Развод със заплахи, проблеми и тормоз

  • 11 612
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 458
Lily___, радвам се че съм те разсмяла  Grinning. Хубаво е да се опитваме да виждаме положителното, а ако няма такова, то тогава да погледнем на нещата с насмешка. При всички положения е по-добре от негативизма и самосъжелението  Peace


blagovesta
, ми така де, красотата и любовтта са толкова по-лесно постижими и даряват много повече в замяна. Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 3
Благодаря ви за отговорите! Hug ..как да обясня..обичам трезвения си мъж,толкова колкото мразя пияния му вариант..когато е трезвен той е съвсем друг човек и този човек ме държи още и го обичам..от известно време се старае да се владее и да не пие,взема и едни хапчета които силно повлияват нервната система и са противопоказни с употреба на алкохол...та аз съм с проблемна бременност и от 4-я месец(сега съм в 6-я)имам серклаж понеже не съм можела да задържам плода и шийката ми къса..както и да е предписаха ми постоянно лежене дотолкова че ми се позволява само до тоалет и за храна да ставам и мъжа ми наистина показва желание и стараене откакто разбра че това ми положение е възможно да е на нервна почва понеже лекарят каза че нервната система е пряко свързана с мускулатурата и от нерви също можело матката да контрактира..и сега прави всичко гледа ме пазарува работи и си личи че го дърпа да пие понякога,но се овладява(чесно изумявам се но се удържа някак си)това положение ми вдъхва надежда,понеже виждам че има желание и още повече старание от негова страна...последната ми надежда е детето ако щом се роди не се промени не заради себе си а заради нея ще се разведа на 100% то милото не заслужава да израства в такава стресова среда,но ако заради беба се старае така както сега аз ще се радвам искренно Дай Боже!

# 47
  • Мнения: 3
..а и незнам дали се отнасяше до мен,но аз друг мъж в живота си нямам yes...

# 48
  • Мнения: 4 458
Py}l{a_86 , успех и много щастие  Hug Лека бременност и безпроблемно раждане!

Общи условия

Активация на акаунт