Искате ли да се обединим?

  • 55 900
  • 735
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 1 391
Благодаря ви  Hug ще помагате. Това забелване ми е много чоглаво, но явно и през това ще се минава.
Абе първо да се роди човечето, после ще ви питам за помощ  Flutter Hug

# 541
  • Мнения: 5 713
Колибри, при мен Ясен е все едно имам за пръв път бебе. Simple Smile
Пишле не съм забелвала.
А че вторите копират, така е. Но въпреки това моето момче не си дава буйния и темпераментен характер. Simple Smile

# 542
  • Мнения: 990
Колибри, миличка....  Whistling
Романи могат да се изпишат по тази тема  Mr. Green Както баба ми казва: Момче и пуйче най-трудно се гледат!  Mr. Green това в кръга на шегата, не знам какъв е корена на нейната поговорка  Thinking Вальо ми е много палав навън, като види широко пространство и полудява, а вкъщи много ме слуша и е кротък, а малкия пък обратно, вкъщи беснее, катери се инати се, а навън само в количката си стои и не мърда, гласа му не се чува!  Thinking

... Ставам, после пак ще продължа мисълта си....

# 543
  • Мнения: 5 250
И аз преведох пари за Анджи, много ми е мъчно, като страдат така дечица  Confused
Йоан за момче си е направо кротък. Много е гальовен, състрадателен, помага ми за всяко нещо(онзи ден изчисти целия апартамент със стирката, а преди това сгъна старателно летните дрехи, а след това и зимните), абе мъжа мечта. Но също така може и да ми изкара нервите за 5 мин, но го отдавам на възрастта Laughing Всичко е до характера на детето, дано и Елин е като батко си, със сигурност ще родя още 1 дете  Rolling Eyes Чурките и аз не съм ги забелвала  Naughty
Steli_Meli като написа какво е казала баба ти се сетих, че скоро една доброжелателка ми каза, че мъжката майка била "Като метлата зад врата"  Thinking
Гледам за гаджета си говорите, Йоан не знае какво означава тази дума, чувал я е защото все се намира кой да го пита има ли си.
Изпускам нещо вероятно, но си признавам, че малко по диагонал четох  Blush Ще се върна назад да допрочета и ще допълвам  Wink


# 544
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И аз преведох пари за Анджи, а утре ще ги водя двамата да ги снима Маленна. Peace Много ми е мъчно, дано трансплантацията бъде успешна, парите ще ги съберем, сигурна съм.

За гледането на момче, Колибри, имах точно твоите мисли и терзания преди Пипо да се роди. Но човечето си дойде с абсолютно спокойния характер и засега ми е в пъти по-лесно с него, отколкото със Симона. Тя е по-бясна от 10 момчета, взети заедно, не се спира и за миг на едно място, само се катери - вкъщи по секциите, масите, столовете, дивана, а навън - по катерушки, дървета, огради  ooooh!. Като добавим и това, че не млъква - или плямпа, или пее... Crazy ... луди ставаме с нея.

Пишлето не съм го забелвала, нямам и намерение - смятам, че природата си знае работата. Naughty Доколкото мога, го измивам само.

За гаджетата, Симона също не я употребява тази дума, но пък си има един Виктор от градината, с когото ще се женят. За миналата Коледа той щеше да й подарява пръстен, само се целуват двамата. Голяма любов. Много им е кофти, че са родени на една и съща дата и не могат да си ходят на рождените дни. Laughing

# 545
  • Мнения: 5 713
Чоколина, направете им общ празник.  Wink
Маги навремето така празнува втората годинка заедно с Цецо на Афродита. Те са на една дата, но с 1 година разлика. Simple Smile

# 546
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Тя е по-бясна от 10 момчета, взети заедно, не се спира и за миг на едно място, само се катери - вкъщи по секциите, масите, столовете, дивана, а навън - по катерушки, дървета, огради  ooooh!. Като добавим и това, че не млъква - или плямпа, или пее... Crazy ... луди ставаме с нея.

