Дързост и красота - 46 ..."Пази, Боже, сляпо да прогледа!"

  • 28 093
  • 702
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 496
Изи, и аз искам така...като в подписа ти. Тийм Едуард ли се водя?  Blush

# 46
# 47
  • София
  • Мнения: 9 984
Има(ше) брат Тейлър. Той отнавна имаше връзка с Фелиша, онази истинската, не тази непозната за мен...Майка и доколкотоси спомянм беше починала при някакъв инцидент, но не помня какъв. Баща ́и е комарджия, и като били малки живеели зле, защото той всичко проигравал, та майка им едвам свързвала двата края.

Айде сега нещо по-ново http://www.youtube.com/watch?v=3KMwQ6YiwwY

Izida, Miriel, кажете ако нещо любпитно се появи във Фейсбука на ХТ, относно бившия ́и мъж, моля!

Последна редакция: ср, 09 сеп 2009, 22:46 от Lana

# 48
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 407

Тази реплика май ще бъде водеща за този сезон Joy ККЛ е голяма сладурана Heart Eyes РикитУ страшни мускули е направил newsm10..а Бил, ехх ..Бил.. Heart Eyes..с много закачлива прическа е нещо Laughing

мис арк, не те прави ТЕ, друг отбор те прави..знаеш койWink

# 49
  • Мнения: 347
какво е станало днес, някой ще шепне ли с два лафа  Praynig

Шепкам ти веднага..само тихичко, да не ни чуят.. - преразказа от днес е в предишната тема...... Grinning..но не го знаеш от мен.. Naughty smile3505


 Laughing Laughing Hug Heart Eyes

# 50
  • Мнения: X


Защото никой не обича самотата..Тейлър нали си го е казала..Остави я Краси, според нея такива лутания и търсения има само, когато си с ниско самочувствие и искаш постоянно да се доказваш на мъжете до себе си (какво само искаш да докажеш..или да им покажеш???), защото в детството ти е липсвала силната бащина фигура... Whistling Crazy
Ти сама си го обяснила отлично.Да,Тейлър се възползва от случая и преспа със Стив,именно ,за да не е самотна,поне за малко.Но тя няма нужда да се чувства влюбена,да й доказват колко я обичат, за да й вдигат самочувствието...Просто и двамата имаха нужда от близост и си я получиха.
А лутанията,търсенията,влюбванията са присъщи на Брук.Тя е тази,която постоянно търси доказателство в мъжете до себе си,че е обичана,подкрепяна, одобрявана,че са "последната й голяма любов", и т.н...и т.н....    Ако беше достатъчно уверена в себе си и че наистина заслужава любовта на мъжете,нямаше да има нужда постоянно да й прощават, да я окуражават, и да се чувства влюбена на всяка цена.
Това всъщност можете да го проверите по себе си.Изпитвате ли нужда непрекъснато да чувате  "Обичам те", "Ти си единствената", "Не мога без теб",   и подобни....Ако сте уверени в себе си и в собствената си значимост,това не е необходимо.Поне не през 10 минути...
А за Брук е едва ли не жизнено необходимо да е обичана,на всяка цена,понякога дори няма значение кой ще е мъжът /Дикън,Ерик-свекърът/, важното е да има мъж,който да я смята за неотразима,единствена...
А и факта,че цял живот се е сравнявала с Тейлър и винаги се е смятала за по-долна от нея,за по-лоша,говори доста ясно ,че определено й липсва самочувствие .И търси хора,в случая мъже,които да й доказват,че също "става".    Grinning  

# 51
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 864
Брук не подтиква мъжете постоянно да й казват, че я обичат. И какво, като си с голямо самочувствие ти си над тези обикновените неща и не би да се "къпеш" в мъжката любов. Те мъжете сами си глезят Бурк - докарват й частичка от рая (Рич), правят интимни романтични вечери (всичките мъже се стараят за нея), палят самолета й е отвеждат в Мексико (там ли беше с Ник?), подаряват й ..... и т.н. Способността на Брук е да кара мъжете да се чувстват специални (това не е насочено, а просто идва естествено от нея), а те й отвръщат по същия начин, просто защото тя наистина е специална. Какво лошо има?

Ще видим какво е отношението на Тейлър към дъртия Логън по нататък.

# 52
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 407
А и факта,че цял живот се е сравнявала с Тейлър и винаги се е смятала за по-долна от нея,за по-лоша,говори доста ясно ,че определено й липсва самочувствие .И търси хора,в случая мъже,които да й доказват,че също "става".    Grinning  

..с това не съм съгласна..Тейлър и Брук са като скачени съдове..Едната цял живот си е мислела, че другата е повече от нея, другата цял живот живее в страх от сянката на първата и постоянно се сравнява с нея и се чуди "Какво му дава тя?Защо и аз не мога..?"..и чиито живот и разговори в спалнята! все около първата се въртят..И на двете им липсва самочувствие по твоята логика.. Rolling Eyes

# 53
  • Мнения: 4 496
...и как Тейлър- Високото- Самочувствие веднъж не каза на Стефка "Махни се, аз и сама мога да си задържа Рич"...Защото знае, че не може.

# 54
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 864
...и как Тейлър- Високото- Самочувствие веднъж не каза на Стефка "Махни се, аз и сама мога да си задържа Рич"...Защото знае, че не може.


Щото не може и това е.


Ама Брук наистина ли ги е уволнила. Ай стига беее. П...ка с п...ка. Добре, че Стефани реагира адекватно и Брук ще се опомни, имам вяра в нея.

А Тейлър отново ще прави кафенце.

Последна редакция: чт, 10 сеп 2009, 10:25 от Miriel

# 55
  • Мнения: 4 496
-Аз не искам, ама трябва...
Уф! doh

Дедо явно не се е представил добре. Само кафе си е заслужил... Joy


Ееее, бива ли така...Тейлър пак я хванаха по бели гащи... Crazy какъв нюх има Стефчето... Mr. Green

# 56
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 864
Ама и Стефка ги хвана. Ще става шоу Joy

# 57
  • София
  • Мнения: 1 457
Браво на Стефани  Grinning
Брук скоро ще се осъзнае, а Ник е просто един голям кретен. С нетърпение чакам момента в който Брук му бие шута!

# 58
  • Мнения: 4 496
Айде де, Рич, смачкай го този плазмодий! Sick

# 59
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 864
Много малко й трябваше на Брук да се осъзнае въпреки че няма диплома са психиатър Wink

Браво момиче!

Общи условия

Активация на акаунт