На АПРИЛското човече, честитим половин годинка вече!

  • 32 537
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 182
chockolina и Емо има кристали в урината!Личната каза да пие повече вода,за да функционират бъбреците по-добре!То явно повечето кърмачета имат кристали,защото не пият вода  ThinkingМежду другото книжката на Мони е просто невероятна  Heart Eyes

Последна редакция: пн, 26 окт 2009, 19:14 от desi054224

# 721
  • Мнения: 285
Здравейте и от нас  Hug
Честито на всички именници   smile3525 да се сбъднат всичките им мечти
И ние празнуваме днес моят племенник прави 3 годинки и се казва Митко тоест има двоен празник  Mr. Green
Емануела честита годишнина нека любовта згрява сърцата ви още дълги години
Честита 7 месечинка на Жабетата  newsm32 newsm32 newsm32 за малко да ви забравя  Embarassed
Пипи радвам се че децата са по добре  Hug
Днес моите госпожици ми скриха тока  Shocked ooooh! Shocked почти не спаха и щото им се спи едни ревливи капризни мали мали за това след конферентната връзка с големия батко 3 годишния ги изкъпах ме и заспаха не се знае до кога  Tired Мадлен миналата нощ е спала само 4 часа Никито си спи за сега  Praynig
 Чоколина аз качих снимка на малките в колажа за март и в този февруари-май  Hug
Приятна вечер на всички  Heart Eyes

# 722
  • Мнения: 13
Люси ми за бебешкото парти се събират приятелки на бременната мама и носят подаръци за бебчето или парички да си купи мама кактото и е необходимо, има хапване, пийване и много приказки от рода на кой как е раждал и тн все весели теми и случки с цел да се успокои бъдещата мама че нее страшно(всеки си знае само как е било де Mr. Green) но идеята е да се подпомогне бъдещата мама и бебче с каквото им е необходимо Peace Весело беше тъй като се бяхме събрали все бърборанки и веселушки Mr. Green
Честита 7ма месечинка на ЖАБЧЕТАТА ЯНА И ЙОАНА, НА АЛЕКСАНДРА, ПРЕСИАНА, ТЕОДОР, ХРИСТО  И МЕЛИТА!

# 723
  • София
  • Мнения: 243
Здравейте и от нас мили майчета на малки зайчета Hug
Поздравяваме всички 7 месечинковци и озъбили се бебета. Heart Eyes
Ние сме все още в отбора на беззъбите усмивки Mr. Green
Връщам се назад да чета и после пак ще пиша.
Целувки на всички от мене и томчо бонбончо и до скоро.  bouquet

# 724
  • Мнения: 309
Добър вечер, момичета! Hug
Извинете ме, не съм ви чела, напоследък нямам никакво време, сега свършихме единия проект и засега има малко пауза до следващия, така че се надявам скоро да съм в час с всички настоящи теми!
Само искам да честитя днешния празник на всички именници, рожденници и месечинковци, както и на тези които имат професионален празник/като мен/!Да сте живи и здрави!  bouquet  bouquet  bouquetЧестита годишнина на Емануела!Желая ви много щастие и безкрайни красиви мигове!  bouquet
Ние сме добре, Ния е на моменти, ту е много кисела и не спи, ту е много добричка и си спинка!Зъби и ние още нямаме, но ги очаквам всеки ден, ама аз чакам вече месеци, така че кой знае....Вече яде пюре от картоф/домашно приготвено/, много й харесва, още не сме стигнали количеството за заместване на хранене, но скоро и това ще стане!После ще предложа морков, тиква и т.н.На консултацията в петък мерките ни бяха 7.700кг и 69см!Доктора ни похвали, че сме отличници и в мерките и в развитието изобщо!Каза също да не й се плашим, че реве толкова, била си напълно здравичка, но сега вече са много умни малчовците и знаят как да се качат на главата на мама! WinkОще не сме направили необходимите изследвания, на 29-ти ще ходим по ЗК и тогава ще видим кога ще стане и това сложно нещо!
Имам чувството, че не съм писала и чела с години какво правите, много ми е мъчно някак си!Надявам се скоро да съм по- във час и да се включа и по вашите ни общи проблеми! Hug
Лека и спокойна нощ!

# 725
  • Мнения: 143
Хайде и аз да кажа едно честото на всички празнуващи днес - именици, месечинковци, рожденици. годишници! Simple Smile))
Влизам съвсем набързо, че тези дни ама хич време не остана, а утре е големият ден на нашето пътуване към родната България! Simple Smile)) Виктор за съжаление два, три дена е доста крив, но днес направоооо ...... много му беше дискомфортно явно, че много мрънка! Оххх, дано утре да е в настроение, че просто не знам иначе какво ще ни се случи 3, 4 часа в този самолет!!!!
Иначе от два дена вече си имам 7 месечно момченце и затова ви черпя с най-вкусната тортичка, която ви се хапва! Simple Smile))) и с една снимчица на моя силно подвижен бебешок!
Само благодарение на моя инат успях да го задържа полегнал и да не му давам да сяда докато не стана на 6 месеца. Обаче с ходенето не мога вече да го ограничавам! Супер се кефи в проходилката и си ходи доста добре, даже по-скоро на цяло стъпало стъпва! Обикаля, пипа навсякъде. Подредила съм на всички достъпни места играчки, за да си ги гепва!  Wink И вече започвам да прибирам всичко, което не трябва да достига! Дивак голям  Heart Eyes  мамин сладък!
Щях да пиша нещо по дискотираните теми... ама забравих!
А да, Деси, дано все пак си остане при вас вашия татко, че много тъжно така! Или поне пак в Барселона го пратете! Simple Smile))
Чоки, мерси за снимчицата.  Hug
Хайде следващия път - от Варна - морето, сините вълни, вятъра в косите и голите женииии...... Simple Smile))

Последна редакция: вт, 27 окт 2009, 01:34 от snesh

# 726
  • Мнения: 98
Здравейте, и ние сме вече на половин годинка и нямаме зъбки, но много ни мъчат. За сметка на това говорим много, само срични, но и те ме радват. Най много ме радва като казва мама. Но първата думичка беше баба. Нашите баби ги виждаме в месеца два пъти, но все пак се гордеят от тази първа дума, въпреки че е казана несъзнателно. И Тошко има кристали в урината, но и той е кърмен , още го кърмя. Това не ме притеснява, предлагам вода винаги, колкото иска да пие, около 30 мл пием на ден, с голям зор.

# 727
  • Мнения: 2 090
Здравейте дружки Heart Eyes

Първо-мерси за поздравите за именника ми,и за подкрепата за моя милост Hug.Вчера беше много емоционален ден,в последния момент се случи се това на което се надявахме-желаното предложение за работа на милото!Не е в Бг.,но поне избегнахме това което аз не исках-малко смутното предложение за работа без договор в Копенхаген Rolling Eyes.Та както и да е,snesh,не е в Барселона,но пак е в топла страна Sunglasses,и най-важното-работата,с която винаги се е занимавал.Всичко си е легално,знае езика,ще заминават с един негов приятел,което допълнително ми дава някакво успокоение Rolling Eyes.В Бг. за съжаление нямаше никаква алтернатива в момента Confused.Ще лети края на седмицата...
Анито пък вчера зарадва тати(и не само него,но най-вече) с нови думички,напълни му сърцето-цял ден като картечница повтаря ''та-та-та-та-та'' Laughing.
Направила съм и клипче,ще го кача по-късно като имам повече време.Последните дни спях много зле нощем,а Анито сякаш беше мое отражение-буди се през час,викове,въртене... Tired.След смяната на времето с батко си щръкват едновременно в 6.30h ooooh!,и започва купона Crazy

velvet s,с малко закъснение да честитя празника и на твоя Димитър  bouquet,както и професионалния празник на Принцеската и нейната половинка  bouquet,и годишнината на emanuela88  bouquet!
Също честито на 6 и 7-месечинковците,които съм пропуснала lovekiss

