъти повече от предишната!!!
Кики,ме успокои!Имоя мъж не може сам свястна работа да свърши.
Сияна,утре ще чакаме добри новини!!!Надявам се да ебило само нещо моментно.Стискам ти палчета!!! Hug
Аз отивам да похапна още малко преди лягане и ще ви пожелавам лека нощ и до утре!!!  love001

# 20
  • Мнения: 36

Тази количка дето съм си я харесала в България струва около 1400лв. с всички аксесоари,а в Германия излиза около 800лв.
Та се питах дали да не си я поръчам от там,ама като гледам и 200лв да е ще си струва:))


Ще ми кажеш ли кой е сайта в Германия?

Благодаря ти предварително!   bouquet


Sunny9 знам няколко сайта www.bambinodirect.co.uk   www.babyworld.co.uk
Знам още няколко,но ще ми трябва време за да ти ги пратя,че съм ги гледала от комп. на работа.

# 21
  • София
  • Мнения: 6 011
Кристинче, общо взето откривам, че само рамката е 14 кг. което като добавиш лятната седалка или кош си става около 18-19 кг. Иначе много я хвалят като качество.
Другото немаловажно е, че вносителите Неделчеви са едни от най-коректните търговци за гаранционно обслужване. Аз правих рекламация на Жането, други са вносителите, първоначално въобще не признаха гаранцията, та се наложи да сезирам Комисията за защита на потребителите и проблема ми се реши чрез тях.
При вас в Бл-град май я има в един магазин в центъра Агууу  Thinking Там могат да те ориентират най-точно
Ето тук пък е на примоция с кош за новородено
http://family-bg.com/prX_3315.htm

# 22
  • Мнения: 36
Ника страшна си просто!!! Laughing
Знам го магазина,но не съм питала,защото си мислех,че в София или в чуждите сайтове ще е по-евтина.
Иначе и на мен ми изглежда много надеждна и здрава количка.

# 23
  • София
  • Мнения: 6 011
Ти първо я виж на живо, ако имаш възможност метни някое чаве вътре да го повозиш /позволяват навсякъде да сложиш дете вътре за проба - сина ми редовно е опитно зайче на бременни приятелки/ и тогава ако я одобриш я търси по-евтина, със сигурност от чужд сайт е по-изгодно.

# 24
  • Мнения: 36
Ти първо я виж на живо, ако имаш възможност метни някое чаве вътре да го повозиш /позволяват навсякъде да сложиш дете вътре за проба - сина ми редовно е опитно зайче на бременни приятелки/ и тогава ако я одобриш я търси по-евтина, със сигурност от чужд сайт е по-изгодно.

Ами аз съм я виждала на живо,имам в предвид непознати хора по улицата и страяно ми хареса.
Май варианта с чавето най ми хареса,найстина трябва така да се пробва,все пак каквато си изберем такава ще си бутаме Wink

# 25
  • София
  • Мнения: 6 011
 Peace Hug Да пращам чавето? Хем да пробваш количката, хем да потренираш за своето?  Laughing

Ще ви изоставям. Лека нощ!

# 26
  • Мнения: 70
И аз да се включа,предполагам че сте позаспали,затова сладки сънища Grinning
Мемория    bouquetБи ли ме вписала в синия отбор Grinning
Днес ми излязоха резултатите от БХС,всичко е ок Grinning
Сияна,дано да няма нищо притеснително,а да е било инцидентно Praynig
Честита годишнина на Мимита и на Шаманката,много любов и разбирателство! 1dating newsm76
Честит празник и на Мяучето,Мемория и Мерижаан!
Гледам вече колички обсъждате,аз мисля да обменя опит и с приятелки и да пробвам техните колички  WinkА и с цената трябва да се съобразя newsm78
Толкова драго ми стана,днес милото донесе брошурки от банката за влог на мъника,как да не го обичам този мъж,аз само гледам как да оползотворя парите,а той се замислил,за след 15-20 години като бебчо станел студент Grinning

# 27
  • Мнения: 143
Здравейте мами,гледам,че коментирате колички.Аз си харесах и бих искала да си я поръчам отвън,че цените са по-добри.Марката е NURSE-испански са от фабриката на JANE.Ако някой може да ми даде сайт от испания от който мога да я поръчам до тук ще съм благодарна.А ето няколко сайта с колички с доставка до БГ,но моята я няма.
http://www.olivers-baby-care.co.uk/
http://www.bimbomarket.it/
Доставка е поносима и мисля,че не се влияе много от това което си поръчал.

# 28
  • Мнения: 339
Ейй, да за количките определено е много важно колко тежат, и какви са им размерите да си ги сравните с размера на асансьора че не рядко има случаи да не влиза  ooooh! А дори да не се налага да кажвате всеки ден стълби на много места си се налага, например ако искаш да отидеш в метрото , не навсякъде има асансиор, а летвичките дето са уж за колички пасват на колелата на много малкои трябва или да вдигаш или на задни колела, затова са полезни пък и големите задни гуми.
 Аз да ви се оплача сега как се ядосах днес. Отиваме с малкия в парка и се оказва че от някакъв детски център сложили надуваеми дворци и разни други игри, пък на малкия му дай само да скача там. Тичаме наобратно до вкъщи да оставим кучето , че там няма как сред децата с него и той ама тича не мога да го стигна от радост че ще скача. Е да - ама не! Не можело разбираш ли щото те трябвало до пет да работят пък вече пет и половина и не могат да затворят, че децата неискали да слизат.  Ами до седем така и не го затвориха, три пъти го молих да го качи само за пет минути - не можело те всички така искали само за по пет, пък гледай какво става. Хубаво, разбирам че и те са хора ама го гледа такова едно дребно и жално как ме дърпа "Искам да скачам, да скачам" и  не, а и аз все пак съм с него няма да го оставя сам да не иска да слиза, а големите си седяха нали немогат насила да ги свалят #Cussing out Толкова жал ми стана че аз се разревах, все едно съм дете, ходи му обяснявай на малкия че лошия чичко не дава , добре че само лошия го нарекох , че какви по гадни думи ми идваха #2gunfire Утре съм му обещала да го заведа на Пратера и вярно че ще си плащаме ама пък да се наиграе на воля , така ме ядосаха.

 Лелеее какво словоизлиание направих, надух ви главите сигурно Confused

# 29
  • Мнения: 36
Ника пращай го!!Няма проблем,ще се справим...имам и две племенници така че може и гадже да си намери Laughing
Оххх май трябва да си лягам, че само простотии говоря.Айде лека newsm46 Sleeping  sleepuu

Sunny9 ето ти още един сайт www.mytoys.de

Общи условия

Активация на акаунт