Намаления и разпродажби есен-зима 2009

  • 80 580
  • 686
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 71
Мами търся си някакви къси по-плътни панталонки но да са евтини защото ако  ги облека 3 пъти ще е добре, не ме вълнува марка или дали имат някой малък дефект... ако знаете пишете плс. В Тали Уайл Мол СФ има 25% намаление до 25.09 ако не се лъжа за датата Simple Smile

# 46
  • Мнения: 14
Аз след малко тръгвам по магазините и после ще споделям мнения...  Grinning

# 47
  • Мнения: 1 464
В аутлета на Mariquita всичко е на -50%.

А къде се намира този аутлет?!
Мисля че на Черни връх беше но незнам кой номер newsm78 срещу завод Витоша

# 48
  • София
  • Мнения: 11 703
В аутлета на Mariquita всичко е на -50%.

А къде се намира този аутлет?!
Мисля че на Черни връх беше но незнам кой номер newsm78 срещу завод Витоша

Там е магазина на Mariquita.Аутлета е в кв.Гоце Делчев,но не знам точен адрес.

# 49
  • София
  • Мнения: 7 097
В Саламандър дали все още има намаление?

# 50
  • Мнения: 14
Здравейте. Аз вчера обикалях цял ден...има МНОГО намаления почти навсякъде. Открих едно магазинче, на Денкуглу, м/у Витошка и Графа( може да го знаете, аз не го знаех), има страхотни неща...маркови и на уникални цени. Попитах продавачката(много симпатична жена) защо са толкова евтини, каза, че са от ревюта... Много добри попадения!!!
Също и Акропол на Графа, има хубави пуловери за 20-25лв.  Wink

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Praynig моля ви момичета, кажете къде се намира Зара   bouquet
на бул България, посока Бояна. Подминаваш Джъмбо и Билла, които са ти отляво, караш напред посока Бояна и преди Околовръстното, отдясно е Адидас, Найк и Зара- аутлет-и.

# 52
  • Мнения: 11
Джъмбото близо ли се намира до НДК, и ако не с какъв транспорт мога да стигна до там от НДК.

# 53
  • Мнения: 0
До Джъмбо можеш най-лесно да отидеш с трамвай номер 7. Той върви по бул. България и преди околовръстното в дясно е последната му спирка. Приятна разходка.

# 54
  • Мнения: 0
До Future_Mummy

Днес ходи до магазина на Липненски на Дондуков - до английската гимназия, и там видях къси панталонки, но за съжаление не обърнах внимание на цените.

# 55
  • Мнения: 14
Благодаря ти Ge(rga)na, аз вчера ходих до този на Солунска( по-удобен ми е) и имаше много хубави неща. Днес обаче, видях на още едно място Зара- Люлин-4, базар Искра (май така се казваше). Имаше НЕВЕРОЯТНИ неща, направо съм влюбена!!!  Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 553
запис  Simple Smile
ако някой знае къде има хубави панталони за бременни на прилични цени ще съм много благодарна Simple Smile

# 57
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Знаете ли магазин на EDC by Esprit в София?

В Мола на Стамболийски има Есприт.

Да, има ESPRIT, но от младежката линия  EDC избора е много малък. Има ли др. магазин, в който има повече дрешки?

# 58
  • Мнения: 1 477
Момичета,до кога е намалението на дънки в  kenvelo?В пловдивските магазини има ли номера?Благодаря предварително  Hug

# 59
  • Мнения: 1 845
 bowuu номера има, ама ние от къде да знаем newsm78 твоето дупе Hug в кои номер се побира Laughing

Общи условия

Активация на акаунт