МАРТенчето вече е мъничко човече! (16)

  • 7 975
  • 290
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 6 362
Хмммм, някой ме е записал на първата страничка, имам и подозрения кой  Laughing Laughing Laughing
Лошо няма, може би беше време да се направи, моля само добавете, че ми е  първа бременност   bouquet

 Laughing  Готово. Дебна аз - който си признае - вписвам го.

# 271
  • София
  • Мнения: 373
май тази тема ще ни бъде най-бързата. започнали сме я вчера сутринта, а сега сме на 19 стр. наистина сме страшни писарки.  Laughing

# 272
  • Мнения: 26
Хаха лошо няма....даже напротив аз супер се кефя, че сме толкова активни...но какво ще правим със заглавията на темите, незнам...да му мислят мамите, които ги бива по римите  Joy

# 273
  • Мнения: 54
Онтосно училището за бременн:
Първият път, преди около 3 години, ходих на сбирките организирани от сп. "9 месеца".
Бях доволна, още по-вече че се срещаш и с други бъдещи мами
Доколкото си спомням ги посещавах ощи първите месеци от бремеността, но само когато бях свободна, вече към края бях от редовните ученички. Тогава всеки вторник можехме да си рисуваме върху коремите - имаше направо шедьоври. Сега не знам как е, но при първа въжможност съм решила пак да ги посещавам.

# 274
  • Мнения: 521
За заглавие какво ще кажете:

Момиченце или момче на мама МАРТенка в коремчето расте?

# 275
  • Мнения: 190
много готино загласие   bouquet

# 276
  • Мнения: 1 165
За училището аз още не съм се интересувала.Не съм решила със сигурност дали ще ходя.За дишането няма да ми е от полза, но за отглеждането си мисля, че може и да е добре, че отсега ми изникват хиляди въпроси с това или онова как ще се справя и как се прави.
Тинк, на мен ми харесва заглавието.То досега едно лошо предложение е нямало.Всичките са разкошни.Направо от къде ги измисляте Heart Eyes

# 277
  • Мнения: 0
За заглавие какво ще кажете:

Момиченце или момче на мама МАРТенка в коремчето расте?


Момичета ние ще изпишем няколко теми докато дойде време всички да узнаем пола Joy

# 278
  • Мнения: 26
Аз съм ЗА новото заглавие.. Hug

# 279
  • Мнения: 54
Супер е заглавието.

Аз също се присъединявам към групата за училище за родители. Особенно ако е в бейби мола съм ЗА с двете ръце да ходим групово.

една тема - един ден. Добри сме.

Добре дошли на всички нови мами. Дано да се забавлявате в нашата компания и да си бременеем всички леко

# 280
  • Мнения: 0
Mamma,може ли и мен да ме редактираш  че съм първа бременност?  Blush
Мерси!:)
И на мен заглавието ми харесва ,да не ме разберете погрешно:))

# 281
  • София
  • Мнения: 1 462
Супер е заглавието.

Аз също се присъединявам към групата за училище за родители. Особенно ако е в бейби мола съм ЗА с двете ръце да ходим групово.

една тема - един ден. Добри сме.

Добре дошли на всички нови мами. Дано да се забавлявате в нашата компания и да си бременеем всички леко

В Бейби мола звучи добре, но часовете са от 11 до 13. Какво правят мамите, които ходим на работа  newsm78 . За един път, на 16 мога да отида, но после...... става сложно.

И аз съм за новото заглавие  Peace !!!!

# 282
  • София
  • Мнения: 275
цветослава , направо немога да поврявам, че имаш толкова голяма дъщеря. Гледам те на снимките в албумчето и ми изглеждаш на не повече от 22-24г. Даже умишлено влязох на първата страничка за да погледна на колко си всъщност. Браво на теб, изглеждаш перфектно  Peace

# 283
  • Мнения: 521
Само с 3 теми назад сме от Февруарките... смятам, че се справме чудесно... викам да вземем да ги настигнем, че и надминем....  hahaha

# 284
  • Мнения: 3 246
да се оплача и аз съм със счупено зъбче от днес, май е време да се обадя и на зъболекаря  Tired а това хич не го обичам, болка изтърпявам но много мразя човъркането в зъбите
темичката е супер

Общи условия

Активация на акаунт