Магазин за хубави дрехи

  • 19 159
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 777
Дика и Месалина.
Много са стилни и от хубави материи.

# 16
  • Мнения: 6 243
То и аз ако имах избор, нямаше да ходя костюмирана... Е, и да не е костюм, трябва да е нещо в диапазона на "елегантно-сдържано-безполово-по-възможност" облекло, щото се налага.

Аз за Дика не попитах, че нещо ми се виждат много "постни" техните. Аз вътрешно съм като една сврака - обичам шарено.

# 17
  • Мнения: 1 381
На мен много ми допадат колекциите на Бати Балено ( Рила стила) Капаска нещо все не ми харесва, я кройката, я материята, я цената.

Аз харсвам Етере, и Мандат- Ванила (там има колекции на различни бг. фирми, по младежки). Ако пък търся нещо по евтино и обикновено в Мария Магдалена. Също има хубави качествени неща в магазин Кристал на последния етаж и в Credo.

Dika определено не ме кефят, макар че отдавна не съм ходила там както и Дафне, защото много от материете им са 100% полиестер. Верно че по малко се изностват, но пък и ми седят някак по евтино. Доктато в другите споменати от мен почти всичко е от естествени материя и имат и от студена вълна, която ми е любима.

# 18
  • Мнения: 6 243
Ева, а къде горе-долу се намират посочените от теб магазини?
(познавам София, така че ще се ориентирам)

# 19
  • Мнения: 1 381
Ева, а къде горе-долу се намират посочените от теб магазини?
(познавам София, така че ще се ориентирам)

Значи Бати Балено ( Рила Стил) на Витошка и 2 -ри магазин с по-малдежка колекция на пресечка на Витошка, точно до пица Палас.

Етере- на Солунска, до пл. Славейков и в ЦУМ

Credo - в магазин Кристал с/у руската църква, като на последния етаж има отделно  цял етаж с конфекция на различни фирми . То в магазина има и доста други щандове. и 2-ри маразин пак на Цар Освободител до новата админ. сграда, почти с/у Червило.


Мария Магдалена - на ул. Раковска и Цар Освободител, като малко по-надолу на ъгъла с Аксаков има още един магазин без име където има готини неща, на различни фирми вкл. лятото си купих ленен костюм намалена Бати Балено. И още един маразина на бул. Стамболийски на ъгъла с ул. Цар Асен (май беше) всъщност след магазина за обувки на Роберт и Ленци. А пък срещу него има още един такъв без име с различни конфекции, даже днес минавайки с колата едно шлиферче фиксирах много ми хареса.

Ето това е дано ти допаднат, аз си падам по спортно елегантния стил, или както му казвам "младежки костюмчета не от тези  за тьотки".

В Манго също има готини неща,но на мен не са ми по джоба освен, ако има намаление.

# 20
  • Мнения: 3 569
BOSS - спортната линия.
MESSORI - официални дрехи

# 21
  • Мнения: 277
Ева, а къде горе-долу се намират посочените от теб магазини?
(познавам София, така че ще се ориентирам)

Значи Бати Балено ( Рила Стил) на Витошка и 2 -ри магазин с по-малдежка колекция на пресечка на Витошка, точно до пица Палас.

Етере- на Солунска, до пл. Славейков и в ЦУМ

Credo - в магазин Кристал с/у руската църква, като на последния етаж има отделно  цял етаж с конфекция на различни фирми . То в магазина има и доста други щандове. и 2-ри маразин пак на Цар Освободител до новата админ. сграда, почти с/у Червило.


Мария Магдалена - на ул. Раковска и Цар Освободител, като малко по-надолу на ъгъла с Аксаков има още един магазин без име където има готини неща, на различни фирми вкл. лятото си купих ленен костюм намалена Бати Балено. И още един маразина на бул. Стамболийски на ъгъла с ул. Цар Асен (май беше) всъщност след магазина за обувки на Роберт и Ленци. А пък срещу него има още един такъв без име с различни конфекции, даже днес минавайки с колата едно шлиферче фиксирах много ми хареса.

Ето това е дано ти допаднат, аз си падам по спортно елегантния стил, или както му казвам "младежки костюмчета не от тези  за тьотки".

В Манго също има готини неща,но на мен не са ми по джоба освен, ако има намаление.
Подкрепям Ева за тези фирми и добавям Миролио, имат магазин на ул.Граф Игнатиев срещу пазарчето.

# 22
  • Мнения: 1 761
Аз харесвам много дрехите на "карина"Русе, има също и много добри хасковски фирми за дамска конфекция.
В София за 150 лв мога да си купя поне 4 костюма с по две блузи към тях....
Äгресия"имат хубава колекция за тази есен,има няколко бутика около руски паметник с хубави модели на приемливи цени,в подлеза на спортната палата и на орлов мост също има много добре заредени магазини с голям избор от модели,материи и размери.

# 23
  • София
  • Мнения: 166
Бех добавила и Kensol , намира се някъде до Месалина на "Графа".

# 24
  • Мнения: 1 381
Аз харесвам много дрехите на "карина"Русе, има също и много добри хасковски фирми за дамска конфекция.
В София за 150 лв мога да си купя поне 4 костюма с по две блузи към тях...

не се обиждай, но ако са толкова евтино, едно е сугирно че са 100%  полиестер, пък и в кройките бих се усъмнила. Аз също не си купивам безбожно скъпи и вносни неща, но обикновено се радвам ако учеля един кост'м за 100 лв, а пък 4 + ризи, направо ми намирисва на лошо качество.

# 25
  • София
  • Мнения: 19 249
Бех добавила и Kensol , намира се някъде до Месалина на "Графа".
Аз го знам на Кенсол, ама на Месалина има ли отделен магазин - щото те двете практически са едно и също
"Нико" също имат хубави неща, ама напоследък и цените им са хубави
"Корона" на Дондуков и Раковска - но там май са по-тежки костюми, за по-зрели жени
Между "Мария - Магдалена" на Раковска и на Стамболийски ми се струва че има разлика - първата определено предлага по-скъпи дрехи, докато във втората можеш и нещо по-евтино да намериш (естествено, за сметка на материята)

# 26
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Аз харесвам дрехите на Texton (www.textonbg.com).
Това-онова на Naf-naf, Stefanel, Sisley, MaxMara, но не съм се разсипала да пазарувам от там, ако ме разбирате.  Wink От време на време, ако си струва инвестицията.
Много съм разочарована от Kookai, последните две години от Benetton, а в Betty Barclay направо си глътнах дъвката, нищо, че не дъвча дъвка.  Дрешките не са кой знае какво, но цените - леле, мале!
Най-много си падам по Red and Green, но скъ-ъпички са (както казва онова гадно лисиче от рекламата с праха за пране).  Grinning 

# 27
  • Мнения: 567
Аз си купувам често то Миро и съм много доволна, защото са качествени.

# 28
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Аз харесвам много дрехите на "карина"Русе, има също и много добри хасковски фирми за дамска конфекция.
В София за 150 лв мога да си купя поне 4 костюма с по две блузи към тях...

не се обиждай, но ако са толкова евтино, едно е сугирно че са 100%  полиестер, пък и в кройките бих се усъмнила. Аз също не си купивам безбожно скъпи и вносни неща, но обикновено се радвам ако учеля един кост'м за 100 лв, а пък 4 + ризи, направо ми намирисва на лошо качество.
Обаче явно никога не си си купувала нещо от тях щом говориш така.КАРИНА е единствената фирма която шие по стария БДС стандарт и единствено нейните дрехи ми стават и стоят добре. Не че нямам дрехи и на други фирми но просто знам че като видя моя номер и не ми се налага да меря въобще щом е производство на КАРИНА. А и не се късат както си мислиш ти. Аз имам един панталан на 5 години и не е мръднал от никаде като си представиш че пера всичко в пералня и щом завали не го свалям от гъ..си докато не стане + 35 на вън. Пера гладя и обличам на ново толкова е удобен.

# 29
  • Мнения: 176
xaresvam dika zastoto sam rabotila tam i znam kak se shie no ina4e vsi4ko si shia  sama i mi e got  Party

Общи условия

Активация на акаунт