за детска кухня "Ян Бибиян"

  • 35 822
  • 88
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 23 107
Жени, храната ни я доставят в 7,00 сутринта, а ние по това време все още сме в прегръдките на съня  Joy Закачват ни торбичката на вратата. Но мога да попитам в понеделник, когато плащаме  Peace
П.П. Момичета, вие дадохте ли бележка от педиатъра, че детото няма алергии, както и копие от акта за раждане?
Чудя се защо им е това нещо, след като едва ли сме картотекирани някъде с тия липси на касов бон  newsm78

# 31
  • Мнения: 3 993
На мен ми поискаха само копие от акта за раждане, изглежда го ползват точно за някаква тяхна си картотека. Обясниха ми, че бележка от педиатъра вече не се изисква според някаква промяна в нормативната уредба (забравих коя наредба ми казаха  Embarassed).

За сравнение, "Ози" не ми поискаха абсолютно никакви документи, изрично попитах, отговориха ми - о, ама вече не са необходими. Може би защото и от тях поръчвах спорадично.  newsm78

Тони, питай в понеделник, моля те. Макар че си мисля, че точно в понеделник ще ти донесат касов бон за 27 лв., защото плащаш за цялата седмица, нали...

# 32
  • София
  • Мнения: 9 517
И аз получих касов бон, ама така са се окъкали (да не кажа нещо повече), че са ме надцакали с 13 лева. Явно не са объркали само моята касова бележка, защото всичките им телефони са изключени. Писах на мейла, но дали ще отговорят... Вики, дай на лични някакъв мейл на този Карадимов, че съм просто бесна.

# 33
  • София
  • Мнения: 23 107
Честно да си кажа, не ми се хабят нерви в разправии за касови бележки  Peace
А и всеки понеделник, когато плащаме таксата, мъжът ми става да отваря вратата, защото аз спя по това време (7 сутринта).

# 34
  • Мнения: 3 993
Тони, разбирам те, макар че не е задължително да има разправия и хабене на нерви, нали...В магазините как ти пускат касовите бележки директно в торбичката без да те питат. Peace Работата е там, че не дай Боже да се случи нещо неприятно с детето вследствие на тяхната храна, не можеш да докажеш, че храната е тяхна.

В събота аз не получих касова бележка. Явно са решили, че веднъж като са ми донесли, ми стига.  Crazy
В петък, когато им се обадих да поръчам за събота, казах на жената на телефона "Благодаря, че сте ми изпратили и касова бележка, крайно време беше!", а тя ми отговори "Ами ние винаги издаваме касови бележки, но клиентите ни не ги искат и затова не ги даваме".  Crazy После я попитах кога готвят храната, понеже на моят касов бон има час 5:12ч. сутринта. Тя ми каза, че админ. блок, където издават кас.бележки, няма нищо общо с кухнята. Храната я готвели през нощта между 3 и 5ч.  Rolling Eyes

Не съм приключила с тях, ще продължа да се разправям, докато си сложат обслужването в ред.  Naughty

Фоксче, Вики беше писала по-назад, че е използвала имейла, посочен на сайта им. Именно тази поща се чете от президента на фирмата Карадимов, според Вики.

Последна редакция: пн, 05 окт 2009, 10:25 от Little wingels

# 35
  • Мнения: 1 167
Не мога да разбера как така искат копие от акта за раждане? За какво им е? Да не говорим, че там са данните и на родителите - имена, ЕГН  ooooh! Нямаше ли нещо в закона за защита на личните данни, че не всеки има право да иска копие на личните документи  Thinking Освен това, ако храната е развалена само бележка няма да ви стигне да докажете каквото и да е. Трябва да има и проба от храната. Нпр. когато сина ми имаше рожден ден, учителките в градината запазиха малко от тортата, заедно със сертификата няколко дни в хладилника, за да може ако има хранително отравяне да занесат в ХЕИ или където трябва за проба. Така че, ако ви се занимава може да отделяте по една лъжичка от храната в чисто контейнерче за всеки случай.

# 36
  • София
  • Мнения: 9 517
Свързах се, пробвайте второто понеже от едната партида е вкиснато!

# 37
  • София
  • Мнения: 23 107
Ох, не мога да разбера как някои от порциите са вкиснати. Днес специално станах след като ни донесоха храната и беше още много топла!
Момичета, вие в колко часа я получаве? Да не би и това да има значение  newsm78

# 38
  • София
  • Мнения: 23 107
БОЖЕ БОЖЕ  #Crazy #Crazy #Crazy
Основното ядене е не само вкиснало, а мирише на мърша  #2gunfire
Отивам да псувам по телефона!!!
Това преля чашата  ooooh!

# 39
  • София
  • Мнения: 23 107
Постоянно дава заето - аз обаче съм търпелива.
Свързах се! Дори не ме изчакаха да си кажа проблема - естествено бяхя наясно. Жената хиляда пъти повтори, че много съжалява и че ще бъдем компенсирани. В момента звъняла НА ВСИЧКИ, за да предупреждава!
Добре де, тоя борш сега да го давам ли, че ме е страх и той да не е вкиснал. Леко киселее, ама леко - това нормално ли е?

# 40
  • София
  • Мнения: 9 517
Обясниха ми, че готвели в два казана. Ние явно сме от другия, понеже на нашето му няма нищо.

# 41
  • София
  • Мнения: 2 901
Не знам дали ви направи впечатление, но основното ядене от събота също имаше мирис на веднъж ядено, т.е. на повръщано и не го дадох, но днес като ме предупредиха като си вземах храната, да не давам второто, го помирисах - същия вкус имаше. Половин час по-късно когато пак го отворих, ей така за да го помириша пак, не знам защо, то вече бушуваше, от бълбукащи пукащи се балончета на вкиснато!!! това вече на нищо не прилича. Не стига че за последната разправия пак не ме обезщетиха, а само ми пуснаха един отговор, който и на Вики бяха пуснали (не стига и това, ами и нейното писмо стоеше отдолу, а не моето...) Аз няма да ес разправям по телефона - ще пиша пак!

# 42
  • София
  • Мнения: 6 011
Нашето второ също беше негодно, предупредиха ме от пункта да не го давам. Въпреки това звъннах, жената вдигна веднага, извини се хиляди пъти и каза, че ще бъдем компенсирани.

# 43
  • София
  • Мнения: 23 107
На мен преди малко ми се обадиха на мобилния с предупреждение, че основното е негодно. Като че ли вече не знаех...

# 44
  • Мнения: 3 993
Понеже ние през седмицата сме на държавна кухня, поръчвам от "Ян Бибиян" за събота и по празници. Затова не мога да коментирам днешната случка с прокисналото основно ядене, но мога да кажа за съботното основно, по повод коментара на Валентина. В събота основното ядене се водеше "заек добруджанска яхния", дано не се лъжа. Нашето си беше съвсем наред, доста вкусно всъщност и детето си го изяде с кеф.

Не знам дали ви направи впечатление, но основното ядене от събота също имаше мирис на веднъж ядено, т.е. на повръщано и не го дадох, но ...............

Общи условия

Активация на акаунт