Номинации за Муньо - N-ти поред- ТЕМА 5

  • 716 684
  • 3 011
  •   1
Отговори
# 2 835
  • Мнения: X
КАжИ чеСно, не го ли прибраха в кукувичарника?

# 2 836
  • Мнения: X
КАжИ чеСно, не го ли прибраха в кукувичарника?

Изнесохме се набързо, хората го гледаха странно. Момчето имаше страхотни претенции, а аз и до днес мисля, че му хлопа дъската Joy

# 2 837
  • Мнения: 17 616
тряаше да го земеш
и вкъщи никога няма да ти цапа с обувките
и сигурно е фетишист и сам ше си пере чорапетата

# 2 838
  • Мнения: 355
Хахахахаха имаше един откачалник преди в Продавалника. Аз съм пуснал да продавам един съединител за камиони, оня откачалник ми пише дали не мога да му продам мои носени чорапи и фанелки. Бая си мислех да му чукна една среща на тоя пустиняк, па да му отвъртя два шамара да му се наместят чакрите. Всякви болни хора има. Отде го измисли с тия носени чорапи нз. Телефон ми искаше, да сме си говорели😂

# 2 839
  • Мнения: X
Хахахахаха имаше един откачалник преди в Продавалника. Аз съм пуснал да продавам един съединител за камиони, оня откачалник ми пише дали не мога да му продам мои носени чорапи и фанелки. Бая си мислех да му чукна една среща на тоя пустиняк, па да му отвъртя два шамара да му се наместят чакрите. Всякви болни хора има. Отде го измисли с тия носени чорапи нз. Телефон ми искаше, да сме си говорели😂

Има такива откачалки с фетиш към носени чорапи, дрехи, дори бельо, но освен тях съм сигурна, че и нещо друго е искал Flutter

# 2 840
  • Мнения: 9 877
И аз така смятам Simple Smile
Нз - не ги ли устройва да си пазаруват от дрехи втора употреба? Или може би искат дрехите на някого, когото харесват

# 2 841
  • Мнения: 19 027
И аз така смятам Simple Smile
Нз - не ги ли устройва да си пазаруват от дрехи втора употреба? Или може би искат дрехите на някого, когото харесват

Втората употреба мирише на препарат за дезинфекция. На мен лично веднага ми излизат едни ситни пъпчици по ръцете, обратната страна на дланите, когато пипна втора употреба - толкова са агресивни тези препарати. А тези хора искат носени дрехи (гащи, чорапи и пр.), защото ги възбужда миризмата им (на човек, на телесната пот, мръсотия и мазнини, може даже и някакви феромони да надушват) - никаква работа не им върши втора ръка от магазина.

# 2 842
  • Мнения: 485
Това за босоногия в магазина, направо ме остави без думи...

Да се включа и аз. Излизаме с приятели на бира и цаца. Синът ни, около 10 дни преди срещата, беше имал рожден ден. Всичко нормално. Хапваме, разходихме се с него по плажа. Идва време за сметката и нашия - "Къде ми е подаръка?". С баща му се правим, че не го чуваме. Аз започвам да го питам нещо друго... Той обаче не - иска си подаръка от хората за р.д. И рев...
Много неудобно ни стана! Наистина е малък още, ама... Дано само сега да върши муньовщини. Като порасне, да се спре! Simple Smile

# 2 843
  • Мнения: 9 441
Това за босоногия в магазина, направо ме остави без думи...

Да се включа и аз. Излизаме с приятели на бира и цаца. Синът ни, около 10 дни преди срещата, беше имал рожден ден. Всичко нормално. Хапваме, разходихме се с него по плажа. Идва време за сметката и нашия - "Къде ми е подаръка?". С баща му се правим, че не го чуваме. Аз започвам да го питам нещо друго... Той обаче не - иска си подаръка от хората за р.д. И рев...
Много неудобно ни стана! Наистина е малък още, ама... Дано само сега да върши муньовщини. Като порасне, да се спре! Simple Smile

Нищо мунско не виждам в постъпката на детето. Вашата роля тук е била да обясните,  че РД е минал, а сега сте се събрали по друг повод. На 10 години ще те разбере много добре, не е като да обясняваш на 2-3 годишно.

# 2 844
  • Мнения: 6 387
Това за босоногия в магазина, направо ме остави без думи...

Да се включа и аз. Излизаме с приятели на бира и цаца. Синът ни, около 10 дни преди срещата, беше имал рожден ден. Всичко нормално. Хапваме, разходихме се с него по плажа. Идва време за сметката и нашия - "Къде ми е подаръка?". С баща му се правим, че не го чуваме. Аз започвам да го питам нещо друго... Той обаче не - иска си подаръка от хората за р.д. И рев...
Много неудобно ни стана! Наистина е малък още, ама... Дано само сега да върши муньовщини. Като порасне, да се спре! Simple Smile

Нищо мунско не виждам в постъпката на детето. Вашата роля тук е била да обясните,  че РД е минал, а сега сте се събрали по друг повод. На 10 години ще те разбере много добре, не е като да обясняваш на 2-3 годишно.

И аз така, за малко да прочета грешно. Та затова съм го болднала. Grinning

# 2 845
  • Мнения: 9 441
Прочела съм грешно Grinning но все пак едно обяснение на детето не би било излишно.

# 2 846
  • Мнения: 485
Обяснихме му, разбира се.
Казахме му, че подаръци се получават само на празненството и от хората, които са били поканени и съответно той ги е почерпил. Ама детето си иска... Simple Smile После се поуспокои, обаче неудобно ни стана. Simple Smile
Не сме от тези родители, които просто казват "НЕ" и до там. Винаги всичко обясняваме, защо, как, какво би последвало ако направи или не направи нещо.
Той принципно не е от децата, които се сърдят ей така за спорта. Много добре си знае какво е позволено и какво не. Не ни е проблем да влезем в детски магазин с играчки и да излезем без нищо. Всичко му се обяснява и си разбира, но така си беше решил този ден. Simple Smile

# 2 847
  • София
  • Мнения: 9 554
Хайде да изтипосам един клиент от тази сутрин.
Влиза човекът в офиса, казва за какво идва и аз си свършвам работата. Давам му неговият комплект от документите, пожелавам му приятен ден и продължавам да си пиша нещо. Той ги взима, явно машинално отговаря "И на вас" , но си остава на стола. Потропва с пръсти по бюрото в такт с песента по радиото, видимо й се кефи и аз реших, че просто иска да я изслуша. На мен с нищо не ми пречи и затова го оставих. А след малко той ме пита "Имате ли още много работа, че бързам? Не искам да Ви давам зор, но просто информативно питам.". Много се изненада като му казах, че съм приключила когато съм му дала папката с документи и съм му пожелала "Приятен ден". Laughing

# 2 848
  • София
  • Мнения: 39 771
ММ ме стресира сутринта. Котаракът ме събуди в 8 сутринта, но тогава хич не обърнах внимание на ММ.
Опитвам се да го събудя към 10. Все едно гледам Hugh Jackman в ролята му върколака. Някакви огромни и широки бакенбарди, които продължават и под брадата.
"К'о си направил бре?". "Реших да се обръсна, но ми свърши батерията"
Нема по голям ужасТ от бръснат-недобръснат Simple Smile

# 2 849
  • при късмета
  • Мнения: 24 014
Моя ме стресира непрекъснато. Като му кажа "обръсни се" и той уж слуша. Ама отива в банята и си бръсне главата, а брадата си стои

Общи условия

Активация на акаунт