Есен пъстра пак дойде, а АВГУСТинчето ясла го зове!

  • 25 177
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 554
добро утро Flutter

# 706
  • Мнения: 361
Добро утро!!!

Лу,лоша работа това със сополите,ама по-добре настинка,отколкото вирус Peace
И Ивон реши,че тиквата е торта и духа ли, духа Laughing

Морска,как е положението?

Ние ще излезем на вън,докато не се е появил леденият вятър,който прогнозират,че ще дойде ooooh!Иначе пече едно слънчице и небето е синьооооооооо.Като гледаш през прозореца и за лято може да мине,понеже още не са опадали листата,а на някой дървета дори не са и пожълтяли Hug

Хайде,приятен почивен ден на всички Hug

# 707
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 930
Ето малко Хелуински снимки. След тях има и малко есенни.
http://lulumba.snimka.bg/children/igri-na-volya-2-tedi-i-sashko.431791.15719871

# 708
  • вкъщи
  • Мнения: 2 464
Здравейте и от нас!
Вси4ки вкъщи сме болни,Теди е с 39 темп,има мехур4ета на гърлото,май е херпангина.Дадох и хомеопати4ното и амй и светна.
Аз съм парцал,имам темп,за пръв път от 13 години,вси4ко ме боли .А утр еще гледам и двете деца сами,направо не ми с емисли,дано с е пооправя,4е не знам как ще с есправя.А и на лекар ще трябв а да водя Теди.Моля се само Мони да не се зарази и той от ангина.
Лека ве4ер на вси4ки и дано няма болни като нас!

# 709
  • Мнения: 361
Охххххххх,лелкааааа,ужас някакъв.Даано Мони не прихване,пък вие с каката се оправяйте ързо и леко Peace

# 710
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 930
Лелка, стискам палци да преборите вирусите по-бързо.  Praynig
При нас нещата се развиват сравнително спокойно. На Теди носът е определено по-добре, вече почти не тече и се надявам утре сутрин да няма и помен от сополите.  Grinning В момента и двамата така са се развихрили, че идея нямам как ще подреждам после.  Crazy

# 711
  • Мнения: 1 554
добър ден мацки Flutter

тук е голям студ 1 градус и вятър 6м/с бррр,и асансьора нещо се прецака,и днес ще си седим в къщи Outta Joint

# 712
  • Мнения: 660
Ха добър ден и тук е зверски студ за ноември,през нощта термометъра на терасата ни отчете -6 градуса Shocked,какво е това чудо отсега незнам.Умрях от студ в спалнята,там сме на радиатор на ток монтиран на стената,обаче нещо се развали,а уж  миналата година го  купувахме и е нов,съвсем леко топли.
Лелка съчувствам Ви и ние сме болни стана вече 3 седмици не може да се оправи,тъкмо поспре кашлянето и хремата и пак наново,сега няма кашлица но е със отвратителна хрема и гърлото му е зачервено,абе някакъв много лош вирус ме лепнали изглежда,и от антибиотик не се повлия,незнам вече.Мисля да го заведа да му вземат от гърлото секрет да видят какв а е бактерията и на какво ще се повлияе. Не сме и на ясла разбира се,стана 2 седмици,като гледам още 1 няма да е.Този сезон тази година е Sick
Иначе Лулу много хубави снимки на малчуганите Heart Eyes
Ади,якето ти е много хубаво Peace Аз си харесах едно такова зимно от Кенвело,което е на добра цена за 78 лева и едно друго на Кила и Мис Сиксти,обаче там вече говорим за 400 лева якенцето Twisted Evil
За марките които сте споменали и аз ги харесвам,както и Сисли,Мис Сикти.Ла Коста,Келвин Клайн,абе човек пари да има само Laughing Grinning
Пиванова,Честит ти договор и работа вече постоянна,и ти си в моята сфера,аз съм завършила туризъм,5,6 години съм работила  в хотели,ама нещо по онези времена нямаше добри заплати.Перси е много пораснал и голям сладур на снимките.Ох сигурно пропускам някой,но по-късно пак ще пиша,че правя мусака сега .

# 713
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 930
Здравейте  Hug
Ей, тук голяма пустош настана нещо.  Grinning
Аз съм с добри новини. Както и очаквах - от сополите няма и следа. Ей, бронховаксома е голямо нещо. Поне в нашия случай. За половин ден пребори сополаците на Теди.  Peace Засега ги предпазва и двамата от вируси, дано успеем да се спасим и занапред.  Praynig Иначе в градината всички подсмърчат, кашлят... абе дано ни се размине.  Praynig Ама вярно, много гадно тръгна тази година есенно-зимния сезон.  ooooh! Дано по-натам се стабилизират нещата, че като слушам новините направо косата ми настръхва. То не бяха мутирали вируси, то не бе свински грип... ooooh! Дано дечицата да прескочат леко всички тези гадости. Praynig
 

# 714
  • София
  • Мнения: 5 743
Здравейте!
Ние от днес сме на АБ - Клацид!
Нямаше как просто 1 месец не можем да излекуваме кашлица и хрема Rolling Eyes
Хич не ми се дава но явно няма как! Rolling Eyesотделно и капки Тобрекс,че се възпали  едното оче!   

