Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 92

  • 74 259
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 359
Албенка, честит празник. Всичко най-най-хубаво за теб и и цялото семейство.

# 691
  • Мнения: 1 329
Албенка, ЧРД! Бъди много здрава, отзивчива и с такава точна ръка. Желая ти щастие на теб и цялото ти семейство! newsm59

Clairette, въпреки трудностите с измазването, тортата ти е супер. Колбички, химични елементи и всичко както си трябва. И синият цвят ми допада, аз не мога да докарам тъмно наситено синьо, щото и бои си нямам де...
Верно медовикът си е голяма играчка за клиенти. Поне го замразявай и така става по-лесно.

Ивейн, свещта е супер. Поздравления за художествените ти умения.

Хубав ден момичета и много +++ емоции в това студено време  cold

# 692
  • Мнения: 137
АЛБЕНА,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!!Неуморна както винаги дори и на празника си не си се спряла,възхищавам ти се на енергията и желанието да твориш непрестанно newsm20

аzals,много хубав е станал Спонджа,мисля,че няма да има проблем с престояването,но все пак клиентите си поемат сами риска.
Ели тортичката е много сладурска, и аз имах преди време подобна одисея с една колежка, с хиляди претенции отвътре,отвън каква да е и да е за 5 парчета,направо съжалих,че се съгласих да и направя.И това е единствената ми торта която не стегна изобщо и се наложи да изхвърля и направя наново Laughing
Кларити,хим.торта е станала страхотна и аз преди време трябваше да правя подобна и голям зор видях докато я измисля,но твоята е много,много по-добра!
Ивейн-много оригинална идея,а и как красиво си я изрисувала........БРАВО!

И аз имам да показва една тортичка от вчера,беше за вуйна ми и до последно не можех да измисля каква да е, горе-долу я оставих сама да се прави Mr. Green Понеже се похвалих предишният път,че Варната на Антоан ми е станала е сега не ми стана добре,просто явно трябваше да и сложа още пудра захар и стана мекичка съответно се получиха едни гадни гънчици,но рожденичката си я хареса.А и цветя правих, е не ми е страст,нещо не станаха баш,на снимките учудващо не им личи,но това е заблуда.Единствено цвета стана много хубав,но тъй като вече беше сумрак и не се вижда на снимките,просто върху червеното тесто напръсках разтворени оранжева и червена брокатени боички  и стана един леко металически отблясък.

http://kostovi.snimka.bg/cooking/moite-torti2-23-03-09-23-03-2010.359957.15477299
Всъщност сега като я гледам не е толкова зле,явно още ми е много прясно и си мисля за дефектите  Grinning

# 693
  • София
  • Мнения: 178
Албенка, ЧРД и от мен! Да си жива и здрава и все така да ни радваш с красотите, които твориш!
Clairette - химическата торта е супер! Страшно ме кефи и като идея, и като изпълнение. Браво!
Ай-ай - много стилна и красива тортичка. Основният цвят наистина е станал много хубав.
Ивейн - "свещта" е много яка. С рисуването си се справила страхотно!
Копривка - наистина трябва да поработиш още със шприца. И на мен там ми е слабото място. Мисля, че проблемът ти идва преди всичко от самата сметана - изглежда преразбита. Не знам с каква работиш, но пробвай на My day. Страшно съм доволна от нея. Разбивам я с няколко лъжици кристална захар и става върхът - супер гладка, лъскава и твърда. Като я шприцовам не мърда изобщо.
Ели - минито е станало симпатично.
Азалс - Спондж Боб е станал много сладък. Справила си се добре. Но и моят съвет е да не се предаваш така пред клиентите иначе ще ти се качат на главата. Аз лично правя торти за удоволствие преди всичко (не че не взимам пари) и не бих допуснала някой да ме ковандори. Уговорката си е уговорка! Няма сладкарница, в която да си си поръчал торта за утре, пък да ти скимне да си я искаш днес и те да ти угодят на прищявките.
Ванче - БМВ-то е станало перфектно както обикновено.

# 694
  • Мнения: 1 491
Албенче Честит рожден ден! Да си жива и здрава, много щастлива и все така творчески настроена  Hug   bouquet

Clairette  Heart Eyes Заляха ме мили спомени при вида на тортата ти, само разни резил-пипети, бюхнерови тръби и други любими предмети липсват  hahaha , но и с тези е супер тортата!

# 695
  • Мнения: 634
Много съм развълнувана.Благодаря ви мили момичета за милите думи отправени към мен.  bouquet
Ванче направо онемях докато гледах клипът ,благодаря ти от сърце   chef

# 696
  • София
  • Мнения: 2 113
Албенка, да си жива и здрава! Толкова мил, сърдечен и трудолюбив човек си - дано животът хубаво ти се отплати за тези качества!
Виждам в последните торти и опит за бродерия - но това е сметана, не РА, нали?

Клер, много хубав фон с формули...нямам специална слабост към химията, но ми стана приятно да я усетя чрез тортата ти:)

Ели, тортето е чудесно!

Ай-ай, това клонче пролетен цвят така смело кацнало в този студ - много приятно, а и определено цветът на покритието е грабващ!

Румя, нам мен пък тези оцветявания на фондана ми приличаха на светлосенки, които тъкмо се чудех как си ги постигнала, когато обясни какво са:))) Останаха ли си?

# 697
  • Мнения: 559
Пак съм аз.
Ето и жабите.Дано да ви харесат.Оформлението е изцяло под ръководството на майката на рожденичката.

# 698
# 699
  • Мнения: 75
Албена, да си жива и здрава! Весел празник!!!  bouquet

Прелитам да ви пусна тортичките, с които се борих през седмицата и се връщам да гледам и чета


Повече снимки тук : http://jeni1217.snimka.bg/cooking/moite-tvoreniya.319608.15482647

 Hug на всички ви

# 700
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
jenik страхотно представяне - аз ако направя толкова торти за една седмица ще трябва даме водят в реанимацията след това. Много са хубави всичките просто не знам коя повече ми харесва от другите - последната барни ли е? Със сигурност обаче мога да отлича личицата - всичките са много успешно изрисувани - устните на гъбките как ги направи изпъкнали? Браво за всичките - чудни са.
mimi P27 много вкусно изглежда това шоколадово изкушение.
antoan2006 жабите са прелестни и лилиите много ми харесват.
ai-ai много стилна торта.


# 701
  • София
  • Мнения: 178
Антоан - много яки жаби ("най-обичам луди, луди жаби"), а лилиите са станали страхотни.
Жени - силни аплодисменти от мен! Толкова много и толково готини торти! Как успя?!?! И аз не мога да кажа коя най-много ми харесва, всичките са уникални по своему. Буболечетата са толкова сладурски, саксиите - като истински, триизмерните - перфектни! Браво още веднъж!

# 702
  • Мнения: 1 271
Албенче, Честит рожден ден!Пожелавам ти всичката любов на близки и приятели и много, много здраве и щастие!!!Продължавай да радваш всички с работата си!
   bouquet

jenik, страхотни торти  Crazy На мен най-много ми хареса тигъра и саксиите, ама то щото и аз миналата седмица правих саксиии  Joy Сега да не минем всичмки на тема китки  Mr. Green

Мнго торти видях, и във всички ми останаха очите.  Crazy Ще правя нова папка и ще ги копирам там, много задобрявате мацки, евала на всички-страхотни сте!!!   bouquet

# 703
  • Бургас
  • Мнения: 97
Албенка , честит рожден ден и от мен, желя ти много здраве и нестихваща енергия за да твориш своите произведения ! Две тортички за кръщенето на племенницата от мен, идея краднах от  bubolinkata   Embarassed

# 704
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Здравейте,имам спешен въпрос,мога ли да направя "циците" на тортата със крема на доктор Йоткер,без варене и парчета блат,и дали ще му трябва желатин.?И дали трябва да ги мажа с крем ,някакъв?Ще ги заливам със разтопен шоколад+сметана.

Общи условия

Активация на акаунт