90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема №69

  • 30 131
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 171
Благодаря на Жани за новата тема.  bouquet

# 31
  • Мнения: 0
Здравейте!
от няколко дни следя темата и съм малко объркана
картофа не е въглехидратна храна  ooooh!

# 32
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Добро утро момичета  Hug
Не се предавайте!

Дори и да прегрешите някой ден (гледайте да не е много често Whistling) продължавайте напред. Всяко преборено грамче е от полза.
Калимана, в предната тема някой обясняваше, че са въглехидрати, ама от простите, които се усвоявали по различен начин.
Не го обясних много точно, но какъвто и да е маханизма резултата от диетата е налице.
Аз сега съм в процес на задължане на -3кг.
Жани, благодаря за темичката   bouquet

# 33
  • Мнения: 74
Привет на всички !
От днес и аз се включвам във вашите редици. Аз си мисля, че това е по- скоро режим на хранене, и по тази причина ми се струва че бих могла да го спазвам....иначе ми е трудно с големи лишения и ограничения. И понеже ми е твърде много да прочета всичките 60 и ...теми, така че не знам кой какво е постигнал...и все пак ако имате някакви препоръки, нещо което не трябва да се допуска или пропуска...
Благодаря ви !

# 34
  • Мнения: 1 710
Ето ме и мен...отново. Преди няколко месеца направих диетата и резултатът беше невероятен. Изглеждах чудесно на сватбата си, но уви трябва да се върна отново сред вас. Това само по себе си е чудесно, защото сте чудесна компания. Лошото в случая са 10-те завърнали се килограми. Аз имам поликистозни яйчници и лекарят ми каза, че хормоналният дисбаланс води до натрупване на тегло. И ето ме тук 3 месеца след края на диетата. Килограмите се върнаха.  smile3518 От утре ставам нов човек и започвам отново с вас тази чудесна диетка.
Лек и успешен ден на всички!


Това, което казваш за поликистозните яйчници не ме радва, защото съм в същото положение.Бях свалила 32 кг. и се върнаха някъде към 26.Преди две седмици си казах, че нещата не могат да продължават така.Нямам грам самочувствие, заради наднорменото тегло.Тук в тази готина компания забравяш, че си на диета и никой не ти говори приказки от рода, че от диети няма полза.Твоите 10кг. са нищо на моите 30-40, които мисля да сваля, но всичко с течение на времето.

# 35
  • Мнения: 122
Момичета, здравейте, ето ме и мен в новата ни темичка.
Имам едно въпросче, моля по вещите за отговор - утре ми е 29 ден - плодов или воден ? чета различни мнения и съм объркана, незнам какво да правя .... от една страна да следвам режима точно , от друга чета че се зацикляло.
Моля ви  за мнение  Hug хубав ден и успешна седмица   bouquet Heart Eyes

 harizanova1985 , Angra , милички и аз съм с такива проблеми..... не е истина колко често срещан проблем са...

# 36
  • Добрич
  • Мнения: 72
Добро утро и от мен!!!
Как сте момичета? newsm03
И аз от днес съм с вас и вече започвам да си представям как след първият цикъл ви се хваля колко съм свалила!В момента се чувствам прекрасно и даже еуфорично,че правя нещо за здравето и за самочувствието cu.
Ангра,напълно възможно е да е oт хормоналния дисбаланс .Аз имах и все още имам съмнения,че и при мен се получи това качване на кг от противозачатъчните,които приемах 2 години,но не съм си правила изследвания в тази насока( все още).За тези 2 години(тогава бях на 20)качих 15ина кг без да променям хранителния или двигателния си режим.А пък след раждането още повече
Но край на това!!!
Още не съм измислила какво ще хапна днес сега ще разгледам рецептите и ще се отчета.
Приятен и много минусов ден на всички! Heart Eyes

# 37
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
newsm51  love001 newsm51 Привет , фиданки.
Минавам да се разпиша набързо.  Grinning

Много  Heart Eyes Hug Heart Eyes на старите фиданки
и успех на новите.  Peace

Аз съм си в старата форма , стават ми дрехите ,
само малко съм ка4ила в областа на подцицниците  Mr. Green ,
но не е траги4но , Ще ги смъкна. Поне в трътката и други области съм съЩата.  Crazy
Това да е проблема ми. Simple Smile

Ина4е сме добре с дедко. Тук си е топло около 28 градуса е , има плажуваЩи и по4иваЩи.
Жега си е и през ноЩа , деноноЩно е отворена вратата на терасата.

Та така около мен. До скоро моми4ета.   bouquet

# 38
  • Мнения: 377
Момичета, здравейте, ето ме и мен в новата ни темичка. [
Имам едно въпросче, моля по вещите за отговор -]утре ми е 29 ден - плодов или воден ?[/u] чета различни мнения и съм объркана, незнам какво да правя .... от една страна да следвам режима точно , от друга чета че се зацикляло.
Моля ви  за мнение  Hug хубав ден и успешна седмица   bouquet Heart Eyes

 harizanova1985 , Angra , милички и аз съм с такива проблеми..... не е истина колко често срещан проблем са...

Аз правих вместо воден плодов по препоръка на Мартинче и не съжалявам! Peace  А според мен зациклянето не е от това - аз не съм свалила нищо откакто влязох във втори цикъл , но по мерките има минусчета  Party  Както споменах и по- горе и миналия месец имах едно зацикляне от 10-тина дни , но после всичко се оправи. Wink

Успех утре каквото и да решиш !  bouquet

# 39
  • Мнения: 1 710
Жани, да се отчета за квадратите.Много са вкусни.Сега изядох един.Само, че ми докарва чувство за вина.Сигурно ще имам и за следващия въглехидратен ден, че в нас сега сме се превърнали в дебелариум.Аз съм на една диета, а баща ми на друга.Но в никакъв случай не съжалявам, че си ги направих.Така, че фиданки, ако ви се яде сладичко, квадратите са решението.  chef

# 40
  • Мнения: 1 234
Харизанова що те бори сега вината, те са си напълно режимни, недейте така бе хора, аз колко режимни сладки хапнах предния път, и наобеда и вечерта  Embarassed, сутринта с едно око погледнах кантара и пак имах минусче  Joy Мисля да ги направя във формата за мъфини, колебая се между тях и една друга рецепта, но се чудя дали ще станат ако не сложа какао, че шоколада на глазура го обичам, ама като блат не много, какво ще кажете, мисля че пак ще се получат  newsm78
Целувката83, давай смело с плодов ден  Peace
Жабке  Hug

# 41
  • Мнения: 78
Здравейте момичета Hug Първо искам да честитя новата тема Жани едно голямо благодаря Hug Hug Hug На всички нови момичета сега за режима  аз ви чета постоянно.но не пиша може би трябва ,защото ето че станаха фаловете Ели заслужавам много от твоите бухалки направо не вярвах че ще се издъня така Embarassed Embarassed след 9 дни ми идва края на втори цикъл и днес съм тотално отчаяна cry и не знам къде да се скрия newsm43 прегрешенията ми почнаха от миналата седмица в началото бяха малки или поне така си мислих ooooh! после дойдоха събота и неделя и в двата дни омесвах белтъци и въглехидрати направо не знам  Embarassed  минават ми мисли или да си продължа по-дълго диетката или да се отказвам и понеже днес ми се пада плодов си мисля да го направя воден и да продължа поред,но нещо ми е разширено стомахчето и пак ми се хапва досега нищо не съм яла не знам Blush Чакам бой и съвети smile3506

# 42
  • Мнения: 122
Валентинче, мило, по-добре си хапвай днес плодчета , а не се обричай на глад -  все пак стомахчето ти се е разширило и не го измъчвай, а и по-добре да се наядеш с плодове и зеленчуци, вместо довечера да не издържиш и пак да омажеш пейзажа и не се отказвай от режима, моля те- откажеш ли се- по-лошо ще стане, продължи напред, просто се зареди с воля  Hug   bouquet  Hug

# 43
  • Мнения: 164
Здравейте и от мен мили дами.
Жани , благодаря за темичката.
Valentinche и аз се нареждам при теб за бухалките, ще ядем бой заедно, но какво да се прави и аз прегреших , ох писна ми вече да прегрешавам и си викам стягам се, ама тия слаби ангели, така че чакам бой от вас и аз.Valentinche  аз смятам, че ако направиш воден ден нещата ще зациклят още повече, така че според мен който прегрешавала , прегрешавал да не е , негов си проблем /в случая наш/, но продължаваме смело напред, сигурно и аз ще продължа повече от 90 дни, заради прегрешенията.
Честито на всички с минусчета и успешна седмица.

# 44
  • Мнения: 42
Здравейте пак от мен за зациклянето говорим нали? Аз така го бях зациклила Sick след първия цикъл,  че вместо да свалям качих  Embarassedно си направих два ударни Дюкана и в момента ако не ме бъзика кантарев/ което често му се случва/ от 67,1 / вчера / 66,6 / днес / и много съм доволна Laughing ,че пак тръгнаха проклетите килца надолу и все повече се доближавам до заветната цел  не исках да се хваля прибързано но не мога да го стискам в себе си това си е постижение направо Blush. Исках да изчакам няколко дни да се уталожат нещата и тогава да ви се похваля но..... не мога да издържа. Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт