След колко време ви се прибра корема и пъпа

  • 7 701
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 375
На мен коремът ми е още в пети месец! А като екстра от бременността ми остана пъпна херния. Хирургът обясни, че операция е изходът и се га чакам да свършим с кърменето в следващата една година. Бях спортна личност, никога не съм имала и балко коремче дори и затова сега не мога да повярвам, че още се мъкна със шкембе. Абе да не те отчайвам, но колкото и жени да питаш - всичко, ама всичко е ген и съвсем малко тренировки.

# 16
  • Мнения: 6 472
Иииии мерси за пожеланията Hug

Та значи нормално родих, но и аз по време на бременността се сдобих с пъпна херния, която още си ме боли Cry Корема ми не е много голям ама пустия пъп наистина е огромен Confused Сега го лепя с лепенки, защото иначе ми подига блузите и изглежда направо комично Grinning
Добре, че иде зима - все някак си ще изкарам с коремче 3-4 месеца Crazy

# 17
  • Мнения: 440
Не се притеснявай.
Пъпа ми беше "изчезнал", т.е. беше станал плосък по време на бременноста, веднага след раждането си върна формата, а корема ми доби старите размери още в края на първия месец, а все пак родих близнаци. Така че не се притеснявай, стискам палци. Все пак важното е ти да се харесваш. Сега модата е такава, че можеш да се обличаш с неща, в които да скриеш корема. Наблегни на бюста smile3503

# 18
  • Мнения: 6 164

Ееето това исках да чуя! Какво облекчение newsm09

Знам, че може да не важи за мен, но си е друго да знаеш, че е възможно!  Grinning

Обаче за циците все още не мога да се успокоя...

# 19
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Пъпа ми е голяма мъка, ами ..още е разплетен. Ужасен е, при мен не само изпъкна ами и се разплете-няма как да го обясня по друг начин, сега не стърчи толкова, но не ми харесва, не стои навътре, а не знам какво да правя, нямам стомах вече, нямам сланинки, освен някой отвътре да ми го дръпне Laughing

Уф, и аз съм така! Направо не мога да си понасям пъпа! С килограмите и корема всичко е ОК - дори съм с 3 кг. по-слаба отпреди да забременея. Но пъпа ми... който преди беше вдлъбнат навътре поне 1 см., сега стърчи отгоре, а е хлътнал леко отдолу - грозна работа... Не знам какво може да се направи по въпроса обаче...  Confused

# 20
  • София
  • Мнения: 6 798

Не съм чела всички отговори,обяче ми направи впечатление, че са ти писали,че след 4 месец се прибира корема.Не е така при всички,споко!Моят на края на 1вия,средата на 2рия се прибра съвсем,е имаше си сланинка,ама не бях като бременна,просто леко пълна.Сега съм с такива кг, че са по-малко от преди забременея.обче имай впредвид,че трябва да започнеш да правиш упражнения по някое време, все пак. Simple Smile

# 21
  • Мнения: 8 769
Първия път се прибра бързичко - към 4-5-я месец вече бях като преди. Но сега...ух...  newsm45 там ми е болката (плюс нуждата от разкарване на някоко килограма още). Мразя го тоя корем! smile3514 При всеки е разлино, зависи и от натурата. И от това дали правиш коремни преси (а мен нещо ме мързи Embarassed).
Пъпа ми се прибра доста бързо, без проблеми.

# 22
  • Мнения: 3 537
За 6-7 месеца ми се прибраха Wink

# 23
  • Мнения: 3 926
В края на първия месец вече нямах корем, а само сланинки. Сега ми остава още 1.5 см да си върна обиколката на талията от преди забременяването Wink
Мисти (извинявай ако има грешка в ника  Heart Eyes ), за да се успокоиш малко от раждането прочети това http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=42488.0
Забравих да добавя, че раждах секцио. И никога не съм била от слабичките, но докторът като е излязъл от операцията е питал майка ми дали не съм спортувала, защото съм имала много здрави коремни мускули (ирония - цял живот съм си с шкембенце - конструкция). Но явно те си казват думата, защото сега не ми стават само два панталона с ниска талия. Но смятам, че още месец и ще мога да си ги нося Grinning

# 24
  • Мнения: 3 423
LULUTO 4ЕСТИТО БЕБЧЕ   bouquet  bouquet  bouquetда сте мноооооооооооооооооого щастливи Hug
_Misty погледни от добрата страна-като родим пролетта-после по лесно ще отслабнем през лятото защото има повече плодове и от жегата не ти се яде и защото септември ще идем да плуваме на море Hug
а относно прибирането-аз съм чувала от бабите ,че 9 месеца пълнеем значи 9 месеца ще ни се прибира коремчето

# 25
  • Мнения: 2 596
Нормално раждане. Корема се прибра след месец напълно. Още след като родих го нямаше никакъв, но само кожата висеше. А пък пъпа ми се беше просто разтегнал, а не изкочил и се възстанови едва след 6 месеца.

# 26
  • Мнения: 6 164
Мисти (извинявай ако има грешка в ника  Heart Eyes ), за да се успокоиш малко от раждането прочети това http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=42488.0

Досега го четох!!! Благодаря ти Hug !!! Не знам къде съм бляла, че не съм видяла тази тема, може би защото е във форум, който не посещавам все още, но МИ ОБРА ТОЧКИТЕ!!! Изчетох всичко на един дъх и не можах да помръдна поне 10 минути след това! Това трябва да го прочете всяка жена и... знам, че няма да е тук така, няма, но поне да знае за себе си какво да изисква, ако някой изобщо се интересува и я пита.
Благодаря ти отново, сега определено бих се навила да се пробвам без упойка! Grinning Ще вържа таткото до мен и дано няма усложнения! Пък аз ще опитам да внуша на моята акушер-гинеколог какво искам да прави като почна да раждам, току виж се смилила поне малко да заприлича на тях Praynig Искам да живея там и ааааз! Мразя сивите панелки Cry

# 27
  • Мнения: 6 472
Ммммм даааа с корема мисля, че няма да имам проблеми - вече почти се е прибрал Grinning Набутах се в дънките си и успях да закопчая ципа до средата Mr. Green Обаче пъпа продължава да изглежда ужасно - точно както го описва Чоколина Sad

# 28
  • София
  • Мнения: 6 798
Много странно това с пъпа,сега го погледнах моя-както преди си е,ама щом не съм се замисляла до сега над него,значи веднага се е прибрал.Защото сумати и време се гледах по 10 пъти на ден заради кафявата линия и заради пустия корем,та ако не се е бил прибрал съм щяла и за него да  Cry Cry Cry.

# 29
  • Мнения: 176
az razdax sekcio i bez da se xvalia ama nakraia na parvia mesec zapo4nax da pravia leki opraznenia i na 4etvartia mesec niamax korem  no mislia 4e si e i do gen az i prez bremenosta niamax mnogo goliam

Общи условия

Активация на акаунт