Клуб "Парфюмен Ценител" 27 - Любими аромати Dolce&Gabbana

  • 17 243
  • 344
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 338
Vili_2703, By го има в "Клео"  Peace.
По темата - не харесвам никой от парфюмите от бранда до толкова, че да го купя.

# 16
  • Мнения: 2 628
С голям кеф изпръсках една 100-ца Сицилия и се замислям дали да не я повторя Simple Smile.Гласувах и за The one, който изпръсках също, но за сега не ме блази да го подновя Simple Smile

# 17
  • Мнения: 2 590
Vili_2703, By го има в "Клео"  Peace.

Благодаря ти за информацията. Hug И аз не знам къде съм бляла като бях последно там ooooh!

# 18
  • Мнения: 0
Моми4ета BY ми е един от най-любимите парфюми на света!!!!!!!!Моля ви кажете колко струва във Варна!Търся го под дърво и камък.Имам още от него но като свърши ще се побъркам!Толкова искам още едно бутил4е Cry Cry Cry Cry Cry

# 19
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Да попитам, в крайна сметка ароматите от Антологията унисекс ли са? Всичките ли?

# 20
  • Мнения: 2 677
3 и 18 са дамските, а другите се водят унисекс.

# 21
  • Мнения: 36 200
тези са безсрамно еднакви  Laughing


Hypnose Senses * Flair by Revlon

днес съм с Pour Une Femme de Caron

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 5 944
От ароматите на бранда единствено червената Долче и Габана ми харесва до степен да я пожелая. Единствения е много красив, но на моята кожа адски нетраен, а Сицили ми харесва да го усещам върху друг, но на мен седи плоско и откровено ме дразни. Антологиите ми допадат почти всички, но до степен „много приятни”. Определено не съм безразлична към бранда, но не е „моя човек”  Stop
Днес тествам Ориенталското цвете на Кензо – прекрасно тамянче, много ми допада Heart Eyes, но бързо уляга и става от тъмен – кротък и мил аромат, с удоволствие бих го имала след време /ако все още се намира/.  Вчера от съвсем бегъл тест пробвах Кензо Амур Индиан холи – стартира с плътна сладост подобно на Бомбата, усещам захаросани червени плодчета /няма ги в пирамидата, но пък така го усещам/, уляга като гушлив цветно сладък аромат, но отново приглушен.... що така тия аромати на Кензо след като се развият стават такива послушни  Rolling Eyes искаше ми се да съхранят характера си до края, но и така спечелиха място на мои фаворити от бранда. Пипер и тамян в Амурчето обаче не долових, но така се бях уфъщяла с Трабъл /Бубс  Hug/, че нямаше шанс много да се разгърне. Спомена ми от Трабъл беше за захаросани цитруси, а сега ми носи усещането за сладък и не толкова траен Алиен, сигурно съм изтрещяла, но точно така го усещам. При първото пръскане през главата ми мина мисълта за сходство с Поем, но пък после хвана посока към Алиен. Бубс, какво е другото флаконче /не зная защо, но го свързвам с Голтие 2, което обаче съм пробвала само веднъжи и въобще, ама въобще не съм сигурна, че е той/, мнооооого ми харесва. Равносметка: още три аромата в листа с силно желани от мен.   Благодаря, но двете парфюмни изкусителки запознали ме с тях   bouquet

# 23
  • Мнения: X
Добро утро!

Масов и банален, обаче Лайт блу е със сериозни шансове за първенец от този бранд.

Сега, Бубанка, ако обичаш, след като изпозапозна с Трабъл всички незапознати парфюмни ценителки, да ме запознаеш и мен. Wink Hug

ga_aMa_ne   bouquet Hug

# 24
  • Мнения: 36 200
Вени, щом трябва  Mr. Green, помисли за едно кафе заедно /предпочитам/ или да ми изпратиш пак адреса си  Wink

# 25
  • Враца
  • Мнения: 2 735
The One .. толкова го обичам и толкова ми приляга, сред фаворитите ми е.
Sicily за жалост не познавам, а много искам да познавам!
Light Blue - за времето си беше неповторим, вчера го подуших на една мацка и ..  Sick
By ... - от пробата която получих, ароматът беше само и ЕДИНСТВЕНО чиста водка Флирт, не някоя вносна скъпа и мека водка, а именно флирт! Остра бие те в носа, а след време и в главата  Joy
Не знам проблемът в парфюма ли беше или в мен  newsm78
Някой би ли го описал, аз продължавам да твърдя , че освен спирт друго не усетих...

densi, страхотна тема

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Като заговорихте за Ву разрових да намеря пробичката.
Да, усещам алкохол, но само в началото, наистина ми е остър и спиртен. Като улегне излизат цветя и дървесина, някакви тревисти подправки. Има някаква животинска нотка, която му придава плътност и някаква особена чувственост. Хубав (за моя нос) без съмнение, но не знам дали бих го носила. Пък знае ли човек... Като стил много ми прилича на Jil - Jil Sander, като че ли и общи нотки намирам, нещо шоколадово ли, знам ли и аз...

Лайт блу носих като умопомрачена в годините когато излезе. Харесваше ми до безумие, чувствах се в него точно така, както и самият парфюм звучи. Дали отмина това усещане заради изминалото време или масовите му имитации ме преситиха, но сега дори не искам да го виждам.

Бубс, Pour Une Femme de Caron още не съм се престрашила да нося, мадамата ми е все още целомъдрено облечена  Sunglasses
Не знам дали това е била идеята на авторите на флакона, но за мен течността представлява роклята и когато започне да намалява съдържанието, все едно дамата полека се съблича. Та моята дори раменете не си е показала още  Laughing

Последна редакция: вт, 06 окт 2009, 10:56 от Mims-Mims

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 5 944

Бубс, Pour Une Femme de Caron още не съм се престрашила да нося, мадамата ми е все още целомъдрено облечена  Sunglasses
Не знам дали това е била идеята на авторите на флакона, но за мен течността представлява роклята и когато започне да намалява съдържанието, все едно дамата полека се съблича
. Та моята дори раменете не си е показала още  Laughing


спомних си за едни химикали от соц.време с мадама, която се събличаше  Joy

# 28
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Ххаха, не ги помня тези химикалки, а би трябвало  Laughing

Някои намират шишето за доста кичозно (може би защото не са го виждали на живо), но за мен е много елегантно и изящно.

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 7 073
D&G не е моят бренд.
Имам само червената Габана, но рядко я нося,   предпочитам да я  душа от бутилката .
Имах The One , но не ми стои, усещам го като липов чай с мед за блондинки. На мен бързо се губи. Мъжкият  One обаче е друго нещо, мисля да го купя за половинката. Далеч по-присъствен от дамския.
Сицилията не можах да възприема, много натрапчиво лимонено етерично масло (от коричките).Носих го няколко дни, но не е мой, не ме радва.
Лайт блу откровено ме дразни с тръпчивостта си, унисекс ми струва.
Във Ву не понесох лавандуловото начало и не добих впечатления за развитието му.
От антологиите ми допадат 10 и 18, но още не съм ги пожелала.

Общи условия

Активация на акаунт