Есен пъстра пак дойде, а АВГУСТинчето ясла го зове!

  • 25 172
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 564
Димяни  радвам се, че се подобрява малкия... Hug Ти как си сцепи главата?!?!?! Shocked Оправяй се бързо  Hug Наистина има поредици от трудности в някои моменти  Confused И ние сме в такъв момент, свеки претърпя гин. операция доста неприятна, а майка й ( бабата на мъжа ми ) е със съмниние за рак  Confused Confused Confused Cry Много тъпо така, на куп гадории  Tired В същото време баща ми му махнаха 3 бенки, сега чакаме биопсията  Confused Praynig Аман от неприятности..  Tired Дано всичко завърши добре  Praynig Praynig Praynig Praynig

Все да ви питам, вашите деца обичат ли лютеница? Моя син постоянно за "нушка" - лютеничка говори  ooooh! Дай му на него филия с лютеница и е най-щастливото дете на света  hahaha Купувам детска лютеница "олинезко" но все пак ми е притеснено да не му се прецака стомахчето с тези домати в нея............В последно време ме дебне и с лъжица бърка в буркана и яде чиста лютеничка при което аз издивявам..или пък днес с лъжицата пак изгреба лютеницата от филията  Shocked Crazy  Laughing Да не говорим за мазалото което оставя след едно подобно угощение  ooooh! Всъщност вижте:
http://www.facebook.com/photo.php?pid=2753178&id=736823885

Лека вечер на всички и много много здравенце на вас и всички около вас   bouquet


# 736
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 919
Фетица, голям разбойник е с тази омазана муцунка.  Heart Eyes Да го нагушкаш силно, че ми е далече в момента.  Hug Моите и двамата обичат лютеница, ама чак такава стръв към нея не проявяват.
За другото - стискам много, много силно палци резултатите от биопсията да са добри, за останалото - кураж, сили и късмет!  Praynig

# 737
  • Мнения: 222
Ха, здравейте и от нас!

Не си мислете, че съм ви забравила! Редовно ви чета и когато имам време успявам да драсна някой ред!
Първо да кажа: бързо оздравяване на всички болни, сладки същества, с тези вируси е много, много неприятно, особено за децата!
Димяни-най-важното е да имаш доверие на педито, а щом е казала АБ, така да бъде, важното е Райчето да се оправи бързо, бързо. А ти как пък пострада?
Фетица-Неди е много, много сладурест, Перси също е много голям фен на лютеницата, но за тази есен още не съм му давала, хапва си последните градински домати. За всички останали неприятности стискам палци, бързо да се решат ....., че наистина като тръгне едно нещо, води след себе си редичка!
Лулу-суперски снимки!
Валеске-хайде малко остана до финала, стискаме палци!
Анаморф-да, на мен туризма също ми е голяма страст и най-вече хотелиерството, наистина парите не са много, но все пак всичко е до късмет, аз съм доволна. Бях решила вече да не се занимавам с хотели, защото е страшна хамалогия, но ето какво се случи.................

Иначе ние сме добре. Постоянно съм в някакви паники с тези грипове, понеже работя с много хора и ми е малко притеснено, но дано удържим фронта. Имам приятелка, която казва: "Какво път толкова с този грип, поне ти  се изгражда имунната система!!!!!!!!!!!!!!!" Радвам се на позитивизма на хората. Откакто Перси се е родил, постоянно се шашкам с тези болести. И при нас има някои малки неприятости: в неделя се порязах много лошо, дълбока прободна рана на малкото пръстче на ръката, същия ден баба ми получи инсулт и в момента е пред изпадане в кома, не се знае дали изобщо ще оживее, Перси отново се цапна в устата, важното е че вече зараства, счупих вкъщи най-хубавата чаша, хайде стига толкова, че и на вас ви пълня главите с негативизми, важното е да сме здрави, децата ни и ние! Пожелавам го на всички от сърце и много, много прегръдки за малките сладури!

# 738
  • София
  • Мнения: 5 738
В стаята телевизора ни е на един шкаф и понеже е доста голям и излиза отстрани на шкафа и от ръба се цепнах  Confused Наведох се да събирам играчки и не знам как така се забих баш до шкафа   Confused и като се изправих се ударих! В първия момент нищо ама след секунди като се хванах за главата и като започна да капе кръв и направо се уплаших яко Rolling Eyes
Хубаво поне,че брат ми е тук та ме закара на лекар иначе какво щях да правя както съм си сама с малкия не знам!

Фети,дано всичко при вас е с добър край и да нямате проблеми!  Praynig Hug
Райън лютеница не яде толкова но кетчуп  Shocked ела да видиш!

# 739
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 919
Пива, ама и при вас се е заредила една серия... ooooh! Ох, пожелавам да ви се размине всичко лошо и повече да не се връща.  Hug

# 740
  • Мнения: 47
Добро утро  Hug

Заповядайте в НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт