Есен пъстра пак дойде, а АВГУСТинчето ясла го зове!

  • 25 187
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 361
Добро утро!!!

Яна,странна работа.Заведи го за всеки случай да го чуят,че напоследък слушам за доста скрити пневмонии.Надявам се,да не е това разбира се,но за по-голяма сигурност PeaceМоже пък да е и някой зъб или мини-вирусче.То с тея мутирали болести да се чудиш и маеш какво може да е.

Ирка и аз пазарувам от Гръцка марка,само че се казва Адмирал.Много съм доволна-материите са страхотни,не спарват,не се раздърпват и цветовете си остават такива,каквито са били като нови.

Тук е ужасен студ и бръсне един леденик ooooh!По-лошото е,че не съм си взела зимни якета от Сф и сега няма как да изведа малката Rolling EyesНе,че изгарям от желание да зъзна де Laughing
Моята кокона нещо я е прихванало и се буди тези сутрини в 6:30 Shocked,а на мен ми се спиииииииии TiredПо-лошото е,че започва,мамо гушни ме,искам слончето,патето,рибата и т.н,после се върти,развива,завива..................ей,лудвам ви казвам.Ще сменяме режима.Тя се научи следобед да спи 3 часа,вечер заспива най-късно в 21:30 и сутрин в 6 Shocked

Айде,оставям ви,да взема да позачистя малко  Wink

# 691
  • Мнения: 243
Хехехех, Ади, с тебе имаме коренно различни проблеми - мойто диване стой до 1 часа вечерта, става по обед, не ще да спи следобед.... и те така  Rolling Eyes

# 692
  • Мнения: 1 554
много болни дечица..............
Лелка бързо възстановяване на Монката Praynig
Янакр,дано при вас е нещо безобидно Praynig и Теди така без видима промяна в поведението му вдигна Т,много странно Rolling Eyes това в началото на седмицата сега е добре,дай Боже Praynig
'
Ира,какви са тези боти от 170лв Shocked аз на Тедката му ги купих за 65лв от бенетон newsm78

Последна редакция: сб, 31 окт 2009, 10:00 от Морска

# 693
  • Мнения: 660
Вале,ами тези  боти са от новата им колекци яизглежда,ония ден ги гледахме в Мола с моя и се оцъклихме,незнам не е нормално,че Бененетон си е среден клас марка,да не кажа по-зле,пък такива цени ми сложили,айде нема нужда... Twisted Evil Mr. Green
Аз на мойто ще му купя от geox някакви изглежда,ако не от капчица или кк.
Яна заведи го да за всеки случай Ицко,че с тия грипове,вируси,знае ли човек,тази година имам чувството,че от както стана септември и ние все сме болни...
Ади не съм я чувала тази гръцка марка,трябва да се поразровя за нея.Как са цените?

# 694
  • Мнения: 361
Ирка,цените са доста нормални.Аз си купих яке за мен,Есенно за 50 лв (25 евро).
http://avgustki.snimka.bg/baby/bebe-ivon-na-adi.165490.9267123-ето го.Не му се вижда цвета много хубаво на снимката.На живо е по-хубаво.Плата и подплата са страхотни.Не е мръднало вече 2-ра година PeaceИ детски дрешки има много хубави.

Бенетон найстина взеха да се престарават,а и Фокса напоследък също.Безръкавна пухенка за 3 годишно 90 лв.Е ,тея луди ли са Crazy

Ние ще вземем апрески на КиК и стова ще приключим.Миналата година дадохме 90 лв за ботушки,вярно Бг и много здрави,не са мръднали,обаче и стават сега само с чорапогашник.За разходки по магазинит може и с лачените обувки.Апреските за на вън и толкова.
На Капчица също са хубави,но малко са тежички или поне на нас не са удобни newsm78

Или,то и вашето си е проблем Laughing

# 695
  • Мнения: 530
Водих Ицко на лекар .Слава богу каза ,че нищо не открива-гърдите са му чисти и гърлото също.Ще чакам тези дни да видим как ще се чувства.
Сега спят хуните време да поиграя някоя игричка.
Ади супер е якето.
Мойте деца лелите ги обзавеждат с много дрешки.Испанската ни леля пазарува само Бенетон но когато има разпродажба.-цените са изключително ниски.А шотландската леля дебне разпродажбите на NEXT имат страхотни дрешки.Повечето дрехи на нашия прословут Димитровградски пазар не са качествени.