# 715
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 930
Оле, Димяни, милото Райче.  Sad Дано АБ-то му помогне.  Praynig Да го нагушкаш от нас и бързо да му монава.  Hug
Анаморф, наистина е по-добре да си остане при теб Алекс, че в градините само вируси разнасят напоследък. Бързо да се оправя и целувки от нас.  Hug
Хм, нещо френското Тони много за дълго се загуби.  Thinking Дано не е за лошо. Praynig

# 716
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Ах, много болни дечица  Cry Confused Дано скоро да минават тия гадни вируси. Симон събота се беше затъкнал яко и кашляше много гадно, даже с баща му говорехме, че сигурно ще ни се развалят плановете за неделя - бяхме канени на гости, но в неделя беше много добре - почти не кашля, и сгъстени сополки, дано се разминава по-бързо.
От кога се каня да ви разкажа за едно детенце от групата на Симон- той е на 3 и половина. От както е тръгнал Мони на градина до ден днешен облеклото му е следното - блуза с къс ръкав и къси панталонки от най-тънките - футболните екипчета - нали се сещате колко са тънички, и сандали без чорапи. И като дойде си обува едни чехли - отново без чорапи. Навън играе така - ако е студено - разбирай примерно както днес 6градуса - беше по къси гащи, маратонки на босо, и една тъъъъничка блузка с дълги ръкави - разбира се щом имал блуза с дълъг ръкав веднага си махал долната блуза  ooooh!. А всички други са със зимни якета, ботуши и шапки. И направо ви казвам много се забавлявам като го видя - то е абсолютно здраво, няма сопол, няма нищо!!! Майката каза, че всяка сутрин го къпе с косата и така тръгват за градината  Shocked - На това казвам аз каляване  Laughing Laughing
Какво ще кажете, а  Wink

# 717
  • Мнения: 361
Здрасти мами!!!

Дезитка Shocked Shocked ShockedЕ, те това му се вика каляване.
Лу,браво на вас. Hug
Димяни Tired Tired TiredИма ли нещо на гърдичките,че чак антибиотик ще пиете?Дано поне ви помогне,щом така и така ще го пиете Peace

Френското Тони я няма за хубаво PeaceАма нека тя си ви каже като се появи.Стискайте и палци,че има нужда Peace

Сега за нас:
Тук времето беше приказно.Сутринта бяхме 2 часа на вън,прибрахме се,оставихме Ивон на баба й, и отидохме с Милото до Петрич.Оставихме колата да и сменят гумите и да и направят реглаж,а ние си хапнахме по една пица,после си купих ботушки((много им се кефя,точно каквито си търсех),после се поразтъпкахме и сега си дойдохме.
Утре си пътуваме за Сф,ама както дават да вали,дано нямаме проблеми по пътя Peace

Айде,после ще снимам да видите покупката Grinning

-Ето ги,много им се кефя.Стават и за дънкова пола, и за дънки Party

Последна редакция: пн, 02 ное 2009, 20:13 от ***Ади***

# 718
  • Мнения: 1 554
Дезита ,ти ме разби бе мацко,браво на детето Grinning

Димяни,много гадно,а още по гаден е този аб,той е на гранули и те не се разтварят, отврът не искам и да си спомням какво повръщане беше от него Sick сетих с еоще нещо,секрет взехте ли от нослето на Райче-зайче,да не е някоя бактерия newsm78 то в тези ясли и градини #Crazy

Френското Тони,вярно изчезна някъде newsm78

# 719
  • Мнения: 3 388
Ехо как сте мами  Hug
Тук е някаква психоза с новия грип  Rolling Eyes Дано опазим малките сладури  Praynig  Бременните мами- дале4 от вируси и болни хора   bouquet
Тук от днес вали почти без прекъсване и е студено  Outta Joint
Ади, много сладки ботушки  Simple Smile
Децитка, егати  закаляването  Shocked Simple Smile
Болничките деца да оздравяват и повече температура да не повишават  Wink Hug  bouquet
Ние / аз и дечко/ сме с течащи носове от 2 седмици  Tired

Общи условия

Активация на акаунт