Мммм, все едно описваш Теди. Колко познато ми звучи всичко това... Crazy Иначе и Сашко е много по-разбран от кака си. И доста по-изпълнителен от нея. Освен това отсега си личи, че обича реда. Сам си сгъва дрешките, тича да изхвърли всяко боклуче, което забележи, абе в това отношение направо е момче за пример.   Peace Но когато стане дума за дивеене и рушене на играчки, няма равен.  ooooh!

# 547
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
И аз преведох пари за Анджи, а утре ще ги водя двамата да ги снима Маленна. Peace Много ми е мъчно, дано трансплантацията бъде успешна, парите ще ги съберем, сигурна съм.
И да покажеш снимките после. Много харесвам снимките на тази жена. Страхотни детски портрети прави. Тя не пише в такива отчетни теми, но детето й е на 5 години като нашите.  Heart Eyes Свалям й шапка за нелеката задача с набирането на тази огромна сума.

# 548
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Имаме новини  Grinning Теди е в период на зъбоникнене. Пробил е един от постоянните кътници, друг е показал връхче, а останалите два са разкървавили венеца и са на път. Като пробият и четирите, започваме да чакаме феята на зъбките и първото паднало млечно зъбче.  Grinning

# 549
  • Мнения: 4 371
Ау, честито.
И мен ли това ме чака Mr. Green Ту едното го тормозят зъби, ту другото newsm77 А мен пък ме тормози мъдрец Crazy

# 550
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Ооо, Дуци, явно няма почивка за такива като нас.  Mr. Green На малкия в момента му пробива последния зъб и аха да си отдъхнем, но неееее, имало още да никнат - този път при каката. Въобще от доста време насам си живеем в един весел зъбоникнещ свят, само обектите със зъби се сменят.  Crazy Mr. Green

# 551
  • Мнения: 4 371
И после защо не искам трето - ми ето за това hahaha

# 552
  • Мнения: 1 283
И аз съм съпричастна към историята на Анджи. Sad Много ми е мъчно да това дете. И аз првеведох малко парички, но като гледам как бавно се събират не знам дали ще стане за 2 седмици. Аз изпратих емейли на всичките си познати с молба да помогнат. Praynig

За зъбите, то мъките нямат край. Ерик сега сменя кътници и всичките му постоянни излизат без млечните да се клатят. Преди 2 дни го водих на зъбар да му вади млечния, че другия беше пробил от венеца. Аман вече, една камара пари само по зъболекари сме дали още от сега. ooooh!  Sick освен това ерик няма достатъчно място за всички зъби, та носи скоби за да не му се затваря разтоянието м/у зъбите. Whistling

За пишката, цепна я доктор, когато беше на 2 г. и сега си я отваря сам като се къпе.  Hug

# 553
  • Мнения: 5 713
Маги изкара постоянните кътници още в началото на лятото, преди да навърши 5год. Точно тогава се майтапех, че от Ясен чакам от зъби, а Маги вади. Simple Smile
Зъби, колики, буйни характери, разхвърляна къща- не ме отказват да имам още 2 дечица. Simple Smile

# 554
  • Мнения: 990
Хайде и дребния от вчера е с варицелка, купона продължава  hahaha Смешно ми е, защото за сега много лекичко минава, нито Т, нито има много пъпки. Поне пуснах Вальо на детска днес и мъжа ми е на работа, та намаляхме малко вкъщи и ще я караме по-спокойно!

Вери, и аз съм така, толкова свикнах да живея на разхвърляно, сред играчки, недоспала, че не знам един ден като се окажа с порастнали деца ( независимо колко са ) какво ще правя  Crazy

За "чучурките" както им викаше Вальо по-рано, до никъде не сме, като беше малък уж лекар му я забели, цял ден не пишка детето и плака, такъв ужас изживях и на края, в момента пак му е слепена по ръбовете на главичката...  Tired Повече не го закачам, четох, четох, дано природата си знае работата, макар че не виждам как сама ще се отлепи  Tired Кирил пък изобщо не съм го и докосвала, доста му е тясно отворчето на кожичката, но не смея... А, бе, ще има глава да пати и то ще е моята  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт