Бебешката количка - цяла наука за второ висше - 2.

  • 95 491
  • 1 200
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 011
някой ползвал ли е количките на esprit и hauck? аз съм ползвала вторите преди седем години и нямам лоши спомени от тях, но нямам идея сега как е.
Когато търсехме близнашка количка за близнаците на брат ми, се бяхме спряли на Есприт, в магазина ни казаха, че имали оплаквания, че плата много запарва. Не знам дали е вярно, но ни разубедиха и не я взехме.

# 31
  • Мнения: 1 424
Здравейте! Имам едно въпросче и ще се радвам някой да ми отговори.
Значи имам количката на Бертони Атланта 3. Много съм доволна от нея, но въпросът ми е ,откого мога да слагам бебо в другия кош. Сега е с този, който е за новородено и зимен, но ми се иска вече да ползвам другия, за да може Томи да си гледка около него. newsm78

# 32
  • Мнения: 1 650
след 6 тия месец, ако количката няма легнало положение (май няма но не съм сигурен). А и бебетата почват да се интересуват някъде след 3тия 4тия месец

# 33
  • Мнения: 96
Има ли вариант в който столче от Maxi cosi да пасне на na peg perego i po to`no pliko3 ?Благодаря за мненията ви отказахте ме от SI to.

# 34
  • Мнения: 1 165
Здравейте.Да се запиша и аз в тази темичка, че ще ми е полезна.Аз засега се колебая м/у Jane Slalom Pro Matrix и Peg Perego GT3 completo, като май повече клоня към тази на Jane

# 35
  • Мнения: 1 650
Slalom Pro Matrix почти няма т.е.  в момента няма внос, не се знае дали ще има (на тази цена разбира се, иначе на редовната да) така че не знам дали не е по добре да се ориентирасх към купуване на това което има Simple Smile
От друга страна Peregoto вече има нова колекция, другата седмица ще е тук новите цветове на Uno, a за останалото - по късно

# 36
  • Мнения: 206
Здравейте момичета,
много ще ми бъде полезно да ви следя.
Ние сме пред следната дилема - снаха ми очаква бебче след месец, аз въпреки, че имам дете нямам никакви задълбочени познания откъм колички. Ползвам на Чико - Дуо-то. Подарък ни беше и съм доволна. Сега обаче не можем да намерим варианта на тази количка без кош-а Sad. Някой срещал ли е в интернет пространството да се продава само количката? Мисля, че не е оправдано да се купува отново комплект с кош за новородено - нашият си е запазен и би влезнал в употреба. Също ако можете да ни дадете съвет за добра количка в диапазона 500-600 лв ще съм много благодарна, з-то наистина си е нужно 2 висше за това Hug Под добра - разбирайте здрава. Варианта комбинирана повече ми допада. Благодаря ви предварително! Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 1 165
Тук във Варна я има Slalom-а.Аз нея съм виждала само на живо, но се чудя за цвета понеже не знаем още на 100% какво ще е бебче.Уж момиченце, ама знае ли човек.Искаше ми се поне още веднъж да ми потвърдят.Но да не спамя темата с това.Пег Перегото не съм го виждала, а и ми излиза по-скъпичко.

# 38
  • Мнения: 3 453
Моля ви, помогнете ми с избора на комбинирана количка!  Tired

Ето и критериите, на които би трябвало да отговаря нашата количка:
- сравнително лека и маневрена количка;
- предпочитам да е с надуваеми гуми, защото живеем във Велико Търново, а там улиците са предизвикателство за всяка количка;
- да влиза в асансьор 1х1м /всички триколки отпадат по тази причина  Close/;

Можем да отделим не повече, от 1500лв, като в тази цена да влиза и коша за кола.

Сега гледам  Quinny Speedi - дали ще се побере в асансьора ни? Никъде не намерих размер на дължина.  Thinking

Наистина се оплетох вече. От близо месец чета и сравнявам.  Tired

# 39
  • Мнения: 1 650
Streety Pack на BebeConfort, ако можеш да чакаш около месец
2010 са оправени някой проблеми и в момента е най-леката и малка комбинирана количка
в момента в БГ има само 2009 (то никаде май не е още в продажба 2010)

# 40
  • Мнения: 3 453
Durango ,
ако имаш предвид това , предпочитам да си мъкна тежката триколка  по стълбите.  Mr. Green
Дизайнът на тази е и меко казано странен.

Благодаря за включването все пак!  bouquet

# 41
  • Мнения: 1 650
не точно това
новото е с черна рама, по големи колелета и т.н.
затова изрично казах 2010
Jane Nomad e другия варянт или производното му Concord Fusion

П.П. а защo не си смениш асансиора  newsm78

# 42
  • Мнения: 3 453

П.П. а защo не си смениш асансиора  newsm78
Добра идея.  Laughing Пустата му любов по триколките може да ме докара и дотам.

Всъщност, Concord Fusion изглежда добре. Благодаря! Peace

# 43
  • Мнения: 1 650
Fusion си е Jane Nomad с подобрения
За 600 лв е прекрасно
Всъщност Concord Neo ?
скоро ще има Jane варянт - Jane Rider

# 44
  • София
  • Мнения: 6 011
Норе, по-добре Фюжън от Номад. Основно заради двойните предни гуми на Номада, които запират доста често по неравен терен, а в сняг и кал все едно нямаш количка. Фюжъна е с предни единични, пак въртящи се.
Иначе добре си се насочила към триколка с помпащи се гуми или каквато и да е количка с големи единични гуми.
А в толкова мъничък асансьор почти не виждам коя количка ще влезне заедно с теб.  Grinning Варианта е да сгъваш количката и я пъхаш с едната ръка, с другата носиш бебето, минах през този период, не беше лесно, но оцеляхме.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт