Рев по време на сън

  • 10 651
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 092
Хайде и аз в отбора  Simple Smile
Нищо не помогна - нито хомеопатия , нито вечерни ритуали , нито четенето на приказки преди сън .
Търсила съм лекарско мнение , разбира се - несъвършена нервна система и невъзможност да изрази емоциите си .С времето се надраства .А да видим кога , че вече ми идва в повече  Tired

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 2 541
И двамата ли реват  Confused
При мен малкото все още реве от зъби, та незнам....

# 17
  • Мнения: 122
Александра е в такъв период в момента.Започнах да се притеснявам и с интерес влязох да прочета темата.да си призная почувствах се облекчена...При нея са по-скоро проплаквания-сутрин преди да се събуди и понякога при следобедния сън.Когато я попитам защо плаче обикновено казва,че се е уплашила.За себе си го обяснявам като преживяна емоция-страх от нещо.Надявам се да отшуми...

# 18
  • плевен
  • Мнения: 643
И малкия се буди с рев по време на сън.Много пъти съм се чудела какво става.Майка ми казва че може би сънува или  се е оплашил от нещо и в съня си го изживява отново.Сега чета от вас че е временно състояние и се надявам да отмине  Peace

# 19
  • Мнения: 1 199
И нашето 2-годишно дете проплаква насън, но креватчето му е долепено до нашата спалня, реагираме веднага и той щом усети че сме там заспива пак веднага. Ако спяхме на различни места, дори в една стая, докато станем и отидем при него, със сигурност щеше да е заревал силно. Всяка нощ по някое време се примъква и гушка при нас, а понякога както спи опипва този който е близо до него, явно за да се увери че не е сам и продължава да спи. За следобедния сън също до него трябва да лежи възрастен. Не съм привърженик на това детето да спи само на всяка цена. За брат му не беше проблем още от новородено да спи сам, но децата не са правени под калъп дори когато са братя. 

# 20
  • Мнения: 1 558
Синът ми е на 2 г и също плаче нощем.Почти не се е случвало да спи цяла нощ без да се събуди Tired

# 21
  • Мнения: 72
Дъщеря ми е на година и осем месеца и също плаче на сън. има дни в които спи дълбоко,но има и такива в които по няколко пъти плаче,но не се буди аз започвам да и говоря нещо и тя спира.

# 22
  • Мнения: 1 219
И ние сме нямали подобни проблеми,но и на мен ми стана кофти като изчетох поста на авторка и други подобни CryСигурно е ужасно да гледаш детето ти как се тормози всяка нощ и да не можеш да му помогнеш.Успех от мен миличка и се надявам всичко скоро да отмине и да го забравите Praynig Hug  bouquet

# 23
ами опитаи с етрични масла които деистват успокоително в съд с вода се слагат няколко капки и да стои вечер в саята на детето има и хомеопатино за бебета дормикинд дава се при никненето на зъбките успех

# 24
  • Мнения: 8
Здравейте! И аз да се включа в отбора. Сина ми е на 1г.8м. и откакто се е родил няма нощ в която да не се е събудил и да не плаче. Вземам го при нас и заспива държейки ми косата, не ме питайте дали вече не ми е изтръпнал скалпа, но няма как. Все си мислех, че са зъби но явно при нас не са.  Надявам се да отшуми.

# 25
  • Мнения: 991
Дъщеря ми също имаше такива периоди. Като че ли след като проходи, започна да спи по-спокойно, но скоро пак имахме такъв епизод. Когато баща й й даде да гледа филмчето за Немо. Тя страшно го хареса и все искаше да го гледа, но забелязах, че започва да се буди нощем с рев и говори нещо за рибата, зъбите... Говорех й, пеех й, но все пак минаваше време преди да се усети къде е и че аз съм до нея и да се успокои. Оттогава спряхме Немо и всякакви други телевизии - само "Лека нощ, деца" гледа понякога и то при нас Лека нощ се пада сутрин в 9:50 (пуснали сме си БГ телевизия). Иначе вечер - никаква телевизия. Пак се буди с плач понякога, но се случва рядко.

# 26
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 788
В момента дъщеря ми преминава през такъв рев нощем.Тя по принцип спи спокойно,но от няколко дни се буди и започва да крещи,плаче и да се извива в ръцете ни,когато я вземем.Чудехме се дали не се е уплашила или не са зъби,но друг път от зъби не се е държала така.Успокоява се само когато баба и я гушне и легне да спи при нас.Надявам се това бързо да отшуми,защото е кошмарно да се буди няколко пъти на нощ така,а и да не свикне да спи при нас.

# 27
  • Мнения: 47
И дъщеря ми имаше такъв период Rolling Eyes Най-стряскащо ми беше,когато мъжът ми е нощна смяна и като изреве посреднощ  #Crazy

# 28
  • Мнения: 64
Здравейте! И аз да се включа в отбора. Сина ми е на 1г.8м. и откакто се е родил няма нощ в която да не се е събудил и да не плаче. Вземам го при нас и заспива държейки ми косата, не ме питайте дали вече не ми е изтръпнал скалпа, но няма как. Все си мислех, че са зъби но явно при нас не са.  Надявам се да отшуми.

Ха,
Все едно чета за моят син.  Вече е на 1,3 и се буди всяка нощ с писък по 5-6 пъти и след като ми пипне косата се успокоява.  Когато го болеше бубата, зъби и  какво ли още не, сме го взимали при нас и после цял ден ме боли скалпа.

# 29
  • Мнения: 64
Моята баба иска да води сина ми на врачки, боячки и не знам още какви, но от приятелки знам, че нищо не помага.  Просто трябва да си го израсте.  Казват, че след втората година се успокоявали.

Общи условия

Активация на акаунт