Есен пъстра пак дойде, а АВГУСТинчето ясла го зове!

  • 25 175
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 930
Ади, много са хубави ботушките.  Peace
Comasca, и при вас ли болести... Confused Стискам палци да се оправите бързо и леко със Сами.  Praynig
Дезита, е, това разголване бие и нашето.  Mr. Green Добре, че Теди не може още да чете, че току-виж възприела идеята присърце.  Joy Обаче е истина, че закалените деца боледуват по-рядко, а ако се случи, преминават през вирусите съвсем леко.  Thinking Ама чак пък толкоз... Crazy
Оф, аз пък нещо се помотвам и ме е хванала една такава тъпа чуденка - да чета книжка, да гледам филмче или да зяпам нещо по тв.  newsm78 Да си имам проблемите направо.  Crazy 

# 721
  • София
  • Мнения: 5 743
Не знам с този АБ.... няма нищо надолу по принцип но доки каза,че не може да влачи така 1 месец и да няма подобрение! Надявам се да му понесе поне,че като четох какви странични реакции има ужас  Confused
Вале,Теди такова ли е пил..... ? Викаш яко повръщане Rolling Eyes
Дано не ни споходи нищо Praynig

Ади,много са сладки ботушките с здраве да си ги носиш! Hug
Лек път утре!

# 722
  • Мнения: 1 554
Димяни,не искам да те плаша,той Теди си повръща и от сиропите за кашлица,защо мислиш,че минах на хомеопатия,нищо не иска да приема като медикаменти ooooh! не,че се оплаквам хомеопатията добре му влияе ,пу,пу,пу,дано все така да е Praynig

# 723
  • Мнения: 564

Добро Утро  Hug
Ето по кафенце

Ние сме добре, аз нещо взех да давам фира от многото си задачи  Tired но ще се справя, още малко остана от кормуването..Скоро са листовките..Абе стискайте ми палци да взема изпитите за кормуване, че вече ми е доста досадно да се срещам с инструктора си  Tired Те нали са най-известните дърти коцкари  Laughing та и този не излиза от тези стандарти, въпреки, че е на 70 години  ooooh! Mr. Green hahaha

Здравейте!
Ние от днес сме на АБ - Клацид!
Нямаше как просто 1 месец не можем да излекуваме кашлица и хрема Rolling Eyes
Хич не ми се дава но явно няма как! Rolling Eyesотделно и капки Тобрекс,че се възпали  едното оче!   

Миличка и Неди миналато година го пи този АБ точно по това време някъде..Много неприятно усещане да даваш на детенцето си АБ, но щом се налага...А Рай Т имаше ли, че са му го изписали? Пожелавам бързо оздравяване  Hug Praynig Ех тези ясли - бацилници..  Close

Бягам сега, че ме чакат задачи, дано само котето да е здравичко  Praynig Praynig Praynig

# 724
  • Мнения: 361
Добро утро!!!

Димяни,имаме обща позната,чието дете се е мъкнало и 2 м в това състояние и Педи не и изписа антибиотик,но и майка и не се обаждаше всяка седмица.Щом няма Т и гърдичките са чисти,АЗ не бих дала антибиотик.По-скоро бих отишла да вземат носен и гърлен секрет,защото ако там има бактерия,не е сигурно,че ще има ефект от този антибиотик и може да се наложи да пиете 2-ри.
Давай му вит.С.мед,Клеева тинктура омесена със Сребърна вода,Стеримар.През 1 час ако трябва се борете да ги слагате,но ще видиш,че ще има ефект.
Ивон като беше със сополите 2 дни беше кошмар-реване,гонене из къщата през 1 час с капкомера и спрея,обаче я изтърпях.Все пак е за тяхно добро.

Не ти натяквам мнение,да не ме разбереш погрешно,но така да се дава АБ(и то с такива ефекти),при това без никакви изследвания,според мен не е редно.

Фети Peace Peace PeaceДано си вземеш изпита.Дори нямаш нужда и от стискане на палци,ще се справиш,сигурна съм Hug

Ния Peace Peace Peaceвчера имаше изпит.Дано си го е взела и да се похвали другата седмица Hug

Отивам да доборя саковете,че към 13 ч потегляме.Дано не вали много дъжд,че по Дефилето не ми се мисли ooooh!

# 725
  • Мнения: 530
 Hug
Лулу снимките са страхотни.
Ади честити ботушки.
Фети fingerscrossedда си взимеш изпитите.
Димянибързо оздравявани на Райчето Hug Hug Hug

# 726
  • София
  • Мнения: 5 743
Добро утро!
Аз все пак започ1нах антибиотика защото се доверявам на тази лекарка с две ръце!
Дано има ефект!  Praynig
 Ади, изброените неща не му помогнаха...... нито сиропите нито нищо за това се наложи понякога просто е невъзможно явно да мине с тези неща!
Не мога да седя обаче и да го гледам как 1 месец кашля като магаре и има елени сополки,едвам диша и гласа му е преграхнал!


Фети,мерси за кафенце!  Hug

# 727
# 728
  • Мнения: 660
Добро Утро,гледам преди малко взе да прехвърча снежец тук,тц,тц отсега

# 729
  • Мнения: 3 388
След дъждовете вчера, тук днес слънцето е невероятно  Sunglasses Ето малко за тези, които си нямат  Wink

# 730
  • Мнения: 389
Здравейте и от мен
Много болни....... бързо оздравяване на всички Praynig
Фетиция ,стискам палци  без проблеми да се справиш с това изпитание и да се присъединиш към нас /шофьорите Laughing/
Ади много са хубави ботушките със здраве да си ги носиш
Дезитка, все бях чувала за каляване ,но това  е... Shocked
 Малко за нас..: аз съм добре дебелея Embarassed чакам с нетърпение да влезна в 9м, тежи ми вече,мъчат ме страшни киселини  и така
Мартин е на ясла,беше  3 сед със  задна хрема която го давеше и кашляше от нея, хъркаше като заклано прасе и спеше с отворена уста. Сега е по добре,не смея даже да си помисля. От вчера пак похърква но поне спи със затворена уста. Има трета сливица / тя е физиологична при вс деца / която беше се уголемила,пием 2м лимфомиозот ,за да я стопим. Дано не се разболява сериозно, и бързо овладяваме нещата ,че с тоя свински грип ми настръхва косата
Леле как заваля....
Честит първи сняг Nature Snowman

# 731
  • Мнения: 243
Айдееее зимата дойде в Софето  Crazy То да си валеше кротичко, а такъв вятър фучи навън, направо ти спира дъха  #Crazy Дано да поомекне времето, че не ми се мисли  Rolling Eyes Tired
Димяни щом си решила да почнеш АБ, значи това е най-добре, дано се оправи милото Райче  Praynig Hug И Яни така почти месец влачи сополи, ама поне не бяха от зелените  Sick течеше малко като водичка от време на време, ама аз капах само сребърна вода с клеева и стеримар. Дано бързо се преборите. Гушки на малкият сладурко  Hug
Ади как е у Софийско вече  Tired Още 2-3 седмици и ще духнете пак към Сандански, нали  Wink Блазе ви. Ние сутринта без малко да тръгнем за Русе, ама заради хазяина, с който имаме уговорка за следобед да дойде да си вземе наема, та се отказахме  Rolling Eyes
Айде Френското Тони да сподели каква е хубавата новина. Стискам палци  fingerscrossed
Валеске това с киселините е ужасно  Sick Бебето ще е с много коса, това от личен опит го казвам  Wink Пий содичка с лимон, хапвай кисела ябълка... Още малко остана  Heart Eyes

Аз съм се хванала и три дена само туршии правя, направо се побърках вече  #Crazy Донесоха ми три пъти повече продукти, отколкото си бях поръчала и сега вече трета партида правя  Tired Дано поне се получат  Praynig

# 732
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 930
Здравейте, аз се позагубих днес, че затваряме декемврийски брой и на всички ни пушат ушите от работа. Ама пък какъв хубав ставаааа... Мммм, че съм и скромна... Embarassed Mr. Green
Фетица, стискам палци за изпита. Ама съм сигурна, че ще го вземеш.  Peace
Димяни, дано АБ-то помогне. Praynig Щом имаш доверие на лекарката не се притеснявай, тя знае какво да прави.
Такаааа, утре да ни стискате палци. Посред гримните времена, ние утре ще сефтосваме спането в яслата.  Grinning Не че Сашо гори от желание, обаче градината не е много близко до нас и да го взема майка ми на обяд, след което следобед с него да ходи отново до там, за да прибира и Теди, става малко множко.  Thinking А няма кой да й помогне.  Tired Мъж ми работи до 20 часа, а на нас офисът ни в момента е далече и каквото и да правя, няма как да успея за 17 часа, когато прибират всички деца. В нашата градина рядко оставят деца за по-късно, а ако се случи ги събират в някаква група и е малко тягостно за децата. Така че от утре с песен ще се опитваме да свикваме със спането в яслата. Да видим как ще мине.  Thinking

# 733
  • София
  • Мнения: 5 743
Райън изглежда по добре от днес макар и само от 2 давания на АБ!
Аз си сцепих пък главата и ми я лепиха  Rolling Eyes

# 734
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 930
Димяни, на вас явно не ви е месец. Няма начин просто - Райчето, сега ти... Уф, да не се повтаря повече.  Praynig Много се радвам, че Райче Зайче вече е по-добре. Hug

Общи условия

Активация на акаунт