Олче,така е по-сладко като сами си правите ремонта,макар че е по-трудно в момента Hug.Дано по-скоро му се види края smile3538
Ще ни липсвате с Елина и Велизаркин Heart Eyes,дано по-скоро се завърнеш в редиците априлски Wink

chockolina,Пепси каква коконка е Flutter!Поздравления и предварителни благодарности за труда който ще положиш за колажите  bouquet.Сигурна съм няма да има по-прекрасни,нямам търпение да станат готови Crazy
За кристалите в урината,Анито също имаше,педиатърката каза че няма причина за притеснение Peace

velvet s,аз зеленчуците ги замразявам сварени и направо пасирани на пюре(в чашки за една порция).Като ги размразя,само добавям мляко,и давам на лакомийката Heart Eyes

Имамама,скорошно оздравяване на бебчо Praynig,както и на всички болни дечица!

snesh,страхотен чаровник е Виктор Heart Eyes!Желая ви лек полет утре,и малкия бандит да се държи прилично Hug








# 728
  • Мнения: 7 134
Вчера не успях да честитя празника на половинките на Деси и Велвет! Живи и здрави да са момчетата до вас!   bouquet
Деси, радвам се за по-добрата възможност, открила се пред мъжа ти. Със сполука да му е!  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Браво за та-та-та-та-та ..... Мелодията от Междузвездни войни ми се затататка в главата.  Grinning
Олче, бързо да приключите, че да имате един повод по-малко за притеснения и изхабени нерви.  Hug
Шоки, преди не ми оставиха възможност да ти пиша за детенцето с енцефалит. Имаше подобрение по информация от преди няколко дни. Скоро не съм се чувала с братовчедка ми да я питам. А Пепси е като някакъв сувенир направо - красива и като играчка.  Simple Smile
И на Нани съм забравила да й пиша, че с Тайс Nachkerzen Балсам пъпкоските по коремчето, ръчичките и коленцата (тези по бузките са друга боза  Tired) на Мария вече ги няма. Да курс от 10 дни, но ще я мажем още доста време с него. Става въпрос за кожа без видими пъпки по нея. Усещат се само с допир с чувство но грапавост. Бузите започнаха да завяхват и те, но няма такова упорито чудо.  ooooh!
Мамасита, как успяхте да му видите сметката на коша? Че и да ви го сменят за стол. Имаш някаква все още неразкрита дарба ми се струва.  Simple Smile Безаварийно да си возите Ачо в стола.  Hug
Днес съм в настроение да слагат ваксина на дребата. Сигурно и тя, сън не я лови направо от нетърпение.  Simple Smile Само дето имам дребен проблем - предния път, когато ходихме на консултация взех и ваксината, но нали се отложи ... Както са препоръките съответно я сложих в хладилника на вратата (така ме посъветваха в аптеката, а и други ваксини за родителите ми противогрипни така съм съхранявала преди). Но снощи нещо ме зачовърка да видя за каква температура става въпрос. Оказа се, че при препоръчителна от 2-8 градуса, нашият хладилник на мястото, където живее Пентаксима поддържа 11 градуса. Днес май ще трябва да й купя нов Пентаксим, че ме е голямо шубе. Не че знам при какви точно температури ги държат в аптеките и лекарските кабинети(само идея да смешните хладилничета имам). newsm78

И това гадно сменено време ми разказва играта направо.
По случай събитието сигурно вчера получих две ухапвания от любоооов по бузата. Млекоцентралата си я погризква отдавна.
  

# 729
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Момичета, дайте предлажения за заглавие, че подготвям новата тема! newsm78

# 730
  • Мнения: 3 211
Здравейте!
Тази нощ Вики много кашля, спи и кашля, киха... Tired
И днес продължава. Ако утре не е по-добре ще я водя пак на лекар.
Рони, и на Габи беше така кожата като бебе-по бедрата, по ръцете над лакътя и по бузките. Тя все още си е така, но тя и моята е така. Казвало се "бодлива кожа". Намалява като се маже редовно с Нахткерцен балсама, но след време пак излизат. Всъщност нейната кожа сега е с пъпчици, като бебе беше само грапава. Дано на красивата Мария да изчезнат трайно Peace
А, и защо не питаш първо в аптеката или педито, преди да се изръсиш с толкова пари за нова?
Снеш, чакаме да се обадиш като дойдеш, че покрай теб да се организираме и ние, че много са несериозни повечето Simple Smile
*DeSiTo*, радвам се доброто предложение. Е, пак ще се разделяте, но поне да си струва Peace
Уф, тези изследвания ще гледам утре да ги направя, защото свършва месеца. Сигурно след тази болест, резултатите няма да са добри, но ако трябва после ще правим нови. Само дано да успея бързо да взема утре сутринта урина, че ще водя и Габи на градина, а ако овнето реши да не се изпикае, кака й ще остане без закуска в ДГ ooooh!

# 731
  • Някъде там...
  • Мнения: 4 000
Времето лети, не спира, от Април половин година мина.
Гука, не спира, Априлчето сладко, за радост на мама, за радост на татко.
Към нови подвизи са устремени Априлчетата ни засмени.

# 732
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Жабче, мерси - взех второто предложение, но го съкратих на "Гука, не спира, Априлчето сладко, за радост на мама и татко", че да се побере на определеното място.  Heart Eyes

Вери, не мога да ти пиша ЛС  newsm78 - виж какво ми излиза:
http://i82.photobucket.com/albums/j265/chockolina/Razni%20snimki/NewPicture3.jpg
Ще дойда в Морската към 15.30-16 ч., че диването сега спи (най-после  Twisted Evil).

Готова съм с темата, като се прехвърлим на следващата страница, ще я пусна. Grinning

# 733
  • not found
  • Мнения: 581
Априлската ни дружинка обича да скача , лази и спинка

# 734
  • Мнения: 13
Здравейте банда как сте днес?  bouquet
Първо да не забравя да честитя с закъснение професионалния празник на Принцеса Рая и съпругът и  bouquet
Да изкажа своята радост, че  все пак сме успяли с положителната си мисъл да помогнем на Деси и нейният съпруг да си намери добра работа Hug Деси в коя държава ще е ако не е тайна? Надявам се да потръгне и да му хареса пък може и вие да идете при него пролетта? Много късмет  Flowers Four Leaf Cloverи стиснати палци fingerscrossed за него с пожеланието за лека адаптация в новата обстановка! Много се радвам за Анито с нейното сладко та-та-та да и нацелуваш сладките бузки Heart Eyes
Снеш твоят Вики е голям сладур Heart Eyes да го изядеш със дрешките направо Hug(Благородно ти завиждам че си отиваш у дома Peace, надявам се и ние другото лято да си дойдем, че ми е мъчно Tired)
ЕлиКат дай да го видим тоз красавец Тошко? smile3522
Рони хубавата Мария няма ли да ни я покажеш?Дано да минете ваксината без рев и висока температура Praynig Hug
Вери Найс  вече на Вери Тайред  ли мина? О милата ти и малката Вики  Hug надявам се да не е нещо сериозно Praynig и бързо да се оправя! Hug
Чоки пепси е много сладка, но моя фаворит си е малкия сладур Пипо Heart Eyes и кака му Hug с нетърпение чакам колажа, за което предварително ти БЛАГОДАРЯ!  bouquet за отделеното време и енергия Hug
Е хайде да ви пожелая приятен и спокоен ден и да пишете повече ей! Mr. Green (следя ви с интерес Blush)

Последна редакция: вт, 27 окт 2009, 14:42 от mimeto80

Общи условия

Активация на акаунт