ЮНСКИ бебета- тема № 92

  • 20 516
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 31
мерси, Гъди!
все гледам снимката на Боян и му се радвам как е застанал на лакти като голям човек! аз Дани не мога да я оставя така, че с това повръщане...  Confused

# 676
  • Мнения: 57
Айрина, Фантазия,  Hug

ФризоВом ядем, в комбинация с Фризолак (1:2 в полза на Фризолака). Фризовом запича и е за проблемно храносмилане. Има решение на всичко!

Айрина, и аз така се радвам на Боянчо, даже на живо е още по-забавен Wink едни усмивки хвърля, като голямо момче.

# 677
  • Мнения: 165
Жалко за завихрилия се спор, ето че и тук нещата загрубяха за радост на някои хора.

Аз обаче като Франчи и Петя също не намирам нито за забавно, нито за остроумно подигравката с хората, които досега пишеха по-редовно, даваха ценни съвети и изказваха мнение по поставените въпроси. Ами логично е повече те да не го правят, жалко... Нима очаквате на някой да му стане приятно като го наричат с подобни епитети, че на всичко отгоре трябвало да е и широко скроен за да не се засегне, е това вече не го разбирам...
А активността е страшна: Shocked
Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 6 нови отговора.

# 678
  • Мнения: 136
Благодаря ви за милите думи и за Боянски, а и за мен  Hug  Наистина е много общителен, непрекъснато се смее, но сигурно и защото през по-голямата част от бременността аз не спирах да се смея. Колегите ми ми разказват как са ме запомнили със заразителния смях, който непрекъснато се е носил от мен, докато още ходех на работа  Embarassed  Жалко, че явно е бил от хормоните. Аз и сега много се смея, но вече не ми идва така дълбоко отвътре  Whistling

# 679
  • Мнения: 57
Жалко, че явно е бил от хормоните. Аз и сега много се смея, но вече не ми идва така дълбоко отвътре  Whistling

Ми да те погъделичкам Wink

# 680
  • Мнения: 1 924
Вижте нещата откъм положителната им страна:активността наистина нарастна доста Grinning
То може да се дължи и на времето,де...

# 681
  • Мнения: 639
Вижте нещата откъм положителната им страна:активността наистина нарастна доста Grinning
То може да се дължи и на времето,де...
Мдааа, определено на времето, а Дафодил просто улучи точния момент - я да беше хубаво лятно време и да бяхме по цял ден на разходки, дали щеше да има повече от страничка-две по "темата"?

# 682
  • Мнения: 79
Здравейте и от нас Hug

Това време много гадно какъв вятър се вихреше преди малко,а сега слънце се опитва да изгрее

Airina мен също ме болеше първите 2-3пъти когато правехме сексто пък един секс беше няма що Laughing,но после всичко си доиде на мястото въпреки това не ми се ще много,горкия ми мъж

Георги също не се обръща никак си,но това изобщо не ме притеснява даже и по корем не обича да стои,но аз се радвам на дечицата които го правят Hug

# 683
  • София
  • Мнения: 29
Здравейте, аз не съм от активно пишещите, но съм от активно четящите. Та по този повод искам да кажа , че в доста кризисни ситуации и лавина от въпроси съм намирала доста от отговорите в постовете на Франчи и Петя, за което им благодаря Hug

# 684
  • Мнения: 136
Момичета, да ви попитам - как слагате децата си да спят - на една страна или по гръб? Аз отдавна спрях да редувам страните и предимно по гръб спи Боян, но пък се замислям дали няма да му стане плосък черепът отзад?  newsm78

# 685
  • София
  • Мнения: 2 132
Мони спи по гръб още от първи месец като сама си върти главичката на едната или на другата страна.

# 686
  • Germany
  • Мнения: 2 042
Гъди, моето е шугаво и когато спи. Все едно как го слагам, то се върти навсякъде.
Само обяд е, а аз вече си изчерпах номерата от песни и танци на народите...и не спи хич, ей го уж заспа а го чувам да си гризе ръцете. Уф, ако не духаше толкова, шях да го метна в кенгуруто да се разходим...

# 687
  • Мнения: 456
Момичета, да ви попитам - как слагате децата си да спят - на една страна или по гръб? Аз отдавна спрях да редувам страните и предимно по гръб спи Боян, но пък се замислям дали няма да му стане плосък черепът отзад?  newsm78
Нашия човек доста скоро след като ни изписаха от болницата започна да спи по гръб като главата му обаче беше на ляво и всеки опит да го поставя на някоя страна завършваше неуспешно. В резултат ни е леко сплесната главата от въпросната страна, като с времето положението се подобрява, а и започнахме да спим и на нелюбимата ни страна.
За секса: нямам такива мераци както преди и все се услушвам към другата стая където е малкия. Иначе не изпитвам някакъв физически дискомфорт.
Стелиян отново е във фаза на неистов глад. Сучем през час и половина. Вече сериозно се замислям за количеството и качеството на кърмата ми.
Много страсти бушуват днес из темата...

# 688
  • Мнения: 79
Аз редувам страните,но Жорко се завърта както си иска той Laughing
иначе нощем като се буди да яде и ако не се оригне го слагам винаги на една страна,но предимно спи пи гръб и си върти главата на ляво и дясно

Неговата главичка също е леко сплесната отзад,да се надяваме че ще се оправи с времето Praynig

# 689
  • Мнения: 57
Току що го приклещих между две възглавници и в момента спи на една страна (което не се беше случвало отдавна). Иначе все по гръб спи и ръцете нагоре.

Promiscuous Girl, лягай до него и отнасяйте и двамата. Като се събуди, ще те пипне и може пак да заспи. Пък ако поцока малко, съвсем ще му помогнеш Wink

Да почвам снимките аз, голяма съм плямпа.

Снеже,  newsm10

Оф, и мойто се събуди, баси.

Общи условия

Активация на акаунт