# 696
  • Мнения: 1 554
за бенетон съм съгласна,че са среден клас,но пък детските им дрехи не могат да се сравняват,аз досега какво съм му взела не е мръднало,умаляха му дрехите,но не се скъсаха или раздърпаха Peace

# 697
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 934
Здравейте  Hug
Яна, радвам се, че няма нищо сериозно. Дано повече тази температура не се повтаря.  Praynig
Или, ще стискаме палци, ще стискаме. Ама аз съм убедена, че и без нашите палци ще си вземеш изпитите.  Peace
За дрешките бройте още един глас в полза на Бенетон. Аз съм им голям фен и 2/3-ти от гардероба на моите е оттам. Наистина дрехите не са мръднали - нито като материя, нито като цвят. Просто са железни.  Peace Вярно, не са евтини, но аз пък правя обикновено вземам следващия по големина номер и така ги носят много дълго време. А някои модели направо могат и с години да се носят. Теди има една вълнена рокля - тип балон отпреди 2 години и наскоро се шегувахме, че ще я носи и в трети клас.  Mr. Green Роклята не е мръднала, а първата година изкара цяла зима в градината само с нея и една друга. Просто се влюби в тези двете и си ги менкаше през ден, отказвайки да облече друго нещо. Виж, за обувките имам какво да кажа. Някои модели са добри, други направо се разпадат. Аз и затова се отказах отдавна да пазарувам оттам обувки, че не е сигурно. Thinking Голям съм фен и на една друга марка - C&A, но за жалост у нас още не се продават техни дрехи. А са много качествени. Също и H&M. 

# 698
  • София
  • Мнения: 5 753
Гледам за дрехи си говорите....
Аз взимам от къде ли не и скъпи и евтини включително и от пазара БГ дрехи и до сега не съм попадала на нищо гадно и нищо не е мръднало макар и носено малко тъй като растем бързо  Mr. Green но пък не обичам да взимам големи номерца  Peace
Миналата година купихме ботушки на КК но бяха номер 20 Simple Smile а сега носим 24  Mr. Greenняма как дори и на боса да ги обуя  Joy голям мъж си имам Heart Eyes
Сега взех доста евтинки от хиполенд за 23 лв но са страхотни  Party то нищо не ми хареса в Колев,а и не бяха изкарали всичко още зимно та по натам ще видим дали ще търсим още нещо!

Ния,стискам палци!  Praynig Hug

Ние и тази седмица няма да ходим на ясла защото си прокашля още и днес го водих на лекар при една частна лекарка и тя ме помоли да не го пускам защото в момента има много вируси,а и от градините децата пипвали дълготрйни инфекции на горните дихателни пътища и така... Rolling Eyes
Сега ще пием само капки Зиртек и едни хапченца Хомеожен+ кремче за масаж на гърдичките и ще видим дали ще се повлияе до понеделник като ходим пак на консултация!Тя има съмнения,че има леко възпалена 3 та сливица но каза,че ако е така Зиртека ще повлияе много бързичко!  Grinning

Яна,радвам се,че няма нищо сериозно!
 

# 699
  • Мнения: 222
Привет и от нас!

Ния-стискаме палци за изпитите!
Яна-радвам, се че на Ицко нищо му няма, сигурно е било моментно неразположение.
Димяни-дано Райчето бързо се оправи! Лекарката е права, наистина го стопирай вкъщи напълно да се възстанови,чееееееее....
За дрехи и обувки-обувките на Перси са предимно на Адидас, Лонсдейл, а сега му донесоха и зимни обувки от Германия. Повечето дрехи са му подарък, почти нищо не купувам: Канц, Пума,Адидас, Бенетон,  зимното яке от Sprider .
За себе си-пазарувам дрехи от марката Етере, Капаска, Маринела Бурани, Манго.
Ади-всички деца са на периоди. Перси също има моменти става много рано, друг път едвам успява да стане в 9.00ч.

Ние сме добре. Днес водих Перси на хомеопат заради кашлицата, продължаваме с хом.да се лекуваме, здрав е, но трябва да се стабилизира. Има подути сливици, не зачервени, което е най-странното, продължаваме с коластрата, оксилококцинум, инфлуенца. С такова нетърпение чакам уикендите, че от тази работа, не мога да се видя в почивка. Аз вече мога да се похваля, защото подписах договор в хотела, работя като Управител Маркетинг и продажби, не е лесно, но е много интересно. За сега и раб.време ме устройва и така........
Хубав уикенд на всички!  Hug

# 700
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Ооо любима тема - дрехи и обувки  Crazy

За Саши и Симон купувам стандартните марки за тук - Мехх, С'Оливър, Адидас, Рийбок, Бенетон, HM и подобни. Бенетон тук и без разпродажба е с ниски цени. За обувки задължително Адидас и зимните са на Елефантен.
Аз съм луд фен на Дизел, Мехх, Томи Хилфигер и Адидас. За обувки - всеки, който ме познава, знае че умирам да нося ботуши и имам доста и различни видове. Ботуши и часовници ми е любимата покупка  Crazy

За мамите от София - преди купувах на Саши като бяхме там от един магазин Уайкики, малко скъпички бяха, но толкова желязни дрехи няма никъде - в момента Симон е подносил 2 блузи от батко си - като нови са  Shocked

# 701
  • Мнения: 222
Малко нови снимки на, който му се гледа:
http://persianmatei.multiply.com/photos/album/26/26#photo=1

# 702
  • Мнения: 361
Пива,снимки са супер PeaceМного е пораснал малкият мъж Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Дезита,и аз имам 2 блузки,подарък от Уайкики и найстина не са мръднали.

Ето тези апрески съм харесала за Ивон:
http://www.k-k.bg/bg/collection/0/1/431/

От вътре са с естествена вата,а отвън гумирани.Екстра за нашите кишави и мърляви улици Peace

Аз пък искам да си взема гумени ботуши,но ватирани.Някой да има идея къде има?Или апрески,но с много пухчета по тях Peace

Димяни,и ние го пихме Зиртека миналата година.Той е повечко за алергии и вкуса му е като на оцет.Ивон го пи едвам 3 дни и накрая категорично отказа.Дано ви минава вече,че колко време стана Hug

# 703
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 934
Пива, прекрасни есенни снимки  Hug
Ади, апреските са страхотни.  Peace Трябва да видя в магазина на К&К в Скай сити и ако има, ще взема и на двамата. Определено ми харесаха. А в момента се оглеждам точно за апрески и за двата домашни любимеца.
Дезита, на Уайкики наистина са много качествени нещата. Теди имаше една блузка - подарък и не е мръднала. Сега естествено я подносва Сашундера. А за С.Оливер - оооо, дааа, това е друга любима марка, как я забравих. Детските им дрешки са просто прекрасни. Но обикновено тях ги купуваме не от София, а от чужбинско. Незнам дали в БГ продават детските или има само колекции за възрастни. Thinking Между другото за момиченца горещо препоръчвам рокличките на Mothercare. Също супер качествени дрешки, но трябва да се дебнат, когато са в промоция, че иначе имат едни цени... Rolling Eyes За пуловерчето аз пък миналата година открих марката Sela. Мисля, че е еврейска - имат магазин на втория етаж на Скай сити. Страхотни детски пуловери!  Peace Също и пролетно-есенни якенца. Пак в Скай сити доскоро имаше един супер скъп магазин Bambini ricchi. Предлагаха Калвин Клайн и разни други марки от този калибър. Та измежду тях беше и една италианска, която много харесвам - Doppiopetto. Ей, невероятни са им нещата. Естествено, ако не са в промоция, са неприлично скъпи, но като пуснат намаленията направо бият по цени боклуците по разните квартални магазинчета. Обаче взеха, че закриха магазина и много ме е яд. Ако някой знае къде в София има друг магазин Bambini ricchi да свирка.  Grinning
На мен ми е голям кеф да пазарувам дрешоляци за хлапетата. Виж, за себе си не изпадам чак в такъв ентусиазъм. Много харесвам полите на дамската линия на Андрюс фешън и с това май ми се изчерпват интересите. То и с тия килца в момента нямам кой знае какъв избор де, ама това е друга тема.  Mr. Green Виж, на тема козметика съм направо маниак. Peace

Опппа, преди малко първите маскирани хлапета позвъниха на вратата за сладкиши.  Mr. Green Моите още не са се маскирали, ама и няма да обикалят по вратите, че са още малки за такива мероприятия. Сашундера се поизплаши като видя маските и сега само дудне, че трябва да запалим и нашия фенер. Днес дълбах тиква за фенер и после правих тиквени бонбони. За торта не остана време, обаче бонбоните се ометоха със страшна скорост.  Mr. Green

# 704
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 934
Добро утро. Хайде на неделното кафенце със закусчица.  Heart Eyes


Вече и аз мога "гордо" да се присъединя към мамите с болни деца.  Mr. Green Днес Теди ми се събуди със страхотни сополи и едва диша, толкова й е пълен носа. Но не е от вирус, нееее.  Naughty То няма кой да ходи гол с часове вкъщи.  Crossing Arms Така че сега е сополясала и днес ще си седи у дома. Да се надяваме бързо да й мине.  Praynig Много глупава работа - всички вируси минаха покрай нас и ни подминаха (да чукна на дърво де), а накрая да се разсополеви от единия акъл. ooooh!
Иначе снощият Хелуин мина весело. В крайна сметка Теди ходи при две комшийски семейства маскирана, за да ги плаши.  Mr. Green А Сашо си изпроси едно гости при комшиите отсреща и беше много щастлив. Не че имат малки деца, ама са ни близки и само го закачат. Около тиквата падна също голямо забавление. Сашундера я възприе като един вид торта и само дебнеше да духне свещта. А Теди не му даваше. И беше една битка...  Crazy Пробвах се да им направя няколко снимки, ама по-скоро нищо не се получи, че беше наистина борба голяма около тиквата. Mr. Green
Хубав ден на всички... Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт