Отговори
# 495
  • Мнения: 304
Един въпрос....в коя седмица се правят вторите изследвания на кръвта,да не взема нещо да пропусна.... newsm78
Честито на всички които са узнали пола на бебето си... stork-boy stork-girl
Май започват от 18,ама не съм 100% сигурна.

# 496
  • Мнения: 219
Руми, на мен в 9 г.с ми правиха първите изследвания. Сега в 18 г.с ми назначиха вторите. Знам ли има ли определени седмици или по усмотрение на док   Thinking Да кажат и другите.

# 497
  • Мнения: 526
Много, много искам да се похваля:

Докторката каза 100 % момче! На седмото небе съм от щастие! Много се радвам, аз предполагах, че ще е момиче, защото много ми се хапва сладичко, качила съм така повечко от първата бременност по това време и така.

Само остава и да се сбъдне! Дано всичко е наред с бебока!
Честитя на всичко, разбрали пола на бебока! Толкова голяма радост няма!

# 498
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Един въпрос....в коя седмица се правят вторите изследвания на кръвта,да не взема нещо да пропусна.... newsm78
...

На мен докторът ми каза, че ще ги пуснем другия път, като отида на ЖК, т.е. другия месец.  Wink

Деси, хайде и на теб честити сини гащи!  Hug

# 499
  • Мнения: 98
Здравейте,днес ме изписаха и умирам от кеф...дано не ми се налага да влизам повече,макар че в четвъртък пак ще давам стерилна урина и ще видим....дано всичко е наред  Hug

# 500
  • Мнения: 0
Здравейте момичета  Hug

Да се впиша и аз след 1 седмица боледуване Sad За съжаление още не ми е минало, но стискам зъби и си работя.

Искам да ви задам следния въпрос - някой чувал ли е за вродена анемия при бебетата? Ако някоя от вас има информация, например от какво се предизвиква, как да я избегнем и т.н. ще се радвам да сподели  Wink

Радвам се много защото последните две!!! теми които съм пропуснала за една седмица са пълни с позитивизъм и радост  Hug дано все така да бъде

# 501
  • София
  • Мнения: 247
Здравейте,

Аз отдавна не съм писала,но не съм пропуснала да ви чета!
Честито на всички узнали пола на бебето и на всички,които се радват на добри новини и позитивни преживявания!   bouquet
Иначе аз съм добре.Бебето доста ритка за мое учудване,уж било рано. Heart Eyes  Лесно се уморявам все още и имам сърцебиене от време на време,което е много неприятно... ooooh! Другото е,че не съм качила нищо досега или най-много 1кг .Започнах да мисля,че е от кантара,но се мерих и на друг и няма грешка.Това е засега от мен,ще се включвам по-често надявам се.

Успех на всички !!!  Hug

# 502
  • Мнения: 262
момичета знаете ли къде изчезна темата с Поли и точицата  Rolling Eyes
не я намирам

# 503
  • Мнения: 163
Искам да ви задам следния въпрос - някой чувал ли е за вродена анемия при бебетата? Ако някоя от вас има информация, например от какво се предизвиква, как да я избегнем и т.н. ще се радвам да сподели  Wink

Информация за анемиите има тук. Wink

# 504
  • Мнения: 112
Пухиии, честита мома

Боби
- добре дошла и на теб в отбор Синичко  tooth

Radi, много се радвам за теб, миличка. Сега само се пази и се усмихвай  hug hug

Светле, на теб какъв филм ти пуснаха, душицо? Откъде за тази анемия се сети? Никакви анемии не разрешавам!  smile3540

Кристи - Темата за Поли

# 505
  • Мнения: 5
Момичетааааа,нахълтвам и аз...!!! newsm44 newsm44 newsm44
Пухтар,честита девойка  Hug
Боби ко,на теб честито синче  Hug
Днес вси1ко мина перфектно.Ходих до моя доки и резултата от антителата е отрицателен! newsm44
След това ходих във Фемина при Врагалева (страхотна лекарка) и момичета,... щЕ СИ ИМАМ МАЛКО СЛАДКО МОМЧЕНЦЕ С ПИШЛЕНЦЕ!!!Мемория,моля те,оцвети и мен в синичко!Много съм щастлива,всичко на бебо му е в ред. newsm44 Бъдещия татко умира от кеф,да не ви говоря свекър ми направо се разтапя ,а свеки се просулзява!!!Толкова съм развълнувана,че ... ЦЕЛУВАМ ВИ ВСИЧКИ И ВИ ПРЕГРЪщАМ СИЛНО,СИЛНО!!!  love001  love001  love001

# 506
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
За анемиите,ако майката има анемия тогава може и детето да има,но по опасно е ако и двамата родители са с анемия,най опасна е таласамията-май така се пише.

# 507
  • Мнения: 112
Браво бе Мецанка  smile3501

Все повече такива радостни новини да имаме всички!

# 508
  • Мнения: 703
Честито и на Деси и Мецанка за техните малки момченца!

Честит празник и на всички,които празнуват на днешния празник!

# 509
  • Мнения: 307
Честита синя радост на Деси и Мецанка! Hug
Ради радвам се че вече си вкъщи и дано вече всичко е наред! Peace
Руми на мен доки ми пусна вторите изследвания днес т.е.в 18 седмица.
Боби не се притеснявай щом и докторите са ти казали че всичко ще се оправи значи е така.Мисли позитивно.Нашите малки човечета ще се родят живи и здрави! Praynig
Много се радвам на всички хубави новини.Целувки на всички! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт