Отговори
# 60
  • Мнения: 1 710
Palechka_83, има случаи, при които е наложително приемането на фолиева киселина във високи дози. Така че не си единствената, на която изписват толкова хапчета. Друг е въпросът, дали зацапването налага такива дози. Но по това питане, компетентни са само лекарите и едва ли някоя мама от форума, ще може да ти каже дали е редно или не. Ако имаш съмнения, отиди в МД или в ТК на повторна консултация, за да си изясниш положението. Може би ще си по-спокойна ако чуеш второ мнение.

# 61
  • София
  • Мнения: 1 621
Направо не мога да повярвам колко различно могат да протичат две бременности. Първият път не усетих че съм бременна, а сега  Sick
За всички на които често им се гади - да ви кажа- майка ми ми направи чай от джоджен. като ми стане доста лошо пия една две малки глътки и ми става по - добре. може да пробвате и вие.

И мен същото нещо ме впечатлява. Не съм вярвала, че човек може да се чувства толкова зле....а първият път изкарах лека и безпроблемна бременост. Нищо сега ще видим как е от другата страна. Ще пробвам чая от джоджен, дано помогне малко.

mimozinq, страшно съжалявам за загубата, знам, че сега мъката ти е огромна, но не се отказвайте от мечтата си да имате дете. Понякога просто трябва да минем през трудности и да мине повече време, но мечтите наистина се сбъдват. Смело напред.

Katy Charles аз я пия буквално преди да си легна, иначе ще я върна със сигурност. Пробвай така.

EliMeli   да ти е жив и здрав, да ти е опора и да сте щастливи!  bouquet

Това време навън ми действа много приспивно, но и подтискащо, добре поне, че е неделя да си починем.
Приятна, макар и  дъждовна неделя ви пожелавам на всички. Hug

# 62
  • София
  • Мнения: 1 541
 doh кога изписахте толкоз много ... е ... нямате стигане .
запис в новата тема , която за някои е стара вече   Mr. Green
ей сега ще" прегледам "страстите бебоци  Hug

# 63
  • Мнения: 2 494
Здравейте, милички, наистина много сте изписали, Марги, оздравявай бързо  Hug
На мен последните два дни май ми е по-добре, ама не знам, защото не съм на работа ли или защото вече ще съм по-добре, на което се надявам  Praynig
Иначе съм си Ок, корема ми расте всеки ден  Laughing а уж не ям много, абе каквото такова, нямам претенции, ще гледам да не кажа много, но.....  Mr. Green

Целувки на всички!

# 64
  • София
  • Мнения: 693
Здравейте момичета, има ли някоя която е от Дружба 2 и да си води някъде там консултацията, че съм от скоро в София и се чудя къде да отида?

Аз съм в Дружба-2, но не си водя консултациите тук и не мога да ти препоръчам "местен". Можем да пием някой ден сокче по съседски. Много ще ми е приятно! Wink

EliMeli - да ти е жив и здрав рожденика, много да ти помага, да те глези и обича!   ura

# 65
  • Мнения: 2 494
EliMeli, да ти е жив и здрав рожденника и много да те слуша!!!!!!!!!

# 66
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Привет и запис да не ви губя.. Simple Smile
Ние се завърнахме от планина и сега е лудница, но пак ще пиша...
 Hug
Лека нощ и сладки сънища!

# 67
  • Мнения: 339
Мерси на всички ви за милите пожелания  Hug  bouquet Hug Hug
Аз преядох, както се полага и сега ще си понасям последиците Simple Smile
Лека и приятна вечер от нас Simple Smile

# 68
  • Варна
  • Мнения: 46
Добро утрооо голямо ядене и черпене е паднало вчера докато ви изчета огладнях направо Simple Smile)))))
Да стискате палци днес съм на първа ФМ обещавам като се върна да пиша дано ми кажат и какво ще е бебо Simple Smile)) Много ми е притеснено и свито но си мисля че всичко ще ни е ОК  Grinning

# 69
  • Мнения: 3 695
Добро утро!
Наблюдавам голямо затишие днес! Как сте всички?
Аз тази седмица трябва да се взема в ръце и да отида да се запиша където и да е за Женска Консултация.  Rolling Eyes Също да дам кръв и урина и да си видя резултата от влагалищния секрет.
Тези дни преживях голям стрес и мъка от загуба на близък човек и сега като се поокопитих ми се иска да видя дали бебето е наред.  Sad

# 70
  • Мнения: 1 710
tini-mini, съжалявам за загубата ти! В такъв момент няма подходящи думи. Sad
Надявам се съвсем скоро да видиш малкото човече и да се усмихнеш, когато чуеш мъничкото сърчице! Hug

# 71
  • Мнения: 78
Здравейте.
Ние също чакаме бебето да се появи през април.
Разбира се, най - същественият проблем при мен е гаденето. По - точно - миризмите. Например, преди бременността аз пушех много, но сега даже беглата миризма на тютюн и даже на кафе /?! да, на кафе/ води директно до ... Може и да звучи смешно, но ми се струва че повечето хора наоколо миришат лошо и само да се приближат и ... нали ... Като тръгна сутрин между блоковете, усещам боклукчийските кофи от отсрещния тротоар.
Не знам, дали да не се снабдя с щипка за носа като водолазите за първия триместър?  Laughing

# 72
  • Мнения: 3
Диди да пишеш какво е станало на първата ФМ!!!

Поздрави и целувки!!! newsm51

# 73
  • Мнения: 157
Здравейте и от мен  Hug
За сега нищо ново, нищо не мога да се похваля или оплача, всъщност за оплакването - дебела съм  Embarassed , ще си купувам нови дрехи - това е, свиквам.
Ааа и щях да пропусна запека - лепна ме и той ама не му се давам, ям круши, сливи, пия вода и много пълнозърнести храни и така.

EliMeli Честит ти рожденник на патерици!!! Да ти е жив и здрав и много да те слуша   bouquet
didipeicheva Айде и  да пишеш после как еминал прегледа  Hug
tini-mini Съжалявам за загубата, дано малкото човече да те ободри  Hug Hug Hug

# 74
  • Мнения: 289
Здравейте момичета!

tini-mini моите съболезнования Sad Дръж се,заради бебо.
EliMeli честит рожденик на патерица.Жив и здрав да ти е!
Вяраа умната с килцата  Laughing Laughing Laughing Не питай старило,питай патило  Laughing То и на мен взеха да ми стягат вече коланите и трябва да му мисля какво да обличам.Предния път до 4-5 месец нищичко не ми личеше,а толкова исках.Сега не искам толкова,пък почнах да забелязвам.

Аз съм ок,освен,че съм мноооого раздразнителна в работата.Сега ще ходя на лекар и ще си изпрося болнични,заяото имам нужда от малко релакс.Ще ми прави някакво изследване сега и после 2-ри етап в 12-та седмица.Било за аномалии на плода.Има и още едно тук във 22-ра.Било още по-голямо и подробно,пак за такива неща.Нищо не спомена за урина и т.н.Ама така е то като не съм си в Бг.Ще се доверявам малко на сляпо.Не ми се искаше да ги правя тези изследвания,но тук са задължителни независимо от възрастта на майката и здравословното и състояние.
 Трябва да му спомена и че съм вегетарианка (ям риби),защото забравих предния път.

Весел ден и ведро настоение на всички!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт