ЧИСТО НОВА СЕДМИЧКА 5.09-11.09

  • 7 247
  • 235
  •   1
Отговори
# 180
  • Варна
  • Мнения: 730
Лея, мила благодаря ти, че си винаги толкова оптимистично настроена. Радвам се, че ви има момичета  Hug
Лали, сега ще сложа линк към графиката си от този месец: http://www2.fertilityfriend.com/home/97a29
Във ФФ-то има само още една графика. По мои лични наблюдения втората ми фаза е 12-14 дни /вадя си заключенията от 3 цикъла, в които съм мерила температура - броя деня, в който ми се покачва БТ-то до деня преди този, в който ми идва/

# 181
  • София
  • Мнения: 4 272
Джия, като ти гледам графиките, не виждам за какво се тревожиш Rolling Eyes Предишният път преди да ти дойде М. БТ е била почти 36,7 градуса, а днес даже има леко покачване спрямо вчера! Не се разстройвай предварително. А нервните изблици може да се дължат и на бременност Wink

# 182
  • Мнения: 7 716
Джия, добри са ти графиките.

# 183
  • Варна
  • Мнения: 730
Благодаря ви отново, момичета!
Чак ми става неудобно, че ви занимавам с такива глупости, като моите.

Лея, а дано.... От твоите уста в божиите уши!

# 184
  • Мнения: 7 716
Не са глупости. Сериозни неща са.

# 185
  • Мнения: 1 153
септември ще е 6 месец на бебеправенето ни ,а все още няма резултат,а си мисля че надали сега е станало нещо,а като почнахме с опитите си мислех че ако не стане до шестия значи нещо ми има и ще трябва да ходя на изследвания,според вас до колко месеца е нормално да не стане без да ми има нещо.Забравих да добавя че като се реших и гинеколога ми каза,че ми няма нищо без да е пускал изследвания само ме прегледа с ехограф и ми изписа фолиевата к-на.Съответно ме предупреди че няма да стане веднага,ама аз си мислех че не е прав, абе оптимизъм от всякъде ooooh!.
Та ще мине и 6 месец без резултат и вече губя надежда че нещо може да се случи Rolling Eyes и си мисля да ходя ли или не,незнам дори дали искам да продължа,абе май съм разочарована Cry


# 186
  • Мнения: 4 362
септември ще е 6 месец на бебеправенето ни

Шест месеца са нищо,тук има момичета които чакат по година две,препоръчва се да се правят изследвания след като мине поне година и половина,така че не се притеснявай толкова

# 187
  • Мнения: 1 153
 Praynig значи 1и половина е оптималния период така ли?

# 188
  • Мнения: 177
септември ще е 6 месец на бебеправенето ни ,а все още няма резултат,а си мисля че надали сега е станало нещо,а като почнахме с опитите си мислех че ако не стане до шестия значи нещо ми има и ще трябва да ходя на изследвания,според вас до колко месеца е нормално да не стане без да ми има нещо.Забравих да добавя че като се реших и гинеколога ми каза,че ми няма нищо без да е пускал изследвания само ме прегледа с ехограф и ми изписа фолиевата к-на.
Миличка и при мен 6 мес станаха , но и при мен преди бебеправенето не са ми правили други изследвания освен вагинален ехограф и оглед със някакви микроскопи на шийката ,и ми казаха че до 5-6месеца трябва да стане е аз правих поради други причини генетични и разни които се правят преди забременяване токсоплазмоза листериоза  цмв и разни такива. Но и нищо друго като хормонални спермограми и прочие, та смятам че понеже минаха тези месеци дали да не  искам да ми ги назначат  newsm78, абе умувам си . Защото тогава моят дофтор каза че ако не стане  най- късно до октомври ноември да ходя за да видим вече за причина. Да не забравя да кажа че аз все пак съм вече на 30 и ...  Embarassed
Че то чакане чакане ама чак година и половина ми се струва мноооооого  #Crazy,
и вземи намери адреса на дядо Коледа че да си поръчаме всички тук по няколко бебета за коледа,  smile3532
Малко ми се пообърка постинга ама сори   Embarassed  Heart Eyes

# 189
  • Мнения: 4 362
Praynig значи 1и половина е оптималния период така ли?

Долу горе,вече като мине една година може да се направят изследвания Rolling Eyes,такаче миличка не се притеснявай ами хващай мъжо и ти си знаеш  Blush Laughing изобщо не си втълпявай разни глупости в главичката  Peace

Че то чакане чакане ама чак година и половина ми се струва мноооооого  #Crazy,

Ми то и на мен ми се виждат много ама минаха да ти кажа бързо та не са много.
Аз си мисля,че ако идеш още на  3-тия месец на гинеколог и му кажеш,че искаш пълни изследвания ще ти се измее,това е мноого малък период ,а да не говорим,че в повечето клиники като инвитро и други наистина казват да се изчака повечеко от 6 месеца тоест година и половина та даже две тогава вече може да се говори за по сериозни изследвания и стъпки.Успех

# 190
  • Мнения: 177
Аз си мисля,че ако идеш още на  3-тия месец на гинеколог и му кажеш,че искаш пълни изследвания ще ти се измее,
Е да де но нали пусто търпение все не идва при нас  Embarassed ,
а викаш че 6 мес са нищо и да не ходим все още  Whistling

# 191
  • Мнения: 4 362
Аз си мисля,че ако идеш още на  3-тия месец на гинеколог и му кажеш,че искаш пълни изследвания ще ти се измее,
Е да де но нали пусто търпение все не идва при нас  Embarassed ,
а викаш че 6 мес са нищо и да не ходим все още  Whistling

Ааа то си е ваша работа дали ще ходите или не аз просто пиша какво съм прочела и чула от медицински лица Simple Smile Никой няма търпение ,всеки иска бързо,но хубавите неща стават бавно  Laughing

# 192
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 371
....но хубавите неща стават бавно  Laughing [/i]
Ох тази фраза всеки ден я чувам от мъжО Mr. Green Той още е на мнение, че съм седмак Crossing Arms макар, че майка ми го увещава че ме е преносила дори...ама то баба едно знае...едно си бае Crazy

# 193
  • Мнения: 177
....но хубавите неща стават бавно  Laughing [/i]
Той още е на мнение, че съм седмак
И моя реди че защото само за това мисля и то не става  Sick , ама мъжка му работа  Naughty на тях какво им е  Heart Eyes

# 194
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 371
...ама мъжка му работа  Naughty на тях какво им е  Heart Eyes
Абе да ти кажа Иве, че и на тях не им е лесно. Да не мислиш, че в главата му на моя не се върти идеята че той е причината /ние сме мъжки фактор/ Не му е хич лесно..просто моя се опитва да бъде по-силния...и успява де...винаги ме успокоява макар, че знам че на него му иде да реве. Но такъв е живота. То има логика де...хубавите неща да стават бавно...ама нашето ще е много хубаво бе...година и кусур го чакаме Mr. Green
Айде лек ден девойки. Утре малко почивка и после пак по плантациите Crazy

Общи условия

Активация на акаунт