Насилие в училище

  • 8 060
  • 123
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 15 619
Отврат! Представих си моето дете в тази ситуация.
В полицията нали имаха такъв отдел!?  Все гледам един мъж по телевизията да се изявява.

# 31
  • Мнения: 3 164
Е, не можах да го изгледам до край CryНямам думи просто, ужасяваща действителност и безхаберие не само от родители, но и от заобикалящата среда Confused

# 32
  • Мнения: 854

В полицията нали имаха такъв отдел!?  Все гледам един мъж по телевизията да се изявява.
Ами аз тръсех точно къде могат да се подават сигнали за насилие, но не намерих. Има само за домашно насилие и за корупция.

# 33
  • Мнения: 1 217
Ето тук http://www.mvr.bg/contactus.htm подадох единия от сигналите аз.

# 34
  • Мнения: 854
Ето тук http://www.mvr.bg/contactus.htm подадох единия от сигналите аз.
Е, рових, рових, това не намерих. Браво.

# 35
  • Мнения: 2 401
Споделете къде и как сте сигнализирали, за да го направим и ние. Това не трябва да бъде подминато с само с тъжна констатация, че  видите ли така било  навсякъде днес.

# 36
  • Мнения: 1 217
Ето тук http://www.stopech.sacp.government.bg/?sid=child_bg&pid=911000000 подадох втори сигнал. Дано институциите си свършат работата качествено, защото не се знае утре кое дете ще попадне на истеричния боклук.

# 37
  • Мнения: 91
Току-що разбрах,че в училището на сина ми ,момиче от 9клас е пребило в класната стая момченце от 5 клас ooooh!просто си влязла в междучасието и започнала да го млати с юмруци в лицето,детето е с кръвоизливи в очите CryЩе предизвикаме обща родителска среща,да попитаме къде е бил дежурния учител,каква аджеба е ролята на бодигарда,за който тази сутрин изпратих 11 лева?

# 38
  • Мнения: 7 165
Тъжно, но няма моментно смазване, което да замени редовни внимание, възпитание, наказание, поущрение от родителите... И аз си мислих и замълчах - защото реших, че проблема е таткото - не защото е груьо, а защото е Някой ... т.е. ако се направи нещо срещу такива случки, то ще остане един минимум - случки с гл. "герой" - детето на Някой.

За съжаление това са последствията от такива липси в семейството.

След като родителите не са си свършили работата-ред е на обществото да се заеме с това.
Какви мерки? Поправителен труд-не е лошо като идея.
Защото утре последния удар на това момче може да е фатален.

Дано някой ден има закони и наредби, които се спазват и всеки отговаря за деянията си-независимо дали таткото е груьо или Някой груьо.

# 39
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Ужасно е. По мое време пак имаше тормоз, но чак такъв никога. Побойника е нечий син, сигурно вкъщи е мил и добър, родителите му може и да не предполагат. Този пример ме навежда на мисълта: Дали всички деца са мили и невинни? Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 15 619
Ужасно е. По мое време пак имаше тормоз, но чак такъв никога. Побойника е нечий син, сигурно вкъщи е мил и добър, родителите му може и да не предполагат. Този пример ме навежда на мисълта: Дали всички деца са мили и невинни? Rolling Eyes
Са, са, докато не преминат през родителското обучение.

# 41
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Са, са, докато не преминат през родителското обучение.
Права си. Лошото е, че накрая всичко се връща на родителите.

# 42
  • Мнения: 2 401
Аз се опасявам, че на сигнал "видеоклип заснет неизвестно кога и къде"  никой няма да реагира.  Дайте да разберем кое е училището. Моите опити не дават резултат все още.  bushkata,  постни клипа и в Клюкарника с молба да погледнат повече хора, може и да разпознае някой мястото или участника в действието.

# 43
  • Мнения: 15 619
Аз се опасявам, че на сигнал "видеоклип заснет неизвестно кога и къде"  никой няма да реагира.  Дайте да разберем кое е училището. Моите опити не дават резултат все още.  bushkata,  постни клипа и в Клюкарника с молба да погледнат повече хора, може и да разпознае някой мястото или участника в действието.
Пуснах го във фейсбук, но имам прекалено малко приятели.

# 44
  • Мнения: 1 217
Според мен стига да се заемат лесно ще разберат кой и откъде го е качил в интернет клипа. Оттам насетне ще е вече лесно. Надявам се и пострадалото дете да е споделило с близките си или друг за тормоза на безмозъчното келешче.

Общи условия

Активация на акаунт